بررسی تخصصی

چگونه کنترل از راه دور سیری تلویزیون اپل خود را با استفاده از آیفون خود پیدا کنید

در iOS 17 و tvOS 17، اپل قابلیتی را اضافه کرده است که به کاربران اپل تی وی امکان می دهد با استفاده از آیفون خود، یک کنترل از راه دور Siri را که در جای خود قرار ندارد، پیدا کنند. به خواندن ادامه دهید تا یاد بگیرید چگونه انجام می شود.

آی فون از راه دور سیری را پیدا کنید
قبل از عرضه جدیدترین Apple TV 4K، شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه اپل قابلیت Find My را در Siri Remote می‌سازد. این اتفاق نیفتاد، اما اپل در آخرین به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری اصلی خود، یک گزینه جدید آیفون را معرفی کرده است که اساساً همین کار را انجام می‌دهد.

در اوایل سپتامبر، اپل بی سر و صدا فریمور جدید را برای نسل دوم و سوم Siri Remote منتشر کرد. با سیستم عامل جدید، tvOS 17 و iOS 17، در صورتی که یک کنترل از راه دور سیری گم شود، می توان از ریموت کنترل اپل تی وی موجود در مرکز کنترل روی آیفون برای یافتن ریموت گم شده استفاده کرد.

هنگامی که فعال باشد، کاربران یک رابط Find My مانند را در iPhone خود می بینند که آنها را به سمت کنترل از راه دور هدایت می کند، با یک دایره روی صفحه که اندازه آن تغییر می کند تا حرکت را در جهت درست هدایت کند.

توجه داشته باشید که Find My برای کنترل از راه دور سیری روی ریموت‌های نسل دوم و سوم سیری در دسترس است و این ویژگی محدود به مدل‌های 4K اپل تی‌وی منتشر شده در سال‌های 2021 و 2022 است.

همچنین به خاطر داشته باشید که سیستم عامل به روز شده ضروری است و هیچ روش ثابتی برای به روز رسانی کنترل از راه دور سیری وجود ندارد. برای شروع، اپل تی‌وی باید به‌روز، روشن و به کنترل از راه دور Siri متصل شود، اما راهی برای مجبور کردن سیستم عامل جدید برای دانلود وجود ندارد.

کنترل از راه دور سیری خود را با آیفون خود پیدا کنید

  1. با کشیدن انگشت از گوشه سمت راست بالای صفحه به پایین، Control Center را از آیفون خود بیاورید (در آیفون با دکمه Home، از پایین صفحه به بالا بکشید).
  2. روی ضربه بزنید ریموت Apple TV دکمه (اگر آنجا نیست، می توانید آن را به صورت دستی به مرکز کنترل اضافه کنید).
  3. روی شورون در کنار نام کنترل از راه دور سیری متصل شده ضربه بزنید.
    مرکز کنترل
  4. روی ضربه بزنید پیدا کردن دکمه کنار کنترل از راه دور سیری نابجا.
  5. از رابط روی صفحه Find My-like برای پیدا کردن کنترل از راه دور استفاده کنید. اندازه دایره افزایش می یابد تا حرکت را در جهت صحیح هدایت کند. هنگامی که آیفون شما دقیقاً در کنار کنترل از راه دور قرار دارد، صفحه یک گوی سفید ثابت را نشان می دهد.
  6. روی ضربه بزنید ایکس دکمه برای بستن رابط مکان.
    از راه دور

در تجربه ما، دقت نزدیکی این ویژگی برابر است با مکان یابی AirTag با Find My، بنابراین برای مکان یابی Siri Remote شما حتی اگر فقط بین بالشتک های مبل پنهان باشد، واقعا مفید است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا