بررسی تخصصی

تخفیف‌ها: AirPods 3 را با قیمت 149.99 دلار و AirPods Pro 2 را با قیمت 199 دلار در آخرین فروش‌ها دریافت کنید.

امروز ما در حال پیگیری یک جفت تخفیف در AirPods 3 و AirPods Pro 2 هستیم که به ترتیب توسط Verizon و Amazon ارائه شده اند. معاملات Verizon شما را ملزم نمی کند که مشتری Verizon Wireless باشید تا از تخفیف ها استفاده کنید، و خرده فروش ارسال رایگان دو روزه و همچنین تحویل در فروشگاه را برای اکثر مکان ها ارائه می دهد.

Airpods 2 و Pro 2 تخفیف دارای ویژگی Red Triad هستندتوجه: MacRumors یک شریک وابسته با Verizon و Amazon است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

می توانید AirPods Pro 2 را برای آن تهیه کنید 199.00 دلار در آمازون، از 249.00 دلار کاهش یافته است. ما در ماه مارس به طور خلاصه شاهد تخفیف 194.99 دلاری در این مدل بودیم، اما این معامله نادر دیگر هرگز ظاهر نشد و معامله امروز همچنان به عنوان دومین قیمت عالی باقی مانده است.

Verizon برای هر دو مدل AirPods 3 معاملاتی دارد. می‌توانید AirPods 3 را با کیف شارژ لایتنینگ تهیه کنید 149.99 دلارکاهش از 169 دلار و ایرپاد 3 با جعبه شارژ MagSafe برای 159.00 دلار، از 179.00 دلار کاهش یافته است. این حدود 10 دلار از قیمت پایین این مدل از AirPods 3 است، اما ما این قیمت را در ماه‌ها ردیابی نکرده‌ایم و معامله Verizon دومین گزینه خوب است.

ما فروش هر مدل از AirPods را در راهنمای بهترین تخفیف‌های AirPods دنبال می‌کنیم، بنابراین هنگام خرید هدفون‌های بی‌سیم، حتماً آن صفحه را نشانه‌گذاری کنید. از بهترین تخفیف های این هفته در محصولات اپل و لوازم جانبی مرتبط در خلاصه تخفیف های اختصاصی اپل ما مطلع شوید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا