بررسی تخصصی

جعل کنندگان در حال آماده شدن برای راه اندازی بسته باتری USB-C MagSafe

تصاویر بسته‌های باتری جعلی MagSafe با درگاه شارژ USB-C به جای لایتنینگ در سایت‌های رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌شود که احتمالاً به آمادگی‌هایی برای بازتاب عرضه چنین لوازم جانبی توسط اپل اشاره می‌کند.

بسته باتری Magsafe با پورت usb c
بسته باتری MagSafe فعلی یک لوازم جانبی تقلبی است، اما اکثر نسخه های یک به یک موجود تا به امروز دارای پورت لایتنینگ هستند. آخرین سری از تصاویر، به اشتراک گذاشته شده در X (توئیتر سابق) و Weibo، همان کپی های یک به یک را اما با درگاه شارژ USB-C به تصویر می کشند.

انتظار می‌رود که کل سری آیفون 15 از لایتنینگ فاصله بگیرد و برای اولین بار دارای درگاه شارژ USB-C باشد و انتظار می‌رود اپل در سال آینده USB-C را به دستگاه‌ها و لوازم جانبی دیگر بیاورد. مشخص نیست که اپل قصد دارد نسخه جدیدی از بسته باتری MagSafe را با درگاه USB-C عرضه کند یا خیر، اما انتظار می‌رود که این کار را با لوازم جانبی دیگری مانند قاب شارژ MagSafe AirPods Pro در کنار عرضه مدل‌های آیفون 15 انجام دهد. .

در جدیدترین قسمت پادکست The MacRumors Show، بلومبرگمارک گورمن گفت که اپل به دنبال انتقال USB-C در مجموعه لوازم جانبی خود تا سال آینده است، احتمالاً از جمله بسته باتری MagSafe. ظاهراً این انتقال نسبتاً سریع خواهد بود و انتقال به رابط لایتنینگ پس از معرفی آن در سال 2012 را منعکس می کند.

گورمن گفت: «آنها باید یک MagSafe Duo جدید با USB-C بسازند» و اپل «مطمئناً می‌تواند بسته باتری MagSafe را برای اضافه کردن USB-C به‌روزرسانی کند». هنوز کاملاً مشخص نیست که آیا این لوازم جانبی تازه‌سازی شده در رویداد Wonderlust در روز سه‌شنبه، ۱۲ سپتامبر (۱۲ سپتامبر) معرفی می‌شوند یا خیر، اما گسترش تصاویر تقلبی می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که اپل در حال آماده‌سازی برخی از آنها در هفته آینده است.

علاوه بر این، Gurman توضیح داد که یک بسته باتری کاملاً جدید MagSafe در حال توسعه است، اما هنوز برای معرفی آماده نیست. نسل بعدی بسته باتری ظاهراً شامل مفهوم جدیدی است که به کاربران امکان می‌دهد چندین بسته باتری را با هم به هم متصل کرده و همزمان چندین دستگاه را به صورت بی‌سیم شارژ کنند. به عنوان مثال، امکان شارژ همزمان دو آیفون وجود دارد که یکی در دو طرف بسته باتری قرار می گیرد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا