بررسی تخصصی

گوگل آیفون 15 و پذیرش دیرهنگام USB-C را در آخرین آگهی مسخره می کند

گوگل کمپین تبلیغاتی #BestPhonesForever خود را با ویدئوی جدیدی با عنوان “Spa Day” گسترش داده است که در آن کمبود ضمنی ویژگی‌های سرفصل آیفون 15 آینده و استفاده از USB-C به جای درگاه لایتنینگ را مورد تمسخر قرار می‌دهد.

در این آگهی، یک آیفون و یک پیکسل در حال استراحت در یک اسپای آرام در میان حوله‌ها و شمع‌ها به تصویر کشیده شده‌اند و با دوربین‌های پشتی‌شان که با تکه‌های خیار پوشانده شده است، بی‌حرکت با یکدیگر چت می‌کنند.

آیفون می‌گوید: «پیکسل، یک روز آبگرم ایده‌ای عالی با همه این رویدادهای راه‌اندازی بود که در راه است. آیفون پس از یادآوری تشویقی که 16 سال پیش از ویژگی اسلاید به باز کردن قفل آن برانگیخت، ادامه می‌دهد:

“اکنون به نظر می رسد هر بار که برمی گردم، تلفن هایی مانند شما کارهایی را انجام می دهند که من نمی توانم، مانند رفع محو کردن عکس های قدیمی، پاسخ دادن به تماس های ناشناس با هوش مصنوعی، و ترجمه مستقیم پیام ها… خسته کننده است. اما من هنوز یک کار دارم. چند ترفند در آستین من است.”

“مانند آنچه که؟” پیکسل می گوید.

“این مخفی است. اما اجازه دهید بگوییم که شما به زودی USB-C-ing خواهید شد!”

“بالاخره در حال شارژ USB-C هستید؟”

“چی؟” آیفون می گوید در حالی که تکه خیار به آرامی از لنز دوربینش جدا می شود. “چگونه می دانستید؟”

“حدس شانس؟” پیکسل به طعنه پاسخ می دهد.

در شعار تبلیغاتی با اشاره به رویداد آتی پیکسل گوگل، جایی که انتظار می رود از سری جدید پیکسل 8، یک پیکسل واچ جدید و احتمالاً به روز رسانی های پیکسل بادز رونمایی کند، در شعار تبلیغاتی آمده است: «برای 4 اکتبر استراحت کن».

دعوت‌ها برای رویداد Google یک روز پس از دعوت اپل از رسانه‌ها و دیگران برای تماشای رویداد Wonderlust آیفون 15 در 12 سپتامبر منتشر شد.

از زمان آیفون 5، اپل پورت لایتنینگ را بر روی آیفون نگه داشته است، علیرغم اینکه بیشتر صنعت به سمت USB-C رفته است. با این حال، اپل پس از تحت فشار قرار گرفتن برای پیروی از مقررات جدید اجرا شده در اروپا، درگاه لایتنینگ در دستگاه‌های آیفون 15 را با درگاه USB-C تعویض می‌کند.

با این انتقال، مک، آیفون و آی‌پد در نهایت با استفاده از USB-C شارژ می‌شوند و به مشتریان اپل اجازه می‌دهند دستگاه‌های خود را با چیزی شارژ کنند که عملاً به استاندارد جهانی شارژ برای دستگاه‌های موبایل و لپ‌تاپ تبدیل شده است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا