بررسی تخصصی

ابزارهای توسعه دهنده Apple Vision Pro اکنون با SDK جدید visionOS در دسترس هستند

اپل اعلام کرده است که کیت توسعه نرم‌افزار visionOS (SDK) که به توسعه‌دهندگان شخص ثالث اجازه می‌دهد تا برنامه‌هایی برای هدست ویژن پرو آینده بسازند، اکنون از طریق Xcode 15 بتا 2 در دسترس است. این راه‌اندازی پس از آن صورت می‌گیرد که اپل در WWDC اعلام کرد که SDK خواهد بود. در اواخر این ماه در دسترس است.

apple vision pro sdk

از امروز، جامعه جهانی توسعه‌دهندگان اپل قادر خواهند بود کلاس کاملاً جدیدی از برنامه‌های محاسبات فضایی ایجاد کنند که از مزایای بی‌نهایت بوم در Vision Pro استفاده کنند و محتوای دیجیتال را با دنیای فیزیکی ترکیب کنند تا تجربیات جدید خارق‌العاده‌ای را ایجاد کنند. با visionOS SDK، توسعه‌دهندگان می‌توانند از قابلیت‌های قدرتمند و منحصربه‌فرد Vision Pro و visionOS برای طراحی تجربه‌های جدید اپلیکیشن در دسته‌های مختلف از جمله بهره‌وری، طراحی، بازی و موارد دیگر استفاده کنند.

اپل می گوید که ماه آینده آزمایشگاه های توسعه دهندگان را در کوپرتینو، لندن، مونیخ، شانگهای، سنگاپور و توکیو افتتاح خواهد کرد تا به توسعه دهندگان تجربه عملی در زمینه سخت افزار Vision Pro و پشتیبانی از توسعه برنامه هایشان ارائه دهد.

درخواست‌های کیت‌های توسعه‌دهنده Apple Vision Pro نیز از ماه آینده پذیرفته می‌شود، در حالی که توسعه‌دهندگان برنامه‌ها و بازی‌های سه بعدی مبتنی بر Unity نیز می‌توانند برنامه‌های خود را به Apple Vision Pro پورت کنند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا