بررسی تخصصی

بررسی: دوربین نورافکن Eve’s Outdoor Floodlight ویدیوی ایمن HomeKit متمرکز بر حریم خصوصی ارائه می‌کند

Eve در ماه مه با دوربین Eve Outdoor Floodlight عرضه شد، یکی از تنها دوربین‌های فیلمبرداری HomeKit امن با نورافکن که در بازار وجود دارد. من چندین ماه است که دوربین را آزمایش می کنم تا احساس کنم که چگونه کار می کند و آیا ارزش سرمایه گذاری روی آن را دارد یا خیر.

دوربین در فضای باز شب
بخشی از دلیل طولانی شدن این بررسی به این دلیل است که دوربین حوا دارای نکاتی در نصب است که خریداران بالقوه باید از آنها آگاه باشند. این یک دوربین نورافکن دیواری است، بنابراین باید یک چراغ بیرونی یا یک دوربین موجود را که به همان روش جهت‌گیری شده است، جایگزین کند، مگر اینکه بخواهید یک اتصال الکتریکی جدید نصب کنید.

دوربین شب 6


خانه من دارای تعداد زیادی چراغ/دوربین با زاویه باز رو به پایین است که درست زیر ناودان‌های من نصب شده‌اند و اینها به گونه‌ای قرار گرفته‌اند که بیشتر حیاط را ببینند. دوربین حوا را نمی توان به سمت پایین زاویه داد، بنابراین نمی توان آن را در جهت رو به پایین که برای دوربین های امنیتی یا نورافکن معمول است نصب کرد. باید یک موقعیت مستقیم باشد، مانند جایی که ممکن است دوربین زنگ در را قرار دهید. وجود دارد مقداری کج کنید تا بتوانید زاویه را تغییر دهید، اما نه به اندازه ای که بتواند چیزی مانند دوربین نورافکن حلقه رو به پایین را جایگزین کند.

من یک دوربین Ring را که از در پشتی من روی دیوار نصب شده بود را حذف کردم، اما متوجه شدم که دوربین حوا پایه کوچکتری نسبت به Ring دارد، بنابراین با فضا مناسب نیست. پایه نیز برای قرار دادن یک جعبه اتصال معمولی در خارج از آن بسیار کوچک است که ممکن است برای نور یا دوربین دیگری داشته باشید، که اگر این تنها تنظیماتی باشد که دارید، دردسرساز است. من در نهایت نیاز به تعویض و تعمیر چند سایدینگ برای تنظیم دوربین داشتم و هنوز مطمئن نیستم که ضد آب باشد. اگر در حال تعویض یک دوربین موجود هستید، توجه داشته باشید که ممکن است کارهای بیشتری برای درست کردن آن وجود داشته باشد و این احتمالاً برای بسیاری از افراد مشکل ساز خواهد بود.

دوربین شب 1


در مورد نصب، این دوربینی است که باید مستقیماً به جعبه اتصال سیم کشی شود. می توانید خودتان این کار را انجام دهید، اما به تجربه سیم کشی برق نیاز دارید. من یک برقکار را برای نصب دوربین استخدام کردم و او گفت که به اندازه کافی ساده است منهای اندازه پایه. توجه داشته باشید که دوربین Eve Outdoor به یک اتصال WiFi 2.4 گیگاهرتز محدود شده است که به نظر منسوخ شده است.

پس از نصب، روشن شدن و اتصال به HomeKit، Eve Outdoor Cam مانند سایر دوربین‌های HomeKit Secure Video عمل می‌کند. فید ویدیو مستقیماً در برنامه Home مشاهده می شود، اما می توان از طریق برنامه Eve نیز به آن دسترسی داشت. برای استفاده از HomeKit Secure Video به اشتراک iCloud+ نیاز دارید. ارزان‌ترین طرح 1 دلاری امکان استفاده از یک دوربین، طرح 2.99 دلاری در ماه را برای 5 دوربین، و طرح 9.99 دلاری در ماه امکان دوربین‌های نامحدود را فراهم می‌کند، با همه برنامه‌ها همچنین شامل فضای ذخیره‌سازی iCloud و سایر ویژگی‌های iCloud‌+.

کیفیت دوربین بیرونی حوا


دوربین Eve Outdoor Cam ویدیوی 1080p ارائه می دهد و می تواند در شب با حالت شب ضبط کند. کیفیت معقول است و من می توانم به وضوح ببینم در حیاط خانه ام چه می گذرد، اما وضوح 1080p برای دیدن جزئیات از فاصله بیش از 8 تا 10 فوتی کافی نیست (من این شکایت را در مورد همه دوربین هایم دارم). در طول روز، در نواحی با تغییرات نور و تاریکی زیاد به وضوح دوربین های Ring من نیست، اما در شب، فید با نویز کمتری نسبت به دوربین های دیگر من واضح تر است.

دوربین شب 2


‌HomeKit Secure Video از مزیت رمزگذاری بودن برخوردار است، که خیال شما را راحت می‌کند که فید ویدیوی شما توسط شخص دیگری مشاهده نشود. فقط در دستگاه های خود شما قابل مشاهده است و فیلم در iCloud ذخیره می شود. امنیت با برخی از قربانیان قابلیت استفاده همراه است، و من فکر نمی‌کنم که دوربین Eve Outdoor Cam به اندازه دوربین‌های Ring من بدون درز باشد، و همچنین ویژگی‌ها و قابلیت اطمینان یکسانی را ارائه نمی‌دهد.

مواقعی وجود دارد که Eve Outdoor Cam ضبط نمی کند، و این مشکلی است که من نتوانسته ام آن را مشخص کنم. با iOS 16 بهتر شده است، اما هنوز هم اتفاق می افتد. هر زمان که حرکت تشخیص داده شود، ضبط می کند، و یک چیز دیگر – به حرکت حساس است. «حرکت» شامل افتادن برگ‌ها است، بنابراین اگر از مناطق فعالیت و اعلان‌های محدود استفاده نکنم، دائماً خاموش می‌شود.

برنامه Home گزینه های سفارشی سازی زیادی را ارائه می دهد. می‌توانید فیلم ضبط‌شده دوربین را فقط زمانی که خارج از خانه هستید داشته باشید و در زمان‌های دیگر پخش جریانی داشته باشید، یا می‌تواند هم زمانی که خارج هستید و هم وقتی در خانه هستید ضبط کند. همچنین می توان آن را به طور کامل از برنامه Home خاموش کرد، و گزینه هایی برای نادیده گرفتن صدا و حذف همه ضبط ها وجود دارد.

تنظیمات برنامه دوربین عکاسی در فضای باز


می‌توانید زمان‌های انتخابی را برای ضبط تنظیم کنید و انتخاب کنید که همه حرکت‌ها یا فقط زمانی که افراد شناسایی می‌شوند ضبط شوند. همچنین از تشخیص چهره استفاده می کند و می تواند به شما بگوید چه زمانی افراد خاصی در دوربین ظاهر می شوند. هیچ گزینه ای برای ضبط مداوم وجود ندارد و هنگامی که حرکت تشخیص داده شود، فیلم ذخیره می شود.

اعلان‌ها قابل تنظیم هستند، بنابراین می‌توانید انتخاب کنید که در زمان‌های انتخابی، زمانی که حرکت شناسایی می‌شود، زمانی که افراد شناسایی می‌شوند یا زمانی که یک کلیپ ضبط می‌شود، اعلان‌ها را دریافت کنید. دوربین Eve Cam می‌تواند افراد، حیوانات، وسایل نقلیه و تحویل بسته‌ها را شناسایی کند و اعلان‌های متناسب را ارائه دهد. اعلان‌های غنی پشتیبانی می‌شوند، بنابراین می‌توانید پیش‌نمایش فید را ببینید، اما یک مزاحمت بزرگ من این است که ضربه زدن به یکی از این‌ها به جای فید دوربین، من را به تغییر نور در برنامه Home می‌رساند.

شب بادامک در فضای باز گرگ و میش


چراغ Eve Cam با تشخیص حرکت در شب روشن می شود و در آزمایش من قابل اعتماد بوده است، اما قبل از فعال شدن کمی تاخیر وجود دارد. پس از تشخیص حرکت برای مدت کوتاهی روشن می ماند و سپس به طور خودکار خاموش می شود. یک میکروفون وجود دارد تا بتوانید با فردی که نزدیک دوربین است با صدای دو طرفه صحبت کنید، اما همان ویژگی آژیر را در دوربین های دیگر مانند Ring ارائه نمی دهد.

دوربین شب 3


فیلم ضبط‌شده در برنامه در یک جدول زمانی ذخیره می‌شود و می‌توانید هر رویداد حرکتی را بررسی کنید. این برنامه 10 روز فیلم را ذخیره می کند و کلیپ ها را می توان ذخیره یا حذف کرد. در مقایسه با برنامه Ring، برنامه Home را باگ، کند، و به سختی می توان برای یافتن چیزی که به دنبال آن هستم پیمایش کرد. این به طور کلی ساده است و یکی از معایب اصلی ویدیوی HomeKit Secure است. این به هیچ وجه تقصیر حوا نیست زیرا این اپل است که تجربه Home را طراحی می کند.

جدول زمانی دوربین در فضای باز شب


Eve اجازه می‌دهد فیلم‌های دوربین به صورت زنده در برنامه Eve مشاهده شوند، اما همه ضبط‌ها به برنامه Home محدود می‌شوند، بنابراین من به ندرت برنامه Eve را باز می‌کنم. این یک دکمه برای مکالمه، یک کلید برای روشنایی، و کنترل صدا برای میکروفون و بلندگو دارد، اما هیچ چیز دیگری نمی‌توان در برنامه Eve انجام داد.

می‌دانم که دوربین‌های HomeKit Secure Video نگرانی‌های مربوط به حفظ حریم خصوصی در مورد دوربین‌های دیگر مانند دستگاه‌های Ring آمازون را ندارند، اما برنامه Home به اندازه برنامه Ring ساده یا ساده نیست. من در محله‌ای زندگی می‌کنم که دوربین‌های من بیشتر برای تماشای حیات‌وحش محلی استفاده می‌شوند، بنابراین من این مزیت را دارم که زیاد نگران اقدامات حریم خصوصی آمازون نباشم، به همین دلیل است که تجربه Ring را ترجیح می‌دهم.

من مشکلات بیشتری با HomeKit Secure Video دارم هم از نظر ضبط و هم دسترسی به فیلم ضبط شده ام، اما این سرویس همچنان به اندازه کافی خوب کار می کند. در مورد دوربین حوا، من تا حد زیادی از عملکرد راضی بودم، به استثنای فرآیند نصب. من مشکلی با تشخیص حرکت یا اتصال نداشته‌ام و مشکل ضبطی که دارم احتمالاً مشکل برنامه Home است تا مشکل خود دوربین.

خط پایین

دوربین فضای باز Eve یکی از تنها گزینه‌های دوربین فضای باز مجهز به HomeKit است که نور نیز دارد، بنابراین اگر اکوسیستم ویدیوی امن HomeKit را انتخاب کرده‌اید، گزینه‌های زیادی برای انتخاب وجود ندارد. خوشبختانه دوربین Eve Outdoor در همه جا مناسب است.

دوربین بر روی دیوار براق به نظر می رسد و برای کسانی که به دنبال چیزی فرومایه هستند فضای زیادی را اشغال نمی کند، اما خریداران بالقوه باید از مشکلات نصب آگاه باشند و برای ایجاد سردرد در راه اندازی دوربین آماده باشند. همچنین به 1080p محدود شده است و می تواند کمی با تنوع زیاد در نور و تاریکی دست و پنجه نرم کند، اما با حریم خصوصی بی نظیری همراه است.

نحوه خرید

دوربین Eve Outdoor را می‌توانید از Amazon.com با قیمت 250 دلار خریداری کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا