بررسی تخصصی

برنامه ChatGPT طرح دار نمودارهای فروشگاه App را افزایش می دهد، اشتراک هفتگی 7.99 دلار را دریافت می کند

برنامه‌ای که ادعا می‌کند ربات ChatGPT است، نمودارهای App Store را افزایش داده است و برای استفاده از سرویسی که کاملاً رایگان برای استفاده در وب است و ظاهراً هیچ وابستگی به ربات واقعی ندارد، از کاربران ۷.۹۹ دلار اشتراک هفتگی دریافت می‌کند.


ChatGPT اخیراً محبوبیت زیادی پیدا کرده است و برخی با توجه به جذابیت اصلی آن، آن را “لحظه آیفون” برای هوش مصنوعی می نامند. ChatGPT می‌تواند پاسخ‌های کوتاه و بلند را هنگامی که یک درخواست ساده مانند نوشتن ایمیل، مقاله، پیام و موارد دیگر داده شود، بیان کند. این ربات محبوبیت خود را در بین دانش‌آموزان و افرادی در دانشگاه که از آن برای تحقیقات و تکالیف استفاده کرده‌اند، رو به افزایش است.

ChatGPT برای هر کسی که دارای حساب OpenAI است برای استفاده در وب رایگان است، اما کلاهبرداران و توسعه دهندگان ناب را الهام بخش کرده است تا از محبوبیت آن برای سود ناخواسته استفاده کنند. یکی از برنامه‌ها به‌ویژه به نام «ChatGPT Chat GPT AI With GPT-3» این تصور را ایجاد می‌کند که برنامه رسمی ربات ChatGPT است، اما به نظر می‌رسد هیچ وابستگی به Open AI، سازندگان ChatGPT یا خود ربات ندارد.

این برنامه اشتراک هفتگی ۷.۹۹ دلار یا اشتراک سالانه ۴۹.۹۹ دلار را از کاربران دریافت می‌کند تا به‌طور نامحدود از ربات استفاده کنند و تبلیغات درون‌برنامه‌ای مزاحم را حذف کنند. برنامه و ربات آن ناسازگار هستند، گاهی اوقات پاسخ‌های عمومی یا کاملاً نامربوط به درخواست ارائه شده توسط کاربر ارائه می‌دهند.

این برنامه در حال حاضر دومین برنامه پرطرفدار بهره وری در اپ استور در ایالات متحده است که نشان می دهد نسبتاً محبوب است. این برنامه نزدیک به 12000 رتبه بندی، با تعدادی بررسی مثبت و منفی دارد. یکی از بررسی ها گفت: “این یک برنامه جعلی است.” یکی دیگر از کاربران گفت: “این فقط جعل تایید openai و چیزهای بدتر است.” علیرغم فعالیت مشکوک، حضور و محبوبیت فزاینده، این اپلیکیشن از زمان عرضه اولیه خود در سه هفته پیش، چندین بار فرآیند بررسی اپ استور اپل را پشت سر گذاشته است.

توسعه دهندگان این برنامه که «برنامه‌های رسانه‌های اجتماعی و ردیابی تناسب اندام ورزش‌های ورزشی بازی را اجرا می‌کنند»، برنامه‌های کلی دیگری از جمله برنامه «Activity Lock Screen Widget 16» و برنامه «BetterTrack Ride Hike Run Swim» روی پلتفرم دارند.

افزایش قیمت اپ استور در اروپا در ماه آینده
>

شناخته شده است که اپل با یک نبرد سخت در برابر کلاهبرداری ها و برنامه های ناقص در اپ استور مواجه است که برخی از آنها میلیون ها دلار درآمد دارند. با این حال، اپل ‌فروشگاه برنامه‌ها را «پلت‌فرم قابل اعتماد» می‌نامد که در آن برنامه‌ها «با بالاترین استانداردها برای حفظ حریم خصوصی، امنیت و محتوا نگهداری می‌شوند».

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا