بررسی تخصصی

اپل با پرداخت 15 دلار به برخی از دارندگان آیفون 4S که پس از به‌روزرسانی iOS 9 عملکرد باگی را تجربه کردند، موافقت کرد.

اپل موافقت کرده است که یک دعوای طولانی مدت شش ساله را که متهم به کند کردن آگاهانه دستگاه های آیفون 4S پس از آپدیت iOS 9 در سال 2015 است، حل و فصل کند و موافقت کرده است که به برخی از دارندگان آیفون 4S که عملکرد ضعیفی را تجربه کرده اند، هر کدام 15 دلار به ازای آنها بپردازد. ادعاها.

اپل با پرداخت 15 دلار به برخی از دارندگان آیفون 4S که پس از به‌روزرسانی iOS 9 عملکرد باگی را تجربه کردند، موافقت کرد.
این دعوای دسته جمعی ابتدا در دسامبر 2015 توسط شاکیانی به نمایندگی از گروهی از مشتریان آیفون 4S از نیویورک و نیوجرسی تنظیم شد. این شکایت اپل را متهم کرد که به‌صورت نادرست به‌روزرسانی iOS 9 را به عنوان ارائه عملکرد مسحورکننده در دستگاه‌هایی که از آن پشتیبانی می‌کند، از جمله iPhone 4S، بازاریابی می‌کند.

شاکیان به طور جمعی شکایت عملیاتی را در این اقدام ارائه کردند که ادعا می‌کرد وقتی مصرف‌کنندگان iOS 9 را روی دستگاه‌های iPhone 4S خود دانلود کردند، پس از قرار گرفتن در معرض توضیحات نادرست اپل از سیستم عامل جدید، به کلاس آسیب وارد شد. شاکیان ادعا می‌کنند که اپل به اشتباه توضیح داده است که iOS 9 با آیفون 4S سازگار است و برای مشتریانی که به‌روزرسانی نرم‌افزار را دانلود کرده‌اند، عملکرد را بهبود می‌بخشد یا «افزایش می‌دهد». در عوض، مدعیان ادعا می کنند که iOS 9 به طور قابل توجهی عملکرد دستگاه های iPhone 4S آنها را کاهش داده است.

اپل iOS 9 را با عنوان “پیشرفته ترین تجربه موبایل. اکنون حتی بیشتر” به بازار عرضه کرد. این به روز رسانی شامل پیشنهادات Siri فعال، Slide Over، Split View، Picture in Picture در iPad و غیره بود. در آیفون، اپل قول داده است که “تصویرهای زیر را انجام دهد.” [that] عملکرد پاسخگوتری را برای شما به ارمغان می آورد.” این دعوای حقوقی استدلال می کند که این ادعا بازاریابی نادرستی برای iPhone 4S، قدیمی ترین آیفون پشتیبانی شده از iOS 9 بوده است.

ادعای عملکرد ios 9

اپل ادعا می کند که iOS 9 عملکرد سریع تری را برای دستگاه های پشتیبانی شده از جمله iPhone 4S ارائه می دهد

طبق این توافقنامه، اپل 20 میلیون دلار برای جبران خسارت به دارندگان آیفون 4S در نیویورک و نیوجرسی که پس از به‌روزرسانی به iOS 9 عملکرد ضعیفی را تجربه کردند، اختصاص داد. تا جایی که می‌دانند، iOS 9 یا هر نسخه‌ای از آن را روی iPhone 4S خود دانلود کرده‌اند… iPhone 4S آن‌ها کاهش قابل‌توجهی در عملکرد تجربه کرده است، در نتیجه، حق دریافت 15 دلار برای هر دستگاه قابل اجرا را دارند.

وب‌سایتی ایجاد می‌شود که در آن مشتریانی که معتقدند حق تسویه حساب را دارند، می‌توانند فرمی را ارسال کنند، نام، ایمیل، شماره سریال iPhone 4S (در صورت امکان) و آدرس پستی خود را ارائه کنند. حرکت کامل را اینجا ببینید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا