بررسی تخصصی

همه چیز جدید در iOS 17.1 بتا 2

اپل امروز دومین بتای آپدیت آی او اس 17.1 را منتشر کرد و این نرم افزار برخی از ویژگی های جدیدی را که هم در iOS 17 و هم در نسخه اولیه بتای iOS 17.1 اضافه شده بود، اصلاح می کند.

iOS 17
این راهنما همه چیزهای جدید را در دومین نسخه بتا iOS 17.1 پوشش می دهد.

گزینه های نمایش StandBy

اپل یک بخش جدید “نمایش” را به بخش StandBy در برنامه تنظیمات اضافه کرد که برخی از گزینه های سفارشی سازی جدید را در خود جای داده است. صفحه نمایش را می توان طوری تنظیم کرد که به طور خودکار، پس از 20 ثانیه یا هرگز خاموش شود.

تنظیمات صفحه نمایش آماده به کار iOS 17 1
عملکرد Night Mode موجود که رنگ قرمز اضافه می کند و صفحه را کم نور می کند، به این بخش منتقل شده است، همانطور که جابجایی Motion to Wake نیز انجام شده است. بخش Display همچنین جایگزین کلید قبلی Always On می شود که نمایشگر را به خاموش کردن هوشمند محدود می کرد.

آهنگ های زنگ و آهنگ های متن

iOS 17.1 beta 1 بیش از 20 آهنگ زنگ و آهنگ متن را که در نسخه راه اندازی iOS 17 اضافه شده بود حذف کرد، اما دوباره معرفی شدند.

آهنگ های زنگ ios 17 1
آهنگ های زنگ جدید عبارتند از Arpeggio، Breaking، Canopy، Chalet، Chirp، Daybreak، Departure، Dollop، Journey، Kettle، Mercury، راه شیری، Quad، Radial، Scavenger، Seedling، Shelter، Sprinkles، Steps، Storytime، Tease، Tilt، Unfold ، و دره. Reflection همچنان گزینه پیش‌فرض آهنگ زنگ است.

در مقایسه با آهنگ های زنگ قدیمی، بسیاری از آهنگ های زنگ جدید طول بیشتری دارند و به نظر مدرن تر هستند. اپل همه آهنگ‌های زنگ قبلی را به بخش «کلاسیک» منتقل کرده است، بنابراین برای کسانی که گزینه‌هایی مانند Illuminate، Night Owl، Constellation و Twinkle را ترجیح می‌دهند، همچنان در دسترس هستند.

بیش از 10 آهنگ متن جدید وجود دارد که می‌توان از آنها برای پیام‌های متنی ورودی، پیام‌های صوتی، هشدارهای ایمیل دریافتی، هشدارهای یادآوری و غیره استفاده کرد.

رفع محدودیت شارژ 80٪

با مدل‌های آیفون 15، اپل یک ضامن اضافه کرد که مانع از شارژ بیش از 80 درصدی دستگاه‌ها می‌شود تا باتری آن برای مدت طولانی‌تری سالم بماند. در نسخه بتای قبلی، آیفون این تنظیم را نادیده می گرفت و از 80 درصد شارژ می کرد، اما پس از دومین آپدیت بتا دیگر این اتفاق نمی افتد.

ios 17 1 80 درصد شارژ

دو تا ضربه ی آهسته بزن

Double Tap در دومین نسخه بتای watchOS 10.1 که امروز در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفت فعال است، اما تنظیمات مربوط به آن را می توان با استفاده از برنامه Apple Watch مدیریت کرد.

ساعت 10 1 دو شیر

ویژگی های بیشتر iOS 17.1 Beta 2

ویژگی ای را می شناسید که در این لیست از قلم انداخته ایم؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا