بررسی تخصصی

نقد و بررسی: GRID Studio iPod و iPad Mini هنر دیواری نوستالژیک اپل را ارائه می دهند

GRID Studio به ارائه هنر دیواری برای نمایش دستگاه‌های قدیمی که بخش مهمی از تاریخ اپل هستند، مشهور است. هر دستگاه از هم جدا می شود و اجزای آن به شکل هنرمندانه ای در یک قاب نمایش داده می شوند که می توان آن را به دیوار هر فن اپل آویزان کرد.

گرید استودیو آی پاد و آی پد مینی
نسل چهارم iPod Classic و نسل اول آی‌پد مینی از جدیدترین محصولات اضافه شده به مجموعه دستگاه‌های GRID هستند که به ترتیب با قیمت‌های 499 و 249 دلار به فروش می‌رسند. قیمت قطعات GRID از 40 دلار برای تراشه های سری A شروع می شود و تا 400 دلار برای آیفون اصلی می رسد، اما انواع گزینه هایی با قیمت حدود 200 دلار وجود دارد.

بسته بندی استودیو گرید


قاب‌های GRID به خوبی بسته‌بندی می‌شوند تا از آنها در هنگام حمل و نقل محافظت کنند و در کاغذ سیاه ضخیم قرار گرفته‌اند که با روبان و مهر و موم تکمیل شده است تا دستگاه درون آن واقعاً خاص باشد. در حالی که محصولات GRID به طرز چشمگیری بسته بندی می شوند، من به مشتریان در مورد برش کاغذ از بسته بندی هشدار می دهم – چیزی که به طور مکرر هنگام باز کردن چندین قاب GRID برای من اتفاق افتاده است.

قاب‌های چوبی مشکی GRID از کنتراست خوبی با کارت سفیدی که اجزای دستگاه روی آن چسبانده شده‌اند استفاده می‌کند و به راحتی با اکثر طراحی‌های داخلی مطابقت دارد. متأسفانه، به نظر می‌رسد که فریم‌های مشکی بلافاصله اثر انگشت و گرد و غبار زیادی را به خود جذب می‌کنند، اما اکثراً به راحتی با یک پارچه مرطوب پاک می‌شوند.

این قاب به جای شیشه، دارای یک صفحه از پلاستیک شفاف است. من شیشه را ترجیح می دهم، اما به هیچ وجه روی نمایش دستگاه تأثیر منفی نمی گذارد. برای برداشتن فیلم محافظ پلاستیک شفاف، باید قاب را از پشت باز کنید. این همچنین به شما امکان می دهد تا هر گونه اثر انگشت یا گرد و غبار اضافی را از داخل قاب یا اجزای آن پاک کنید.

آی پاد استودیو گرید


آی پاد نسل چهارم اولین نمایشگر GRID از یک آیپاد کلاسیک با چرخ کلیک است که آن را به قطعه ای نمادین برای علاقه مندان به اپل تبدیل می کند. نسل چهارم آی‌پاد که در سال 2004 معرفی شد، چرخ لمسی نسل سوم آی‌پاد را با چرخ کلیکی آی‌پاد مینی جایگزین کرد و چهار دکمه را زیر یک چرخ اسکرول حساس به لمس قرار داد و پوشش باریک‌تری را معرفی کرد. مدل 20 گیگابایتی در قاب در ابتدا به قیمت 299 دلار فروخته شد.

مانند سایر نمایشگرهای GRID، اجزای آی‌پاد جداشده به‌طور روشمند در داخل قاب قرار می‌گیرند، با جزئیات چاپ شده برای برجسته کردن جنبه‌های مختلف، مانند یک تصویر چاپ شده در زیر نمایشگر آی‌پاد تا جلوه‌ای سه‌بعدی ایجاد کند و نشان دهد که در هنگام استفاده چگونه به نظر می‌رسید. حاشیه نویسی توضیح می دهد که هر یک از اجزا چیست، کمی از تاریخچه دستگاه، و نقل قولی از استیو جابز ارائه می دهد.

گرید استودیو پشت آی پاد

برد آی پاد استودیو گرید

گرید استودیو آی پاد چرخ کلیک

گرید استودیو جلو آی پاد

هارد دیسک ipod grid studio


نسل اول آی پد مینی اولین نمایشگر آیپد GRID است. اولین آی‌پد مینی در سال 2012 معرفی شد که مشخصاتی مشابه با آی‌پد 2، از جمله وضوح صفحه نمایش آن، با قیمت اولیه 329 دلار داشت. آی‌پد مینی فضای زیادی را در داخل قاب اشغال می‌کند، اما من خوشحالم که همه فریم‌های GRID برای یکپارچگی، اندازه یکسانی دارند.

Grid Studio iPad mini

مینی برد ipad grid studio

دکمه home ipad mini grid studio

گرید استودیو مینی آنتن آی پد

دوربین مینی آیپد گرید استودیو


دستگاه ها به دلیل قدیمی بودن و استفاده از آن ها در جاهایی دچار فرسودگی و پارگی می شوند. با این وجود، آنها برای نمایش بیش از اندازه کافی هستند و واضح است که GRID دستگاه هایی را با حداقل سایش انتخاب کرده است. برای فریم‌های من، روکش آینه‌ای و صیقلی آی‌پاد، هارد دیسک داخلی آن و صفحه‌نمایش بی‌نقص آی‌پد مینی به‌ویژه خوب به نظر می‌رسند و بر دستگاه‌ها در بهترین حالت خود تأکید می‌کنند.

در مجموع، آی‌پاد نسل چهارم و آی‌پد مینی نسل اول، افزوده‌های عالی به مجموعه محصولات GRID هستند. قاب‌های GRID با توجه به جزئیات و لمس‌های بسیار خوب برای ایجاد حس خاص در دستگاه، آیتم‌های مناسبی برای هر طرفدار اپل است که می‌خواهد برخی از طرح‌های نمادین این شرکت را به روشی متفکرانه وارد خانه خود کند.

نحوه خرید

محصولات GRID Studio از وب سایت آن، gridstudio.cc در دسترس است. GRID Studio iPod Classic و iPad mini در حال حاضر 100 دلار تخفیف دارند.

توجه: استودیو GRID به منظور این بررسی، آیپاد کلاسیک قاب‌بندی شده (نسل چهارم) و آی‌پد مینی‌ (نسل اول) را به MacRumors ارائه کرد. هیچ هزینه جبران خسارت دیگری دریافت نشد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا