بررسی تخصصی

طرحی با پشتیبانی تبلیغاتی Disney+ برای محدود کردن تبلیغات تجاری به چهار دقیقه در ساعت

دیزنی در اواخر سال جاری نسخه ارزان‌تر و با پشتیبانی از تبلیغات سرویس پخش دیزنی+ خود را راه‌اندازی می‌کند و گزارش‌های این هفته نشان می‌دهد که چگونه این شرکت قصد دارد تبلیغات کمتری را در طرح ارزان‌تر از برخی استریمرهای رقیب اجرا کند.

دیزنی پلاس
دیزنی می‌گوید قصد دارد برای فیلم‌ها و نمایش‌هایی که یک ساعت یا کمتر طول می‌کشند، تبلیغات به مدت چهار دقیقه اجرا کند. تنوع و روزنامه وال استریت.

این همان HBO Max است، کمتر از طاووس NBC، که در هر ساعت بیش از پنج دقیقه تبلیغات پخش نمی کند، و کمتر از Hulu خود دیزنی، که بین 9 تا 12 دقیقه برای هر ساعت محتوا پخش می شود. بر اساس داده‌های Kantar، بینندگان تلویزیون سنتی معمولاً در هر ساعت بین 18 تا 23 دقیقه تبلیغات دارند.

دیزنی نیز تایید کرد TechCrunch که برنامه نویسی پیش دبستانی هیچ گونه تبلیغاتی نخواهد داشت. به عبارت دیگر، کودکان پیش دبستانی که از نمایه خود برای تماشای Disney+ در طرح ارزان‌تر استفاده می‌کنند، هیچ تبلیغی نمی‌بینند.

دیزنی هنوز قیمت این طرح مبتنی بر تبلیغات را که قرار است در اواخر سال 2022 در ایالات متحده عرضه شود، فاش نکرده است، اما مدیران دیزنی در طول تماس اخیر این شرکت پیشنهاد کردند که به محض راه اندازی طرح ارزان تر، احتمالاً افزایش قیمت وجود خواهد داشت. طرح بدون آگهی موجود، که در حال حاضر 7.99 دلار در ماه است.

نتفلیکس در حال برنامه‌ریزی برای معرفی یک ردیف جدید با پشتیبانی از تبلیغات در سه ماه پایانی سال است که هدف آن جذب مشترکین جدیدی است که قیمت فعلی را غیرقابل قبول می‌دانند. نتفلیکس مدت‌هاست که در برابر اجرای یک لایه پشتیبانی شده از تبلیغات مقاومت می‌کند و چندین بار در گذشته گفته است که سرویس استریم هرگز تبلیغات را نشان نمی‌دهد، اما مشترکین را دچار خونریزی می‌کند.

دیزنی در ژوئن 2021 همچنین اعلام کرد که به این زودی برنامه ای برای معرفی یک ردیف تبلیغاتی ارزان تر ندارد زیرا از مدل مشترک پولی خود راضی بود، اما سپس این شرکت در ماه مارس آهنگ خود را تغییر داد.

سایر شرکت‌های سرگرمی مانند Discovery، NBCUniversal، WarnerMedia، و Paramount برای ارائه محتوا با قیمت‌های مختلف، لایه‌های اشتراکی را با پشتیبانی تبلیغات راه‌اندازی کرده‌اند. هنگامی که Disney+ سطح پشتیبانی از تبلیغات خود را راه اندازی می کند، Apple TV+ را به یکی از تنها سرویس هایی تبدیل می کند که گزینه جریان ارزان تری را ارائه نمی دهد.

در حال حاضر، Apple TV+‎ حتی با خدمات مبتنی بر تبلیغات 4.99 دلار در ماه قیمت رقابتی دارد، اما اپل آنقدر محتوا را ندارد که سایر سرویس‌های استریم قادر به ارائه آن باشند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا