بررسی تخصصی

هدفون های Beats Studio Pro اپل پیش از عرضه در پایگاه داده FCC فهرست شده است

هدفون های آینده Beats Studio Pro اپل امروز در پرونده های FCC نمایش داده شدند، که به این معنی است که ما به تاریخ احتمالی عرضه نزدیک می شویم. اپل هنوز هدفون های Beats Studio Pro را تایید نکرده است، اما آنها در آپدیت macOS Ventura 13.4 در ماه مه دیده شدند.

beats studio pro
این هدفون دارای شماره مدل A2924 و شناسه BeatsStudioPro1,1 است. Beats Studio Pro نسخه جدیدی از هدفون Beats Studio3 خواهد بود که در حال حاضر چندین سال از عمر آن می گذرد.

کد نرم افزار پیشنهاد می کند که هدفون Beats Studio Pro با همکاری ساموئل راس از A-Cold-Wall، که به تازگی به عنوان “مشاور اصلی طراحی” به Beats ملحق شده است، عرضه خواهد شد. به نظر می رسد طراحی تا حد زیادی با هدفون Beats Studio3 یکسان باشد، اما اپل احتمالاً برای توجیه نام “Pro” پیشرفت های داخلی را اضافه خواهد کرد.

این هدفون می‌تواند دارای یک چیپ به‌روز شده طراحی شده توسط اپل و افزودنی‌هایی مانند بهبود حذف نویز فعال و اضافه شدن حالت شفافیت باشد. اپل همچنین قصد دارد پشتیبانی «Hey Siri» را اضافه کند، ویژگی که در هدفون فعلی Studio3 در دسترس نیست.

ما انتظار داریم هدفون Beats Studio Pro اواخر تابستان امسال منتشر شود و اطلاعات FCC معمولاً چند هفته تا یک ماه قبل از عرضه منتشر می شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا