بررسی تخصصی

شایعه شده است که اپل واچ سری 8 دارای طراحی جدید با صفحه نمایش تخت خواهد بود

طبق افشاگری که به نام «ShrimpApplePro» شناخته می شود، اپل واچ سری 8 می تواند دارای طراحی کاملاً جدید با صفحه نمایش تخت باشد.

شایعه شده است که اپل واچ سری 8 دارای طراحی جدید با صفحه نمایش تخت خواهد بود
Jon Prosser در جدیدترین ویدیوی خود در کانال YouTube Front Page Tech، اطلاعاتی از ShrimpApplePro را برجسته کرد که نشان می‌دهد اپل واچ سری 8 می‌تواند دارای یک صفحه‌نمایش تخت باشد که به نظر می‌رسد در ابتدا برای اپل واچ سری 7 شایعه شده بود.

در توییتر، ShrimpApplePro به منابع اشاره کرد ادعا می کند که “صفحه نمایش شیشه ای جلوی تخت” برای اپل واچ وجود دارد. گفته می‌شود که “احتمال زیادی وجود دارد که این شیشه جلویی برای اپل واچ سری 8 باشد” و در حالی که هنوز اطلاعات روشنی در مورد اینکه طراحی کلی می‌تواند چگونه باشد یا مدل اپل واچ صفحه‌نمایش تخت می‌تواند باشد، وجود ندارد. به نظر می رسد که این اطلاعات مربوط به طراحی اپل واچ با لبه تخت باشد که سال گذشته توسط Prosser به اشتراک گذاشته شد.

در ماه می سال گذشته، Prosser شایعه‌ای را منتشر کرد که ادعا می‌کرد اپل در حال کار بر روی یک طراحی اپل واچ با لبه‌های صاف و مربعی است که متعاقباً توسط رندرهای ادعایی CAD و منابع دیگر پشتیبانی شد. در آن زمان، پروسر پیشنهاد کرد که این طرح می‌تواند برای اپل واچ سری 7 باشد، اما هشدار داد که می‌تواند برای مدل‌های بعدی اپل واچ دیگر مانند سری 8 نیز باشد.

Prosser Series 8 5


اپل واچ سری 7 در سپتامبر سال گذشته با طراحی گردتر رونمایی شد، اما آخرین اطلاعات ShrimpApplePro نشان می‌دهد که ظاهراً طراحی تخت اپل واچ احتمالاً امسال برای مدل جدیدی طراحی شده است. ShrimpApplePro اضافه کرد که اعتقاد بر این است که نمایشگر تخت به زودی برای تولید انبوه آماده می شود، احتمالاً در کنار شیشه جلویی برای مدل های آیفون 14، و ماه آینده موارد بیشتری برای به اشتراک گذاشتن وجود خواهد داشت.

امسال شایعه شده است که اپل در حال آماده شدن برای عرضه سه مدل اپل واچ جدید شامل اپل واچ سری 8، اپل واچ نسل دوم SE و اپل واچ جدید “Explorer Edition” با دوام بیشتر است. پروسر پیشنهاد کرده است که طراحی لبه‌های تخت می‌تواند برای هر یک از این مدل‌های جدید طراحی شود.

Prosser Series 8 1


ShrimpApplePro در جامعه شایعات اپل شهرت فزاینده‌ای دارد و اولین نگاهی به آرایه دوربین True Depth، قاب‌های نازک‌تر و ابعاد دقیق آیفون 14 پرو ارائه می‌کند. شایان ذکر است که ShrimpApplePro درست گفته این که اپل واچ سری 7 دارای طراحی گردی مانند اپل واچ سری 6 خواهد بود، اما با حاشیه های نمایشگر نازک تر، و تنها در حال حاضر شایعه اولیه پروسر را تایید می کند.

پس از اطلاعات جدید، Prosser رندرهایی از Ian Zelbo را به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد طراحی لبه‌های تخت در Apple Watch Series 8 چگونه می‌تواند باشد. شایعه شده است که اپل واچ سری 8 دارای قابلیت نظارت بر دمای بدن، بهبود ردیابی فعالیت و موارد دیگر است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا