بررسی تخصصی

تخفیف های انحصاری: 75٪ تخفیف در سال اول Flexibits Premium دریافت کنید

ما در این ماه با Flexibits همکاری می کنیم تا به خوانندگان خود پیشنهاد دهیم 75 درصد تخفیف در سال اول Flexibits Premium، که شامل دسترسی به Fantastic و Cardhop است. این پیشنهاد فقط برای مشتریان جدید است و تا 22 ژوئن در وب سایت Flexibits اجرا خواهد شد. این اشتراک از برنامه‌ها در macOS، iOS و iPadOS پشتیبانی می‌کند.

تخفیف های انحصاری: 75٪ تخفیف در سال اول Flexibits Premium دریافت کنیدتوجه: MacRumors یک شریک وابسته با Flexibits است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خرید می‌کنید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

می‌توانید با دنبال کردن این پیوند به وب‌سایت Flexibits، و با کلیک بر روی هدر، معامله را دریافت کنید تا 75 درصد از خرید بعدی خود را بازخرید کنید. باید یک حساب Flexibits ایجاد کنید و یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه Flexibits Premium را برای طرح فردی یا خانوادگی شروع کنید و 75 درصد تخفیف برای هر یک از گزینه‌ها اعمال خواهد شد.

طرح‌های انفرادی که سالانه صورت‌حساب می‌شوند 9.96 دلار (در اصل 39.96 دلار) قیمت دارند، یا می‌توانید گزینه ماهانه را با قیمت 1.25 دلار در ماه (در اصل 4.99 دلار) انتخاب کنید. طرح‌های خانوادگی که سالانه صورت‌حساب می‌شوند 16.20 دلار (در اصل 65.04 دلار) و 2.00 دلار در صورت‌حساب ماهانه (در اصل 7.99 دلار) قیمت دارند.

این فروش با 75 درصد تخفیف برای خرید بعدی شما در Flexibits است، بنابراین هر گزینه ای که انتخاب کنید تنها زمانی است که می توانید این معامله را دریافت کنید. با توجه به این پارامترها، خرید برای یک سال کامل باعث صرفه جویی در پول شما می شود. پس از پایان سال، Flexibits Premium به قیمت عادی خود باز می گردد یا می توانید آن را لغو کنید.

Fantasical یک برنامه تقویم است که می تواند بین برنامه های Mac، iPad و iPhone همگام شود. به طور مشابه، Cardhop می‌تواند بین دستگاه‌های اپل همگام‌سازی شود و پلتفرم مدیریت تماس عمیق‌تری را فراهم می‌کند.

برای خرید محصولات و لوازم جانبی بیشتر مرتبط با اپل، حتماً از خلاصه معاملات کامل ما دیدن کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا