بررسی تخصصی

بهترین تخفیف‌های هفته اپل: مانیتور هوشمند M8 سامسونگ و سایر لوازم جانبی مرتبط با اپل رکورد قیمت پایین را به ثبت رساندند.

معاملات عمده این هفته بر لوازم جانبی شخص ثالث از شرکت هایی مانند سامسونگ، Anker، Nomad، Satechi، Twelve South و غیره متمرکز بود. علاوه بر این فروش لوازم جانبی، هنوز تخفیف‌های زیادی برای محصولات اپل وجود دارد، از جمله قیمت‌های پایین همیشه در MacBook Air، iPad، iPad Air و موارد دیگر. بسیاری از اینها هنوز گزینه های تحویل کریسمس را نیز دارند.

توجه: MacRumors یک شریک وابسته با برخی از این فروشندگان است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

سامسونگ

smart monitor m8 red - بهترین تخفیف‌های هفته اپل: مانیتور هوشمند M8 سامسونگ و سایر لوازم جانبی مرتبط با اپل رکورد قیمت پایین را به ثبت رساندند.

 • چه معامله است؟ تا 330 دلار از مانیتور هوشمند محبوب M8 سامسونگ و بسیاری از معاملات دیگر تخفیف بگیرید
 • کجا می توانم آن را تهیه کنم؟ سامسونگ
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

این هفته سامسونگ یک رویداد پس انداز زمستانی جدید «Discover Samsung» را آغاز کرد که شامل تخفیف های عمده در سراسر خط تلویزیون، مانیتور، فضای ذخیره سازی رایانه و موارد دیگر بود. نکته قابل توجه این فروش، مانیتور هوشمند M8 با قیمت فقط 399.99 دلار در رنگ های انتخابی است که از 729.99 دلار کاهش یافته است. شما می توانید حتی محصولات بیشتری را در فروش در پست ما پیدا کنید.

آنکر

anker red - بهترین تخفیف‌های هفته اپل: مانیتور هوشمند M8 سامسونگ و سایر لوازم جانبی مرتبط با اپل رکورد قیمت پایین را به ثبت رساندند.

 • چه معامله است؟ در بهترین لوازم جانبی شارژ Anker صرفه جویی کنید
 • کجا می توانم آن را تهیه کنم؟ آمازون
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

Anker این هفته یک رویداد تخفیف جدید را در آمازون آغاز کرد، از جمله تخفیف های عمده در کابل ها، شارژرهای قابل حمل، شارژرهای دیواری، شارژرهای بی سیم و موارد دیگر. شما می‌توانید لیست کامل لوازم جانبی را در پست ما در مورد فروش بیابید، و حتماً توجه داشته باشید که بسیاری از شما برای مشاهده فروش از شما می‌خواهند کوپن روی صفحه را ببندید. همچنین مشخص است که معاملات Anker به سرعت منقضی می‌شود، بنابراین ممکن است برخی از این لوازم جانبی دیگر تخفیف نگیرند، اما اکثریت آن‌ها هنوز در زمان نوشتن به فروش می‌رسند.

iPhone 14 Pro: Dynamic Island چه می کند و چگونه از آن استفاده کنید
>

لوازم جانبی اپل

random candy canes - بهترین تخفیف‌های هفته اپل: مانیتور هوشمند M8 سامسونگ و سایر لوازم جانبی مرتبط با اپل رکورد قیمت پایین را به ثبت رساندند.

امسال بازگشت مقاله سالانه ما بود که در آن مجموعه ای از تخفیف های انحصاری را از شرکت های لوازم جانبی شخص ثالث محبوب به اشتراک می گذاریم. برای سال 2022، این لیست شامل Nomad، Pad & Quill، Twelve South، Satechi و 1Password است. شما می توانید جزئیات کامل هر فروش را در مقاله ما بیابید.

 • Nomad – با کد MRHOLIDAY 20% تخفیف در سراسر سایت صرفه جویی کنید
 • Satechi – با کد MR25 25% تخفیف در سراسر سایت دریافت کنید
 • Pad & Quill – با کد MR15 15% تخفیف اضافی در سراسر سایت صرفه جویی کنید
 • Twelve South – با کد MacRumors20، 20٪ تخفیف در سفارش خود ذخیره کنید
 • 1Password – 50% تخفیف در سال اول 1Password دریافت کنید (فقط مشتریان جدید)

مک بوک ایر

macbook airs candycane - بهترین تخفیف‌های هفته اپل: مانیتور هوشمند M8 سامسونگ و سایر لوازم جانبی مرتبط با اپل رکورد قیمت پایین را به ثبت رساندند.

 • چه معامله است؟ تا 199 دلار از مک بوک ایر M1 و M2 تخفیف بگیرید
 • کجا می توانم آن را تهیه کنم؟ آمازون
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

بهترین قیمت‌های سال هنوز هم در این هفته برای مک‌بوک ایر M1 و M2 وجود دارد. اگر با یک مدل قدیمی مشکلی ندارید (یا در حال خرید برای کسی هستید که می‌خواهد باشد)، قیمت 799.99 دلاری M1 MacBook Air 2020 یک فروش عالی است. M2 MacBook Air با قیمت 1049.00 دلار تخفیف قابل قبول دیگری برای هر کسی است که جدیدترین مدل را خریداری می کند.

آیپدها

ipad red candycane - بهترین تخفیف‌های هفته اپل: مانیتور هوشمند M8 سامسونگ و سایر لوازم جانبی مرتبط با اپل رکورد قیمت پایین را به ثبت رساندند.

 • چه معامله است؟ تا 99 دلار تخفیف برای iPad و iPad Air 2022 بگیرید
 • کجا می توانم آن را تهیه کنم؟ آمازون
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا
از رویداد 7 سپتامبر اپل چه انتظاری داریم: آیفون 14، اپل واچ سری 8 و بیشتر
>

هفته با بازگشت قیمت‌های پایین بی‌سابقه هر دو آی‌پد 2022 اپل و آی‌پد ایر، با تخفیف 99 دلاری برای این مدل‌ها آغاز شد. قیمت‌ها از 399 دلار برای iPad Wi-Fi 64 گیگابایتی در رنگ‌های انتخابی (50 دلار تخفیف) شروع می‌شود و برای iPad Air 64 گیگابایتی Wi-Fi در رنگ‌های انتخابی (99 دلار تخفیف) به 499.99 دلار افزایش می‌یابد. برخی از اینها هنوز برای تحویل کریسمس در انبار هستند، بنابراین اگر علاقه مند هستید به زودی سفارش دهید.

صفحه کلید جادویی

magic keyboard red - بهترین تخفیف‌های هفته اپل: مانیتور هوشمند M8 سامسونگ و سایر لوازم جانبی مرتبط با اپل رکورد قیمت پایین را به ثبت رساندند.

 • چه معامله است؟ برای آیپد پرو 11 اینچی و آیپد ایر از کیبورد جادویی 89 دلار تخفیف بگیرید
 • کجا می توانم آن را تهیه کنم؟ آمازون
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

قیمت‌های پایین بی‌سابقه با یک معامله کم سابقه جدید در صفحه کلید جادویی برای آی‌پد پرو 11 اینچی و آی‌پد ایر ادامه یافت که از 299 دلار به قیمت 209.99 دلار در آمازون به فروش رسید. اگرچه این یکی هنوز هم در دو رنگ سفید و مشکی به فروش می رسد، اما فقط مشکی می تواند قبل از 25 دسامبر تحویل داده شود.

Apple TV 4K

apple tv red - بهترین تخفیف‌های هفته اپل: مانیتور هوشمند M8 سامسونگ و سایر لوازم جانبی مرتبط با اپل رکورد قیمت پایین را به ثبت رساندند.

 • چه معامله است؟ 9 دلار تخفیف 128 گیگابایتی Apple TV 4K بگیرید
 • کجا می توانم آن را تهیه کنم؟ آمازون
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

تخفیف های Apple TV 4K در این فصل تعطیلات بسیار محبوب بود، اما اکنون که به اواسط دسامبر نزدیک می شویم، تقریباً تمام فروش ها به پایان رسیده است. عمده‌ترین موردی که هنوز وجود دارد، تخفیف 9 دلاری در Apple TV 4K (128 گیگابایت وای فای + اترنت) 2022 به قیمت 139.99 دلار است که از 149.00 دلار کاهش یافته است که قیمتی کم سابقه است.

برای خرید محصولات و لوازم جانبی بیشتر مرتبط با اپل، حتماً از خلاصه معاملات کامل ما دیدن کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا