بررسی تخصصی

Flexibits فروش جمعه سیاه را با 50٪ تخفیف برای اشتراک های پرمیوم راه اندازی کرد

Flexibits امروز فروش جمعه سیاه خود را راه اندازی کرد و 50 درصد تخفیف در سال اول یا 50 درصد تخفیف در ماه اول Flexibits Premium ارائه کرد که شامل دسترسی به Fantastic و Cardhop می شود. این پیشنهاد فقط برای مشتریان جدید است و تا سایبر دوشنبه در وب‌سایت Flexibits اجرا خواهد شد. این اشتراک از برنامه‌ها در macOS، iOS و iPadOS پشتیبانی می‌کند.

تعطیلات flexibitsتوجه: MacRumors یک شریک وابسته با Flexibits است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

Fantasical یک برنامه تقویم است که می تواند بین برنامه های Mac، iPad و iPhone همگام شود. به طور مشابه، Cardhop می‌تواند بین دستگاه‌های اپل همگام‌سازی شود و پلتفرم مدیریت تماس عمیق‌تری را فراهم می‌کند.

شما می توانید معامله را دریافت کنید دنبال کردن این پیوند به وب سایت Flexibitsو روی هدر کلیک کنید تا 50 درصد از خرید بعدی خود استفاده کنید. شما باید یک حساب کاربری Flexibits ایجاد کنید و پس از اتمام فرآیند ثبت نام، تخفیف 50 درصدی برای هر گزینه ای که انتخاب می کنید اعمال می شود: اشتراک سالانه یا اشتراک ماهانه.

علاوه بر این، می‌توانید یکی از گزینه‌های Individual یا Family Plan را انتخاب کنید. با صرفه جویی نیمه تمام، هزینه برنامه های فردی سالانه 20.00 دلار (در اصل 39.99 دلار) و هزینه صورتحساب ماهانه 2.50 دلار (در اصل 4.99 دلار) است. صورتحساب طرح های خانوادگی سالانه 32.50 دلار (در اصل 65 دلار) و هزینه صورتحساب ماهیانه 4.00 دلار (در اصل 8 دلار) هزینه دارد.

این فروش با 50 درصد تخفیف برای خرید بعدی شما در Flexibits است، بنابراین هر گزینه ای که انتخاب کنید تنها زمانی است که می توانید این معامله را دریافت کنید. با توجه به این پارامترها، خرید برای یک سال کامل باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود. پس از پایان سال، Flexibits Premium به قیمت عادی خود باز می گردد یا می توانید آن را لغو کنید.

میتونی پیدا کنی همه تخفیف های جمعه سیاه اپل در حال حاضر موجود است در پست اختصاصی ما برای هر چیز دیگری، ما همه بهترین معاملات فصل مربوط به اپل را در سایت خود پیگیری می کنیم خلاصه جمعه سیاه، بنابراین مطمئن شوید که در طول ماه برای لیستی به روز از همه قابل توجه ترین تخفیف هایی که برای جمعه سیاه 2022 خواهید یافت دوباره بررسی کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا