بررسی تخصصی

آیفون 14 پرو: چگونه صفحه نمایش همیشه روشن را غیرفعال کنیم؟

آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس که به تازگی راه اندازی شده اند دارای ویژگی های پیشرفته ای هستند که در بقیه سری های آیفون 14 گنجانده نشده اند، از جمله نمایشگر همیشه روشن.

آیفون 14 پرو همیشه نمایش داده می شود
صفحه نمایش همیشه روشن اساساً یک نسخه غیرقابل تنظیم و رنگی از تصویر زمینه قفل صفحه آیفون، ویجت ها و هر فعالیت زنده ای است که در حال اجرا است.

اپل توانسته است صفحه نمایش همیشه روشن را به مدل های آیفون 14 پرو بیاورد، بدون اینکه تاثیر زیادی بر عمر باتری داشته باشد، به لطف پنل OLED با مصرف انرژی کارآمدتر، که نرخ تازه سازی متغیری تا 1 هرتز دارد. علاوه بر این، نمایشگر همیشه روشن همچنین فریم‌های جداگانه را برای عناصر محتوایی که به طور قابل پیش‌بینی تغییر می‌کنند، مانند زمان، از قبل ارائه می‌کند و فقط در صورت لزوم آنها را به‌روزرسانی می‌کند.

اپل سناریوهایی را مشخص کرده است که در آن صفحه نمایش همیشه روشن به طور هوشمندانه خود را خاموش می کند، مانند اگر آیفون شما رو به پایین دراز کشیده باشد، گوشی در جیب یا کیف شما باشد، حالت فوکوس خواب روشن باشد، یا اگر از گوشی استفاده می کنید. اپل واچ و اتاقی را که آیفون شما در آن است ترک کنید. اپل می‌گوید نمایشگر همیشه روشن از چندین پردازنده کمکی در تراشه A16 Bionic استفاده می‌کند تا نمایشگر را با استفاده از حداقل قدرت تازه‌سازی کند، که باعث می‌شود صفحه نمایش به‌طور باورنکردنی در مصرف انرژی کارآمد باشد.

اما علیرغم اجرای راه‌حل‌های بالا توسط اپل، برخی از بررسی‌کنندگان آیفون 14 پرو گزارش کرده‌اند که نمایشگر همیشه روشن تأثیری حاشیه‌ای اما قابل‌توجه بر عمر باتری دارد. هنوز تعیین کمیت این ویژگی بر روی باتری بسیار دشوار است، اما اگر نگران به حداکثر رساندن عمر باتری در آیفون خود هستید، یا اگر متوجه شدید که نمایشگر همیشه روشن حواس‌تان را پرت می‌کند، در اینجا نحوه غیرفعال کردن این ویژگی آورده شده است.

چگونه نمایشگر همیشه روشن آیفون 14 پرو را غیرفعال کنیم؟

  1. راه اندازی کنید تنظیمات برنامه
  2. به پایین بروید و به آن ضربه بزنید نمایشگر و روشنایی.
  3. به پایین بروید و سوئیچ کناری را خاموش کنید همیشه روشن.

تنظیمات

این تمام چیزی است که در آن وجود دارد. اکنون با فشار دادن دکمه Side، آیفون شما خاموش می شود و تا زمانی که دوباره آن را فشار دهید یا دستگاه را بردارید، خاموش می ماند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا