بررسی تخصصی

Google Pixel Fold بار دیگر به تعویق افتاد زیرا Apple Eyes 2025 برای آیفون تاشو

گفته می شود که گوگل بار دیگر عرضه اولین گوشی هوشمند تاشو خود را به تعویق انداخته است، زیرا ظاهراً این دستگاه نتوانست انتظارات شرکت را برآورده کند.

Google Pixel Fold بار دیگر به تعویق افتاد زیرا Apple Eyes 2025 برای آیفون تاشو
با توجه الکاین شرکت قصد داشت این دستگاه را در سه ماهه چهارم سال جاری عرضه کند، اما گوگل اکنون تصمیم گرفته است تا عرضه آن را به تعویق بیندازد. منابع این رسانه گفتند که این تاخیر به احتمال زیاد به این دلیل است که محصول “آنطور که گوگل می خواهد کامل نیست.”

در این گزارش نگفتیم که اکنون انتظار می‌رود پیکسل تاشو چه زمانی عرضه شود، اما راس یانگ، تحلیلگر مشاور زنجیره تامین نمایشگر (DSCC) که به خوبی متصل است، در توییتر فاش کرد که چندین منبع در زنجیره تامین به او گفته‌اند که این دستگاه تا بهار آینده به تعویق افتاد.

این دومین باری است که گوگل عرضه پیکسل فولد شایعه شده خود یا همان طور که برخی آن را «Pixel Notepad» می نامند، به تعویق می اندازد. اسنادی که در سال 2020 به بیرون درز کرد نشان می داد که گوگل قصد دارد در اواخر سال 2021 یک گوشی هوشمند تاشو عرضه کند، اما این اتفاق نیفتاد.

گوگل در کنفرانس توسعه دهندگان I/O اخیر خود حتی به دستگاه های تاشو اشاره ای نکرد و باعث شد برخی از طرفداران پیکسل تعجب کنند که آیا دستگاه کنسرو شده است یا خیر. ذهن‌ها بلافاصله به سال 2019 برگشتند، زمانی که گوگل فاش کرد که در حال توسعه فناوری است که می‌توان از آن در یک دستگاه تاشو استفاده کرد، اما در همان نفس اعتراف کرد که «هنوز مورد استفاده واضحی» ندیده است.

گفته می‌شود پنل‌های OLED سامسونگ که گمان می‌رود گوگل برای این دستگاه انتخاب کرده است شامل یک صفحه‌نمایش بیرونی ۵.۸ اینچی و یک صفحه نمایش داخلی ۷.۶ اینچی تاشو، مشابه Oppo Find N باشد. همچنین شایعه شده است که این گوشی دارای یک صفحه نمایش فوق‌العاده است. روکش شیشه ای نازک (UTG) که توسط سامسونگ نیز عرضه شده است.

oppo find n کپی

Oppo Find N

شایعات قبلی ادعا کرده بودند که دستگاه گوگل از سری Fold سامسونگ عقب مانده است. با این حال، یانگ معتقد است که این مشکل مربوط به نمایشگر نیست که در پشت تاخیر وجود دارد، بلکه احتمالاً ظهور نوآوری های نرم افزاری یا چیپست جدید که گوگل می خواهد در دستگاه ادغام کند.

اپل چند سالی است که روی فناوری صفحه نمایش تاشو کار می کند و چندین پتنت در مورد این فناوری ثبت کرده است. مینگ چی کو، تحلیلگر اپل در ماه سپتامبر گفت که اپل اولین آیفون تاشو را در سال 2024 معرفی خواهد کرد. با این حال، یانگ اخیراً گزارش داد که شایعه طولانی مدت آیفون تاشو اپل تا سال 2025 به تعویق افتاده است. اخبار مربوط به تاخیر پس از بحث و گفتگو با منابع زنجیره تامین منتشر شد. ، نشان می دهد که اپل عجله ای برای ورود به بازار تاشو ندارد.

به گفته افشاکننده Dylandkt، اپل در حال آزمایش چند نمونه اولیه آیفون تاشو است، اما این لزوماً به این معنا نیست که آیفون تاشو در آینده نزدیک عرضه خواهد شد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا