بررسی تخصصی

بررسی های اپل واچ سری 9 و اولترا 2: گام های کوچک رو به جلو

اپل واچ های سری 9 جدید و اپل واچ اولترا 2 از روز جمعه به دست مشتریان می رسند و در فروشگاه ها عرضه می شوند. پیش از موعد، رسانه‌های منتخب و کانال‌های یوتیوب اولین بررسی‌های ساعت‌ها را به اشتراک گذاشته‌اند.

Apple Watch 9 Hands on Thumb
ویژگی‌های کلیدی جدید هر دو مدل اپل واچ شامل نمایشگرهای روشن‌تر، تراشه S9 تا 30 درصد سریع‌تر، حرکت دوبار ضربه برای تعامل با ساعت‌ها بدون لمس صفحه نمایش، افزایش 64 گیگابایت حافظه داخلی و موارد دیگر است.

بسیاری از بررسی ها موافق هستند که اپل واچ سری 9 و اولترا 2 ارتقاءهای تکراری هستند که احتمالاً ارزش ارتقا به سری 8 یا اولترا اصلی را ندارند.

آستانهآهنگ ویکتوریا در ارتقاء به سری 9 یا اولترا 2:

اگر سری 7 یا بالاتر دارید، واقعاً نیازی به آپدیت ندارید. برای دارندگان سری 5 یا جدیدتر، ممکن است ارزش آن را داشته باشد زیرا صفحه نمایش بزرگتر، چندین سنسور جدید و برآمدگی پردازشی خواهید داشت. دارندگان سری 6 کسانی هستند که من می بینم که بیشتر در حصار هستند – و برای این افراد، اگر عمر باتری شما دیگر آن را کاهش نمی دهد، بیشتر ارتقا را توصیه می کنم. برای افرادی که Ultra دارند، به طور جدی. جت های خود را خنک کنید در حال دریافت صفحه‌نمایش مدولار اولترا با watchOS 10 هستید و 3000 نیت در مقابل 2000 نیت تفاوت زیادی ایجاد نمی‌کند.

CNBCکیف لسوینگ با دو بار ضربه زدن:

در آزمایش، دو ضربه زدن را برای من یک حرکت ضروری روزانه ندیدم، اگرچه بازی کردن با آن سرگرم کننده بود، و بازخورد لمسی هنگام کار رضایت بخش است.

ویجت «پشته هوشمند» را که با دو ضربه زدن به نمایش می‌گذارد آنقدر مفید ندیدم – من معمولاً ویجت‌ها را دوست ندارم و پیشنهادهایی که به طور پیش‌فرض ارائه می‌کرد مفید نبودند، مانند کارتی با نکاتی برای اپل واچ جدید من. . ویجت‌های فردی از طریق یادگیری ماشین انتخاب می‌شوند، بنابراین با استفاده بهتر می‌شوند.

این ژست همچنین نیاز به فعال شدن رابط اپل واچ با نور پس زمینه آن دارد. وقتی بازویتان در کنارتان است نمی‌توانید فقط دو ضربه بزنید. در عوض، ابتدا باید بازوی خود را بالا بیاورید تا نمایشگر را بیدار کنید، سپس دو بار به انگشتان خود ضربه بزنید، که باعث می‌شود حرکتی بسیار اغراق‌آمیزتر احساس شود.

CNETLexy Savvides گفت که صفحه نمایش روشن تر Apple Watch Ultra 2 با حداکثر روشنایی حداکثر 3000 نیت از ویژگی چراغ قوه بهره می برد:

اما این چراغ قوه است که تقویت بیشتری می کند. می‌تواند یک اتاق تاریک کوچک را روشن کند، اگر کلیدهایتان را بیاندازید راهتان را روشن کند، و حتی اگر در حال خواندن داستان قبل از خواب برای بچه‌هایتان هستید، می‌تواند درخشش شبح‌آمیزی ایجاد کند. اپل واچ اولترا 2 را به داخل غار بردم و وقتی این دو را با هم مقایسه کردم، سطح سنگ را بسیار بهتر از اولترا اولترا روشن کرد.

شربت موبایلPatrick O’Rourke در تراشه S9:

بعد، تراشه جدید S9 وجود دارد. با توجه به اینکه اپل از سری 6 به تراشه S8 چسبیده است، این ساعت هوشمند مدت‌هاست که برای یک برآمدگی پردازنده عقب مانده است. با این اوصاف، من با مشکل کاهش سرعت S8 مواجه نشدم، و با وجود اینکه S9 به وضوح قدرتمندتر است، من متوجه افزایش عملکرد در استفاده روزمره نشده‌ام. از سوی دیگر، اپل می‌گوید تراشه S9 به پردازش سیری روی دستگاه سری 9 کمک می‌کند و به ساعت هوشمند اجازه می‌دهد تا به سرعت به درخواست‌هایی مانند شروع تمرین یا تنظیم تایمر پاسخ دهد.

فیلم های

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا