بررسی تخصصی

Apple Watch Ultra: چگونه تا 60 ساعت عمر باتری داشته باشیم

مدل‌های Apple Watch Ultra اخیراً تنظیمات کم‌مصرف جدیدی را به دست آورده‌اند که می‌تواند عمر باتری را با یک بار شارژ تا 60 ساعت افزایش دهد، یا آنچه اپل آن را «دوام باتری ماجراجویی چند روزه» می‌نامد. این مقاله نحوه کار و نحوه تنظیم آن را توضیح می دهد.

Apple Watch Ultra Orange Alpine Loop Action دکمه 220907 بزرگ
هنگامی که اپل اپل واچ اولترا را در ماه سپتامبر معرفی کرد، یکی از ویژگی های تبلیغ شده این بود که بهترین عمر باتری را در بین سایر ساعت های اپل دارد و می تواند در طول استفاده معمولی تا 36 ساعت برسد. با توجه به اینکه مدل‌های متوالی سری اپل واچ تنها به طور رسمی تا 18 ساعت (“تمام روز”) عمر باتری را در استفاده معمولی ارائه می‌دهند، این خبر بسیار بزرگی بود.

در حالی که watchOS 9 یک حالت کم مصرف جدید را به اپل واچ سری 4 و مدل‌های بعدی ارائه کرد که تا 36 ساعت باتری نیز ارائه می‌دهد، اپل قول داد تنظیمات کم مصرف اضافی را در پاییز به اپل واچ اولترا بیاورد که عمر باتری را بیش از پیش افزایش دهد. و قابلیت رسیدن به 60 ساعت را داشته باشد.

عمر باتری فوق العاده


از آن زمان، اپل واچ OS 9.1 را منتشر کرد و این شرکت به قول خود عمل کرد و به دارندگان Ultra اجازه داد تا عمر بیشتری از ساعت خود داشته باشند. مراحل زیر نحوه فعال کردن آن را توضیح می دهد، اما قبل از اینکه بتوانید از ویژگی جدید استفاده کنید، باید مطمئن شوید که Apple Watch Ultra شما به watchOS 9.1 یا جدیدتر به روز شده است.

در تماشا کردن برنامه در آیفون خود، به عمومی -> به روز رسانی نرم افزار. اگر از قبل به‌روز نبوده‌اید، منتظر بمانید تا به‌روزرسانی ظاهر شود، سپس روی ضربه بزنید دانلود و نصب. اطمینان حاصل کنید که اپل واچ شما حداقل 50 درصد شارژ داشته باشد و تا زمانی که فرآیند به روز رسانی کامل می شود، به شارژر خود متصل است.

عمر باتری 60 ساعته را در Apple Watch Ultra دریافت کنید

برای دستیابی به عمر باتری طولانی‌تر، مدل‌های Ultra ابتدا باید تنظیمات تمرینی را برای خواندن ضربان قلب و GPS کمتر فعال کنند. در اینجا نحوه فعال کردن آنها آورده شده است. (توجه داشته باشید که این تنظیمات در اپل واچ سری 8 و نسل دوم اپل واچ SE نیز موجود است، اما اپل اعلام نکرده است که عمر باتری این مدل ها را بیش از 36 ساعت ارائه شده توسط حالت کم مصرف در سراسر سیستم افزایش خواهد داد.)

  1. راه اندازی کنید تنظیمات برنامه در Apple Watch Ultra شما.
  2. به پایین بروید و ضربه بزنید تمرین.
  3. سوئیچ کناری را روشن کنید حالت کم مصرف.
  4. در زیر «در طول حالت کم مصرف»، سوئیچ کناری را روشن کنید GPS کمتر و خوانش ضربان قلب.

تنظیمات

اپل می‌گوید با فعال کردن تنظیمات فوق، حالت کم مصرف باتری را تنها در حین پیاده‌روی، دویدن، و تمرینات پیاده‌روی حفظ می‌کند و فرکانس خواندن GPS و ضربان قلب را کاهش می‌دهد (خوانش ضربان قلب به یک بار در دقیقه کاهش می‌یابد، در حالی که خواندن GPS کاهش می‌یابد. به هر دو دقیقه یک بار کاهش می یابد) و هشدارها، تقسیم ها و بخش ها را خاموش می کند. به عبارت دیگر، این بدان معناست که برای به دست آوردن 60 ساعت عمر باتری، شما باید حالت کم مصرف را در خارج از تمرین نیز فعال کنید.

هنگامی که به این روش تنظیم شود، کاربران Ultra می توانند انتظار داشته باشند که “تا” 60 ساعت عمر باتری را از ساعت هوشمند خود دریافت کنند. طبق گفته اپل، این عدد بر اساس 15 ساعت تمرین، بیش از 600 بررسی زمان، 35 دقیقه استفاده از برنامه، 3 دقیقه مکالمه و 15 ساعت ردیابی خواب در طول 60 ساعت محاسبه می شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا