بررسی تخصصی

رندرهای جدید قبل از رویداد فردا بهترین نگاه را به اپل واچ ادعایی “Pro” ارائه می دهند.

رندرهای جدید اپل واچ پرو آینده بهترین نگاه را به آنچه که انتظار می رود به جدیدترین ساعت اپل رده بالا تبدیل شود، با طراحی کاملاً جدید، صفحه نمایش بزرگتر و مسطح و دکمه فیزیکی جدید به ما ارائه کرده است.

ian watch pro 1
را رندرهای جدید، خلق شده توسط طراح کانسپت ایان زلبو درهمکاری با پارکر اورتولانی، بر اساس رندرهای CAD اپل واچ پرو که دیروز به اشتراک گذاشته شده است. تا دیروز، اطلاعات کمی در مورد طراحی مورد انتظار اپل واچ پرو به جز اینکه گفته می‌شد برای ورزشکاران، کوهنوردان، دوندگان و غیره مقاوم‌تر و بادوام‌تر خواهد بود، وجود نداشت.

اپل واچ پرو اولین طراحی مجدد قابل توجه اپل واچ را پس از سری 4 خواهد داشت و طراحی قاب را بازنگری می کند تا با نمایشگر کاملاً مسطح کمتر خمیده شود. انتظار می‌رود نمایشگر اپل واچ پرو به لطف طراحی بالای صفحه نمایش به‌طور قابل توجهی بزرگ‌تر از سری ۷ و سری ۸ آینده باشد.

ian watch pro 2


اپل واچ پرو که با ظاهر و احساس استحکام بیشتری دارد، دارای محفظه بیرون زده کاملاً جدیدی برای تاج دیجیتال و دکمه کناری است. هر دو در یک قالب در سمت راست ساعت قرار گرفته اند که به بیرون بیرون زده است، که می تواند دسترسی به آنها را آسان تر کند. خود Digital Crown نیز در حال طراحی مجدد است تا دارای تورفتگی های برجسته تر باشد.

ian watch pro 3


در سمت چپ ساعت، انتظار می‌رود که اپل واچ پرو دارای یک دکمه فیزیکی کاملاً جدید شبیه به دکمه کناری باشد. شایعه شده است که این دکمه به دلخواه کاربر قابل تنظیم است. می‌توان آن را برای باز کردن برنامه‌های watchOS، شروع تمرینات خاص، یا حتی اجرای سریع میانبرها بدون پیمایش خود ساعت سفارشی کرد.

با نمایشگر بزرگ‌تر اپل واچ سری 7، اپل عناصر بصری را در سراسر watchOS به‌روزرسانی کرد تا از املاک و مستغلات اضافه‌شده استفاده بهتری ببرد. در مورد اپل واچ پرو و ​​نمایشگر بزرگتر آن نیز همین انتظار می رود. در مقایسه با اندازه صفحه نمایش 1.691 اینچی سری 7 و 1.901 اینچی در اندازه های 41 و 45 میلی متری، صفحه نمایش اپل واچ پرو در یک قاب 49 میلی متری می تواند حدود 1.99 اینچ باشد.

ian watch pro 4


طبق گفته های اپل واچ پرو، مشتریان می توانند از واچ فیس های جدیدی انتظار داشته باشند که از نمایشگر بزرگتر بهره می برند. بلومبرگ مارک گورمن همچنین، به گفته گورمن، انتظار می رود اپل خط جدیدی از باندهای ساعت را منتشر کند که به طور خاص برای اپل واچ پرو طراحی شده است. انتظار می رود باندهای ساعت موجود تا حدودی با اپل واچ پرو سازگار باشند، اما ممکن است کاملاً مناسب نباشند.

برنامه تمرینی watchos 9

تغییرات در watchOS 9 که موارد اضافی را روی صفحه نمایش می‌دهد

صفحه های ساعت جدید می توانند فضایی برای نمایش معیارهای تمرینات و داده های سلامت جمع آوری شده توسط ساعت داشته باشند. صفحه‌های ساعت جدید علاوه بر بهبودهای ایجاد شده در واچ او اس 9 که به نظر می‌رسد برای یک اپل واچ بزرگ‌تر طراحی شده‌اند، مانند اصلاحات در طول تمرین‌ها که معیارهای اضافی را همه در یک صفحه نمایش می‌دهند، ارائه می‌شوند.

فراتر از طراحی جدید و نمایشگر بزرگ‌تر، اپل واچ پرو احتمالا از تمام پیشرفت‌های اپل واچ سری 8 از جمله سنسور جدید دمای بدن بهره خواهد برد. سنسور دمای بدن، بر خلاف دماسنج‌های معمولی، بعید است که در تکرار اولیه خود، به کاربرانی که از آن استفاده می‌کنند، خوانش مستقیم دمای بدنشان را ارائه دهد.

اپل واچ پرو با طراحی کاملا جدید، نمایشگر بزرگتر و مواد بادوام تر، قیمتی بین 900 تا 1000 دلار دارد. ساعت جدید گران‌ترین ساعت اپل خواهد بود که احتمالاً جایگزین اپل واچ ادیشن در بالای خط تولید خواهد شد. اپل واچ پرو، اپل واچ سری 8، اپل واچ جدید SE، آیفون‌های جدید و موارد دیگر همگی در دستور کار رویداد فردای اپل قرار دارند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا