بررسی تخصصی

ویدئوی کامل تیم کوک، جانی آیو و لورن پاول جابز در حال بحث در مورد آرشیو استیو جابز و موارد دیگر اکنون در دسترس است

در اوایل این ماه، تیم کوک، مدیر عامل اپل، جانی آیو، مدیر سابق طراحی اپل، و لورن پاول جابز، بنیانگذار امرسون کالکتیو، در پنلی در کنفرانس نهایی کد کارا سویشر شرکت کردند، جایی که در مورد استیو جابز و طیف وسیعی از موضوعات بحث کردند.

برای اولین بار پس از آن کنفرانس، ویدئوی کامل بحث یک ساعته در یوتیوب به اشتراک گذاشته شده است. در طول این پنل، این سه نفر به طور طولانی در مورد استیو جابز و تأثیر او بر اپل و جهان صحبت کردند. لورن پاول جابز درباره جابز و اینکه افکارش در مورد وضعیت کنونی جهان چه می‌بود تأمل کرد.

او کالیفرنیا را خیلی دوست داشت، اما کشور ما را دوست داشت. او ایده آمریکا را دوست داشت. او آنچه را که به افراد و جوامع اجازه می داد به آن تبدیل شوند را دوست داشت. او بی بند و باری آن را دوست داشت. او آزادی‌ها و آزادی‌های شخصی و همچنین ارتباط و مسئولیت در قبال یکدیگر را دوست داشت.

در طول کنفرانس، کوک، آیو و پاول جابز آرشیو استیو جابز را راه اندازی کردند، وب سایت جدیدی که به طور کامل به جابز اختصاص داده شده است. این وب‌سایت شامل ویدیوها، ایمیل‌ها و کلیپ‌های صوتی از Jobs است که ممکن است افراد قبلاً هرگز آن‌ها را ندیده باشند.

آرشیو استیو جابز
جابز در ایمیلی که در روز پنجشنبه، 2 سپتامبر 2010 برای خود در وب‌سایت به اشتراک گذاشته شد، گفت: «زمانی که به مراقبت پزشکی نیاز داشتم، برای کمک به زنده ماندن خود درمانده بودم» و «من عاشق و تحسین گونه‌ام، زندگی و زندگی‌ام هستم. مرده‌ام و برای زندگی و سلامتی خود کاملاً به آنها وابسته هستم.”

نکته قابل توجه دیگر از بحث شامل این بود که کوک به این موضوع اشاره کرد که چرا اپل هنوز از پیام‌رسانی RCS در iOS پشتیبانی نکرده است. کوک در پاسخ به خبرنگاری که از مشکلات آنها در ارسال پیام با مادرشان به دلیل داشتن دستگاه اندرویدی شکایت داشت، به طعنه گفت: “برای مادرت یک آیفون بخر.” برای نگاهی عمیق تر به بحث، ویدیوی اینجا را ببینید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا