بررسی تخصصی

بهترین تخفیف های جمعه سیاه آیفون در حال حاضر موجود است

اپراتورهای تلفن همراه همیشه در طول تعطیلات صرفه جویی زیادی در جدیدترین مدل های آیفون ارائه کرده اند و بلک فرایدی 2022 نیز تفاوتی ندارد. در حال حاضر ما در حال پیگیری پیشنهادات قابل توجه در دستگاه های iPhone 14 و iPhone 14 Pro از AT&T، Verizon و T-Mobile هستیم. برای صرفه جویی بیشتر، مراقب مدل های قدیمی تر مانند آیفون 13 باشید.

iphone 14 pro hands snowflakes 1 - بهترین تخفیف های جمعه سیاه آیفون در حال حاضر موجود استتوجه: MacRumors یک شریک وابسته با برخی از این فروشندگان است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

اگر به دنبال چیزی غیر از آیفون هستید، می توانید پیدا کنید همه تخفیف های جمعه سیاه اپل در حال حاضر موجود است در پست اختصاصی ما حتما به ما سر بزنید خلاصه جمعه سیاه 2022 برای همه بهترین معاملات و تخفیف هایی که در این هفته اتفاق می افتد.

برای تصمیم گیری به کمک نیاز دارید؟

راهنمای خریدار ما را برای مقایسه گزینه های مختلف خود بخوانید.

برای جزئیات کامل در مورد هر آیفون، خلاصه ما را بررسی کنید.

تخفیف های بیشتر جمعه سیاه

AT&T

AT&T تخفیف‌های متعددی را در میان جدیدترین سری‌های آیفون 14 و آیفون 14 پرو، از جمله آیفون 14 بدون هیچ هزینه‌ای با معامله واجد شرایط دارد. شما باید آیفون 14 را با یک قرارداد اقساطی واجد شرایط خریداری کنید و گوشی هوشمند قدیمی خود را ظرف 30 روز پس از فعال سازی معامله کنید.

iphone green snowflakes - بهترین تخفیف های جمعه سیاه آیفون در حال حاضر موجود است

برای مدل‌های آیفون 14 پرو، می‌توانید تا 800 دلار از این دستگاه‌ها با معامله واجد شرایط و خرید با قرارداد اقساطی واجد شرایط دریافت کنید. هر دو پیشنهاد تا 800 دلار اعتبار صورتحساب با ارزش مبادله تلفن هوشمند 130 دلار یا بالاتر به شما می دهند. و تا 350 دلار با ارزش مبادله تلفن هوشمند 35 تا 129 دلار.

داستان‌های برتر: ویژگی‌های جدید iOS 16 بتا 2، بررسی M2 MacBook Pro و موارد دیگر
>

در رابطه با اپل واچ، با خرید دو مدل اپل واچ می توانید 330 دلار تخفیف دریافت کنید. این شامل سری 7 تا 699.99 دلار، SE تا 359.99 دلار، SE 2nd Gen تا 329.99 دلار، سری 8 تا 799.99 دلار یا Ultra تا 799.99 دلار است. هر دو باید در یک طرح اقساطی واجد شرایط خریداری شوند و یک خط جدید باید اضافه شود.

AT&T همچنین مجموعه‌ای از معاملات لوازم جانبی معمولی دارد، از جمله 5 دلار برای قاب‌های چرمی و سیلیکونی آیفون 13. در غیر این صورت، با کابل‌های لایتنینگ، شارژرهای بی‌سیم، بسته‌های باتری و موارد دیگر تخفیف‌هایی خواهید داشت.

Verizon

در Verizon، پیشنهادات مشابهی را با معاملات AT&T خواهید یافت. این اپراتور دارای آیفون 14 اپل است که در صورت معامله با تلفن هوشمند قدیمی خود و خرید دستگاه جدید در طرح های نامحدود، تا 800 دلار صرفه جویی می کند. همچنین اگر از اپراتور دیگری به Verizon تغییر دهید، می توانید 200 دلار بیشتر پس انداز کنید.

iphone 14 green snowflakes 2 - بهترین تخفیف های جمعه سیاه آیفون در حال حاضر موجود است

همین معامله برای مدل‌های آیفون 14 و آیفون 14 پلاس در دسترس است، و اگر دو تا را به‌طور هم‌زمان می‌خرید، می‌توانید یکی بخرید و یکی را با تخفیف 800 دلاری در طرح‌های منتخب 5G نامحدود دریافت کنید.

برای آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس، می‌توانید هنگام معامله در یک دستگاه قدیمی و خرید دستگاه جدید در طرح‌های نامحدود، تا 1000 دلار تخفیف دریافت کنید. با هر یک از این معاملات، می‌توانید با خرید یک اپل واچ واجد شرایط همزمان با خرید آیفون 14، تا 120 دلار پس انداز کنید.

تی موبایل

بهترین معامله T-Mobile دارای چهار مدل آیفون 14 بدون هیچ هزینه ای هنگام خرید آیفون 14 است. اپراتور همچنین Apple TV+ را با طرح های Magenta MAX ارائه می دهد، و اگر فقط یک آیفون خرید می کنید، می توانید آیفون 14 128 گیگابایتی را در هنگام معامله در دستگاه قدیمی خود در Magenta MAX هیچ هزینه ای وجود ندارد.

5 دستگاه برتر اپل که به‌روزرسانی عقب افتاده است
>

iphone 14 hands snowflakes - بهترین تخفیف های جمعه سیاه آیفون در حال حاضر موجود است

علاوه بر این، با خرید یک آیفون 14 پرو، می توانید تا 700 دلار تخفیف برای مدل دوم دریافت کنید. نسل دوم iPhone SE را می‌توان بدون هیچ هزینه‌ای هنگام افزودن خط جدید در طرح اقساط واجد شرایط و معامله در تلفن هوشمند قدیمی خود خریداری کرد، اما این پیشنهاد فقط به صورت آنلاین در دسترس است.

با خرید هر آیفون 14 یا آیفون 14 پلاس، می توانید AirPods 2 را بدون هیچ هزینه ای دریافت کنید.

قابل رویت

شرکت مخابراتی Visible که متعلق به Verizon است، هنگام خرید دستگاه‌های منتخب از طریق اپراتور، کارت‌های هدیه به ارزش ۲۵۰ دلار ارائه می‌کند. همچنین می توانید هنگام خرید یک مدل جدید آیفون 14 یا 14 پرو، یک جفت Beats Studio Buds تهیه کنید.

موبایل نعنا

Mint Mobile با خرید هر طرح سه ماهه، سه ماه خدمات بی سیم ممتاز را به صورت رایگان ارائه می دهد. علاوه بر این، با خرید یک طرح شش ماهه و یک گوشی جدید از طریق اپراتور، می توانید شش ماه خدمات رایگان دریافت کنید.

میتونی پیدا کنی همه تخفیف های جمعه سیاه اپل در حال حاضر موجود است در پست اختصاصی ما برای هر چیز دیگری، ما همه بهترین معاملات فصل مربوط به اپل را در سایت خود پیگیری می کنیم خلاصه جمعه سیاه، بنابراین مطمئن شوید که در طول ماه برای لیستی به روز از همه قابل توجه ترین تخفیف هایی که برای جمعه سیاه 2022 خواهید یافت دوباره بررسی کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا