بررسی تخصصی

Apple Black Friday: بهترین تخفیف‌ها در Apple Watch، AirPods، MacBooks برای سال 2023

فروشگاه‌های زنجیره‌ای محبوبی که معاملات جمعه سیاه را هم در مکان‌های آجری و ملات یا به صورت آنلاین ارائه می‌کنند، در زیر فهرست شده‌اند که هر یک از معاملات مربوط به اپل بر اساس نوع محصول سازمان‌دهی شده‌اند.

هدف

مانند اکثر خرده فروشان دیگر، فروش جمعه سیاه Target از اواخر اکتبر آغاز می شود. پس از آن چهار هفته معاملات تا آخر هفته شکرگزاری با 50 درصد تخفیف برای هزاران کالا دنبال می شود.

معاملات نوامبر 1 را هدف قرار دهید

به گفته تارگت، معاملات هفتگی جدید هر یکشنبه در دسترس خواهد بود و تا شنبه آینده ادامه خواهد داشت. این شامل علائم الکترونیکی، اسباب‌بازی‌ها، لوازم آشپزخانه، لوازم ضروری روزمره، محصولات زیبایی و موارد دیگر می‌شود.

ما این بخش را به‌روزرسانی می‌کنیم زیرا تارگت هر هفته فروش‌های جدیدی را معرفی می‌کند، بنابراین با نزدیک‌تر شدن به جمعه سیاه برای همه تخفیف‌های تازه از Target، حتماً بازگردید. همچنین به یاد داشته باشید که دارندگان کارت قرمز هدف 5 درصد تخفیف اضافی برای تمام خریدها در طول فصل دریافت می کنند.

بهترین خرید

Best Buy جدول زمانی کامل رویداد جمعه سیاه خود را برای سال 2023 اعلام کرده است و از ماه اکتبر آغاز شده است. اگر می‌خواهید در اسرع وقت وارد معاملات شوید، باید عضو My Best Buy Plus یا My Best Buy Total باشید که به ترتیب 49.99 دلار در سال و 179.99 دلار در سال هزینه دارند.

بهترین خرید قهرمان معاملات نوامبر

اگر عضو نیستید، فصل جمعه سیاه Best Buy در 30 اکتبر آغاز شد. این خرده فروش معاملاتی روی تلویزیون، رایانه، بازی های ویدیویی، کنسول های بازی ویدیویی و موارد دیگر داشت. می‌توانید برنامه کامل را در زیر بیابید، و هنگامی که Best Buy فروش کامل جمعه سیاه خود را اعلام کرد، ما مطمئناً این بخش را به‌روزرسانی خواهیم کرد.

 • 27 تا 29 اکتبر: جمعه سیاه دسترسی زودهنگام برای اعضای بهترین خرید من

 • شروع 30 اکتبر: معاملات جمعه سیاه اولیه برای همه

 • 17 تا 25 نوامبر: فروش جمعه سیاه

 • 26 تا 27 نوامبر: فروش سایبر دوشنبه

از نظر خرید در فروشگاه در این فصل، از 6 نوامبر Best Buy فروشگاه های خود را از 9 صبح تا 9 شب به وقت محلی از دوشنبه تا شنبه باز می کند. روز یکشنبه، ساعت 9 صبح تا 8 بعد از ظهر به وقت محلی باز می شود. فروشگاه‌ها در تمام روز روز شکرگزاری بسته خواهند بود و بیشتر اقلام خریداری شده بین 27 اکتبر تا 30 دسامبر می‌توانند تا 13 ژانویه بازگردانده شوند.

والمارت

والمارت فروش بلک فرایدی خود را بین دو رویداد مهم در این فصل تقسیم می‌کند، که از 8 نوامبر به صورت آنلاین آغاز می‌شود و در 10 نوامبر در فروشگاه‌ها ادامه می‌یابد. رویداد دوم از هفته جمعه سیاه در 22 نوامبر شروع می‌شود و در فروشگاه‌ها در 24 نوامبر ادامه می‌یابد.

قهرمان معاملات نوامبر Walmart

 • چهارشنبه، 8 نوامبر – تخفیف‌ها به صورت آنلاین از ساعت 12 بعد از ظهر به وقت شرقی برای اعضای Walmart+ و ساعت 3 بعد از ظهر به وقت شرقی برای سایرین شروع می‌شود.

 • جمعه، 10 نوامبر – معاملات در فروشگاه ها شروع می شود

 • چهارشنبه، 22 نوامبر – تخفیف‌ها به صورت آنلاین از ساعت 12 بعد از ظهر به وقت شرقی برای اعضای Walmart+ و ساعت 3 بعد از ظهر به وقت شرقی برای سایرین شروع می‌شود.

 • جمعه، 24 نوامبر – معاملات جمعه سیاه در فروشگاه ها شروع می شود

 • دوشنبه، 27 نوامبر – معاملات Cyber ​​Monday به صورت آنلاین شروع می شود

سیب

والمارت با برخی از معاملات پرفروش اپل که با ایرپاد 2 با قیمت 69 دلار شروع می شود، از 129 دلار کاهش یافته است. این یک قیمت پایین بی سابقه است که فروش معمولی را که در این جفت مشاهده می کنیم حدود 30 دلار شکست می دهد.

برای اپل واچ، اینها اولین تخفیف‌های عمده‌ای است که در مدل‌های سری 9 جدید ردیابی کرده‌ایم. شما می توانید 50 دلار تخفیف برای هر دو مدل 41 میلی متری و 45 میلی متری GPS Apple Watch Series 9 در Walmart دریافت کنید، و هر دو قیمت های جدید و کم سابقه ای دارند.

تلویزیون ها

بازی های ویدیویی

سمعی

دستگاه های پخش جریانی

کامپیوترها

هایپر

هایپر در طول رویدادهای معاملات جمعه سیاه و دوشنبه سایبری خود تا 60 درصد تخفیف ارائه می دهد. این شرکت گفت که این شامل بهترین قیمت‌های سال در شارژرهای HyperJuice، بسته‌های باتری، هاب‌های HyperDrive، داک‌های Thunderbolt 4 و موارد دیگر می‌شود.

هایپر سایبر

فروش بلک فرایدی Hyper در 10 نوامبر با یک رویداد “اوایل VIP” آغاز می شود که در 14 نوامبر به پایان می رسد. پس از آن، رویداد رسمی بلک فرایدی از 15 نوامبر شروع می شود و تا 26 نوامبر ادامه دارد. معاملات Cyber ​​Monday از 27 نوامبر تا دسامبر ادامه خواهد داشت. 2، و شامل بسیاری از معاملات مشابه است.

به یاد داشته باشید که این معاملات تا تاریخ هایی که در بالا مشاهده می شود در وب سایت هایپر ظاهر نمی شوند.

شارژرها و بسته های باتری

هاب ها و اسکله ها

صاعقه 4

آنکر

Anker برای فروش قبل از جمعه سیاه خود، لوازم جانبی شارژ انتخابی را تا 50 درصد تخفیف ارائه می دهد، و همچنین یک خرید، یک نصف تخفیف در سراسر سایت دریافت می کند.

انکر دانه های برف اکتبر

از نظر فروش BOGO، برای دریافت تخفیف باید دو محصول شارژ را خریداری کنید که قبلاً تخفیف ندارند. اگر دو یا چند مورد خریداری شود، Anker به طور خودکار 50 درصد از ارزان‌ترین کالا را تخفیف می‌دهد.

در حال حاضر بسیاری از لوازم جانبی Anker با تخفیف های نقدی مستقیم در وب سایت Anker و همچنین در آمازون وجود دارد. همه لوازم جانبی لیست شده در زیر دارای کدهایی هستند که پس از افزودن آنها به سبد خرید اعمال می شوند و تعدادی از محصولات در آمازون مطابقت دارند.

شارژر دیواری

باتری های قابل حمل

 • پاور بانک نانو با رابط USB-C تاشو – 25.50 دلار، کاهش از 29.99 دلار [Amazon]

 • PowerCore 20000 mAh – 36.52 دلار، کاهش از 49.99 دلار

 • PowerCore 10000 mAh – 69.99 دلار، کاهش از 99.99 دلار

 • پاور بانک 24000 میلی آمپر ساعتی PowerCore با نمایشگر دیجیتال هوشمند – 99.99 دلار، کاهش از 159.99 دلار

 • PowerCore 26000 میلی آمپر ساعت – 99.99 دلار، کاهش از 149.99 دلار

 • پاوربانک پرایم 20000 میلی آمپر ساعتی با نمایشگر دیجیتال هوشمند – 110.49 دلار، کاهش از 129.99 دلار [Amazon]

نیروگاه های قابل حمل

Casetify

Casetify در حال برنامه ریزی برای ارائه سه تخفیف در جمعه سیاه و دوشنبه سایبری است که از 17 نوامبر شروع می شود و در 27 نوامبر به پایان می رسد. تخفیف ها شامل موارد زیر است: خرید یکی، دریافت 15 درصد تخفیف. دو تا بخر، 25 درصد تخفیف بگیر. سه تا بخر 30 درصد تخفیف بگیر

این شامل تمامی لوازم جانبی Casetify در سراسر سایت می‌شود، از جمله قاب‌های آیفون، قاب‌های AirPods، آستین‌های لپ‌تاپ، قاب‌های iPad، لوازم جانبی MagSafe و موارد دیگر.

بلکین

بلکین قبل از فروش اصلی خود، فروش پیش از جمعه سیاه را در سراسر سایت معرفی کرده است. با استفاده از کد PBF23 در هنگام تسویه‌حساب، می‌توانید تا 30 درصد تخفیف در سراسر سایت دریافت کنید. این فروش شامل 15 درصد تخفیف برای شارژرهای MagSafe، 20 درصد تخفیف برای باتری های قابل حمل، 20 درصد تخفیف برای شارژرهای دیواری و غیره است.

بلکین جمعه سیاه

قفل سطح

Level Lock چند تخفیف در هفته جمعه سیاه خواهد داشت که از 23 نوامبر در ساعت 12 صبح به وقت محلی شروع می شود و تا دوشنبه سایبر در ساعت 11:59 بعد از ظهر به وقت محلی PT اجرا می شود. اگر Level Lock+ Connect یا Level Bolt Connect را خریداری کنید، می توانید یک صفحه کلید سطح رایگان (79 دلار) دریافت کنید.

Withings

Withings رویداد جمعه سیاه خود را در 16 نوامبر آغاز می کند و تا دوشنبه Cyber ​​در 27 نوامبر ادامه دارد. این تخفیف ها را در خرده فروشان مختلفی از جمله Amazon، Best Buy، و وب سایت خود Withings خواهید دید.

جمعه سیاه

دوازده جنوبی

Twelve South یک رویداد جمعه سیاه اولیه را در هفته اول نوامبر آغاز کرد و تخفیف هایی را برای مک بوک، ایرپاد و سایر لوازم جانبی اپل ارائه کرد.

دوازده نان زنجبیلی جنوبی

عکس B&H

فروش B&H Photo’s Holiday Head Start شامل قیمت‌های پایین برای محصولات متعدد است، هوم پاد اپل (نسل 2) با قیمت 279.99 دلار از 299.00 دلار کاهش یافته است. این هنوز یکی از تنها فروش هایی است که ما تا به حال در هوم پاد جدید ردیابی کرده ایم و قیمت بسیار پایینی دارد.

bhphoto اوایل جمعه سیاه

کاشی

Tile تا 21 نوامبر ردیاب‌های بلوتوث کاشی را تا 40 درصد تخفیف ارائه می‌کند. این شامل هر دو دسته کاشی‌ها و کاشی‌های جداگانه، با ارسال رایگان برای سفارش‌های بیش از 35 دلار است.

سونوس

Sonos فروش جمعه سیاه خود را از 17 نوامبر با 20 درصد تخفیف برای محصولات منتخب سینمای خانگی و تا 25 درصد تخفیف برای بلندگوهای قابل حمل آغاز می کند. Sonos به ندرت محصولات خود را به این صورت تخفیف می دهد، معمولاً معاملات بسته ای ارائه می دهد، بنابراین اگر در این ماه منتظر قیمت زیادی برای نوار صوتی یا بلندگوی Sonos بوده اید، قطعا زمان خرید است.

سونوس بیرون میاد

 • Arc Soundbar – 719 دلار، از 899 دلار کاهش یافته است

 • Beam Soundbar – 399 دلار، کاهش از 499 دلار

 • Ray Soundbar – 223 دلار، از 279 دلار کاهش یافته است

 • زیر – 639 دلار، از 799 دلار کاهش یافته است

 • ساب مینی – 343 دلار، از 429 دلار کاهش یافته است

 • اسپیکر روم – 134 دلار، از 179 دلار کاهش یافته است

 • اسپیکر Roam SL – 119 دلار، از 159 دلار کاهش یافته است

 • اسپیکر Era 100 – 199 دلار، کمتر از 249 دلار

 • آمپر – 599 دلار، از 699 دلار کاهش یافته است

 • بندر – 399 دلار، از 449 دلار کاهش یافته است

ساتیچی

Satechi در اولین رویداد جمعه سیاه خود تا 50 درصد تخفیف برای محصولات منتخب با کد KICKOFF ارائه می دهد. این شامل لوازم جانبی سازگار با MagSafe، لوازم جانبی رومیزی، شارژرها و هاب USB-C و موارد دیگر است. Satechi هنوز برنامه های کامل هفته جمعه سیاه خود را توضیح نداده است، اما پس از انجام این کار، این بخش را به روز خواهیم کرد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا