بررسی تخصصی

بهترین معاملات هفته اپل: مک بوک ایر 15 اینچی کاملا جدید اپل در کنار فروش ایرپاد و انکر 100 دلار تخفیف خورد

این هفته ما ردیابی مجموعه ای از تخفیف ها را در مک بوک ایر 15 اینچی اپل آغاز کردیم و اکنون با 100 دلار تخفیف در آمازون قرار دارد. علاوه بر این معامله بزرگ، تخفیف‌هایی را برای هدفون‌های Beats و Bose، مانیتور هوشمند M8 سامسونگ، AirPods و چند لوازم جانبی Anker دنبال می‌کنیم.

Hero0003توجه: MacRumors یک شریک وابسته با برخی از این فروشندگان است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

مک بوک ایر 15 اینچی

15 اینچ مک بوک هوا زرد

 • چه معامله است؟ 100 دلار از مک بوک ایر 15 اینچی تخفیف بگیرید
 • کجا می توانم آن را بدست بیاورم؟ آمازون
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

مک بوک ایر 15 اینچی کاملاً جدید اپل در طول هفته تخفیف دریافت می کرد و اکنون در آمازون 100 دلار برای هر دو مدل 256 گیگابایتی و 512 گیگابایتی تخفیف دارد. هر دو فروش نشان دهنده قیمت های جدید و کم سابقه برای مک بوک ایر 2023 است.

هدفون

هدفون را می زند

 • چه معامله است؟ در لوازم صوتی Beats، Bose، و Master & Dynamic صرفه جویی کنید

این هفته شاهد مجموعه‌ای از فروش هدفون و هدفون بودیم که با صرفه‌جویی از شرکت‌هایی مانند Bose، Beats، و Master & Dynamic همراه بود. با شروع با Beats، قیمت‌های پایین همیشه در Beats Studio Buds و Beats Fit Pro را در Woot در حال حاضر خواهید دید که از 89.95 دلار شروع می‌شود.

Master & Dynamic 30 درصد از ایرفون MW08 خود را حذف می کند با کد MW08 در هنگام تسویه حساب، لوازم جانبی را از 299.00 دلار به 209.30 دلار کاهش داد. Bose معاملات بزرگ تری بر روی مجموعه ای از محصولات، از هدفون گرفته تا نوار صوتی دارد و تا 40 درصد تخفیف برای این لوازم جانبی ارائه می دهد.

سامسونگ

مانیتور هوشمند زرد

 • چه معامله است؟ 250 دلار از مانیتور هوشمند سامسونگ M8 تخفیف بگیرید
 • کجا می توانم آن را بدست بیاورم؟ سامسونگ
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

تخفیف تابستانی سامسونگ برای نمایشگر هوشمند 32 اینچی M8 (مدل M80B) همچنان با بهترین قیمت سال 449.99 دلار در دسترس است که از 699.99 دلار کاهش یافته است. این معامله با اولین نسخه به روز شده مانیتور در اوایل این هفته مصادف شد، اما هنوز هیچ علامتی در آن مدل ظاهر نشده است.

AirPods

ایرپاد زرد

 • چه معامله است؟ تا 49 دلار تخفیف برای AirPods Pro 2، AirPods 3 و AirPods 2 دریافت کنید
 • کجا می توانم آن را بدست بیاورم؟ آمازون
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

آمازون مجموعه‌ای از تخفیف‌های ایرپاد در این هفته دارد، از جمله 49 دلار تخفیف برای AirPods Pro 2، 20 دلار تخفیف برای AirPods 3 و 30 دلار تخفیف برای AirPods 2. اینها برخی از بهترین قیمت‌های سال در هر مدل هستند.

آنکر

انکر زرد

 • چه معامله است؟ در ردیاب های بلوتوث Anker، باتری های قابل حمل و موارد دیگر صرفه جویی کنید
 • کجا می توانم آن را بدست بیاورم؟ آمازون
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

Anker مجموعه‌ای از فروش‌های این هفته در آمازون دارد که باعث صرفه‌جویی قابل توجهی در ردیاب‌های بلوتوث Eufy SmartTrack، باتری‌های قابل حمل، شارژرهای سازگار با MagSafe و موارد دیگر می‌شود. یکی از مهمترین موارد فروش، نیروگاه قابل حمل PowerHouse 757 با قیمت 899.99 دلار است که از 1399.00 دلار کاهش یافته است. برای مشاهده لیست کامل معاملات، از مقاله اصلی ما دیدن کنید.

خلاصه معاملات کامل ما اطلاعات بیشتری در مورد آخرین فروش ها و معاملات مربوط به اپل دارد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا