بررسی تخصصی

Beats Fit Pro در رنگ‌های جدید آبی جزر و مدی، ولت زرد و صورتی مرجانی عرضه شد

پس از افشای اطلاعات در اوایل این ماه، برند Beats by Dre اپل امروز سه رنگ جدید از هدفون محبوب Beats Fit Pro خود را معرفی کرد: آبی جزر و مدی، ولت زرد و صورتی مرجانی. Beats Fit Pro که در ابتدا در اواخر سال 2021 راه اندازی شد، جایگزینی برای AirPods Pro اپل است که بسیاری از ویژگی های مشابه مانند حذف نویز فعال (ANC) و تراشه H1 را برای ویژگی های خاص اپل مانند “Hey Siri” و Find My Support و تعویض خودکار دستگاه، اما در طراحی بیشتر بر تناسب اندام.

beats fit for feb23 colors
به‌عنوان بخشی از راه‌اندازی رنگ‌های تازه‌ای که این پنجشنبه، 23 فوریه برگزار می‌شود، Beats یک «LOCK IN. WORK OUT» جدید را معرفی می‌کند. کمپین بازاریابی با حضور کلو بیلی خواننده/ترانه سرا و فرانسیس تیافو تنیسور.

Beats Fit Pro به‌جای ساقه‌های نمادین AirPods، ظاهری با مشخصات پایین‌تر ارائه می‌دهد که بر طراحی داخل گوش تأکید می‌کند، اما شامل نوک بال‌های انعطاف‌پذیر در بالا برای افزایش ثبات است. بدون پایه برای سنسورهای نیرو مانند AirPods و AirPods Pro، کنترل‌های Beats Fit Pro روی بدنه اصلی هر هدفون قرار دارند و اساساً تمام سطح بیرونی هر جوانه یک دکمه قابل کلیک با آرم Beats “b” روی آن است.

ضربان مناسب طرفدار آبی جزر و مدی باز است


دکمه‌های آنبورد مجموعه استانداردی از کنترل‌های صوتی را ارائه می‌کنند، با یک بار فشار دادن امکان پخش/مکث برای صدا یا پاسخ/قطع تماس‌های تلفنی. دوبار فشار دادن به جلو به آهنگ صوتی بعدی می‌پرد، در حالی که فشار سه‌گانه به عقب می‌پرد.

هر هدفون همچنین از یک عملکرد فشار دادن و نگه‌داشتن پشتیبانی می‌کند که می‌توان آن را به طور مستقل برای هر طرف پیکربندی کرد، مانند استفاده از یک طرف برای فعال کردن Siri، اگر نمی‌خواهید از عبارت ماشه «Hey Siri‌» استفاده کنید و از طرف دیگر برای چرخش استفاده کنید. حالت های گوش دادن (ANC، شفافیت، و خاموش). همچنین می‌توان از عملکرد فشار دادن و نگه‌داشتن برای کنترل ولوم روی برد استفاده کرد که یک جوانه صدا را بالا می‌برد و دیگری آن را کاهش می‌دهد.

ضربان مناسب طرفدار آبی جزر و مدی بیرون


عمر باتری Beats Fit Pro حدود شش ساعت با روشن بودن حالت ANC یا شفافیت و تا هفت ساعت با خاموش بودن این ویژگی‌ها بررسی می‌شود. قاب شارژ USB-C به شما امکان می دهد 21 ساعت دیگر عمر باتری را با خود حمل کنید.

ضربان مناسب طرفدار جزر و مد آبی مورد


به طور کلی، Beats Fit Pro در بین کاربران بسیار محبوب شده است، زیرا بسیاری پوشیدن جوانه‌ها را راحت‌تر از AirPods Pro می‌دانند، مخصوصاً هنگام کار یا فعالیت‌های دیگر، و کیفیت صدای خوب و ANC را ارائه می‌دهند. برای اطلاعات بیشتر در مورد Beats Fit Pro، حتما پوشش اصلی ما را بررسی کنید.

beats fit pro feb23 open


سه رنگ جدید Beats Fit Pro که با قیمتی برابر با 199.99 دلار ارائه می‌شوند، به گزینه‌های موجود بنفش سنگی، خاکستری خاکستری، Beats White و Beats Black که بخشی از نسخه اولیه بودند و همچنین رنگ پوست خنثی Moon می‌پیوندند. رنگ های تپه ای و زمینی در آگوست گذشته با همکاری کیم کارداشیان عرضه شد. سفارش‌هایی که از طریق اپل انجام می‌شوند را می‌توان با حکاکی رایگان روی جعبه شارژ شخصی‌سازی کرد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا