بررسی تخصصی

Bad Bunny هنرمند سال اپل موزیک برای سال 2022 است

Apple Music Awards Bad Bunny 221109.jpg.og - Bad Bunny هنرمند سال اپل موزیک برای سال 2022 است

هنرمند ضبط جهانی، Bad Bunny، امروز به عنوان هنرمند سال اپل موزیک معرفی شد تا از برتری هنری و تأثیر این نوازنده بر فرهنگ جهانی در سال 2022 قدردانی شود. بنابراین بسیاری از بزرگترین ستاره های موسیقی در سال 2022 موسیقی شگفت انگیزی منتشر کردند – یکی از آنها واقعاً متعلق به سال بود. در ماه می گذشته منتشر شد، تابستانی بدون تو، ششمین پروژه این هنرمند در چهار سال گذشته، پرمخاطب ترین آلبوم اپل موزیک در سال 2022 و اکنون بزرگترین آلبوم لاتین تمام دوران است. و فراتر از اعداد و ارقام چشمگیر، Bad Bunny واقعاً در چند سال گذشته یک تغییر لرزه ای در موسیقی پاپ جهانی ایجاد کرده است.

اولیور شوسر، معاون اپل موزیک و بیتز، گفت: «ما از اینکه دستاوردهای Bad Bunny را جشن می‌گیریم، که تأثیرش بر هر گوشه‌ای از فرهنگ را نمی‌توان در سال 2022 نادیده گرفت، بسیار هیجان‌زده هستیم. «مشاهده صعود Bad Bunny از یک هنرمند Apple Music Up Next در سال 2018 به عنوان هنرمند سال ما در این سال چیزی غیرعادی نبوده است. ما به او برای سال رکوردشکنی و ادامه دادن موسیقی لاتین به مخاطبان جهانی تبریک می گوییم.

Bad Bunny در فیلمی اختصاصی که امروز منتشر شد، به اپل موزیک می‌گوید: «زمانی که شروع کردم، پایگاه جهانی طرفدارانی نداشتم. “من برای همه چیزهایی که به دست آورده ام و همه چیزهایی که تجربه کرده ام سپاسگزارم. جنبش موسیقی لاتین بسیار رشد کرده است. من هرگز اعتبار کامل را قبول نمی کنم یا نمی گویم “این به خاطر من است.” نه، این همه ما هستیم. یک نسل کامل انرژی و حضور ما همیشه احساس می شود.» او پس از دریافت جایزه Apple Music می‌افزاید: «از Apple Music و از همه افرادی که هر روز به موسیقی من گوش می‌دهند متشکرم. من فوق العاده خوشحالم!»

شتاب دهنده تاثیر اپل فرصت های جدیدی را برای مشاغل ایالات متحده باز می کند
>

ظهور شهاب‌سنگ Bad Bunny، موسیقی‌ای که او به ایجاد انقلاب در آن کمک کرد و سال ۲۰۲۲ تاریخی که او را به عنوان هنرمند سال اپل تبدیل کرد را اینجا کاوش کنید.
امروز، Bad Bunny لیست پخش La Formula را در اختیار می گیرد و آهنگ های مورد علاقه خود را از Myke Towers، Rauw Alejandro، Mora، Jhayco و دیگران در Apple Music به صورت دستی انتخاب می کند. و در Apple Music 1، همه چیز Bad Bunny است، تمام روز. شنوندگان می‌توانند مجموعه‌ای از محتوای رادیویی را برای بزرگداشت Bad Bunny – از جمله برنامه‌های ویژه جدید، برنامه‌های آرشیو شده، مصاحبه‌های اولیه شغلی، و لیست‌های پخش که جنبه‌های مختلف هنرمند و سال تاریخی او را به نمایش می‌گذارند، تنظیم کنند. در apple.co/am-1 هماهنگ کنید.
Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا