بررسی تخصصی

AppleCare+ با پوشش سرقت و مفقودی برای آیفون اکنون در سه کشور دیگر در دسترس است

AppleCare+ با پوشش سرقت و ضرر از امروز در سه کشور دیگر از جمله فرانسه، ایتالیا و اسپانیا در دسترس است.

بنر مراقبت از سیب سیب کر
علاوه بر پوشش آسیب تصادفی، طرح ارتقا یافته AppleCare+ شامل پوشش حداکثر دو مورد سرقت یا مفقود شدن آیفون در هر 12 ماه است که هر حادثه مشمول هزینه خدمات 129 یورویی است. این طرح برای یک دوره دو ساله تا سقف ۲۲۹ یورو یا بسته به مدل آیفون تا ۱۱.۴۹ یورو در ماه هزینه دارد.

برای مثال، اگر آیفون 13 پرو مکس مشتری مفقود یا دزدیده شد و از AppleCare+ با پوشش دزدی و مفقودی برخوردار بود، می‌توانست به جای خرید یک آیفون جدید به قیمت بیش از یورو، برای یک آیفون جایگزین با هزینه 129 یورو شکایت کند. 1200. در فرانسه، ایتالیا و اسپانیا، خسارت سرقت و خسارت توسط شرکت بیمه AIG رسیدگی می شود.

AppleCare+ با پوشش دزدی و ضرر تا 60 یورو اضافی یا تا 3 یورو اضافی در ماه در مقایسه با طرح استاندارد AppleCare+ هزینه دارد.

طبق گفته اپل، پوشش دزدی و ضرر AppleCare+ مستلزم آن است که مشتری در زمان گم شدن یا دزدیده شدن آیفون و در طول فرآیند ادعا، Find My را در آیفون خود فعال کند. در طول فرآیند ادعا، از مشتری خواسته می‌شود که آیفون گمشده خود را پاک کند، آن را غیرفعال کند و قبل از اینکه دستگاه جایگزینی برای او صادر شود، مالکیت آن را منتقل کند.

جزئیات بیشتر در صفحه AppleCare+ for iPhone در فرانسه، ایتالیا و اسپانیا موجود است. اپل همچنین یک سند پشتیبانی با اطلاعات اضافی دارد.

AppleCare+ با پوشش سرقت و مفقود شدن آیفون در ایالات متحده، استرالیا، آلمان، ژاپن و بریتانیا نیز موجود است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا