بررسی تخصصی

Heart Analyzer v10 تجربه جدیدی از داشبورد و اپلیکیشن تماشا را با نمودارهای سوئیفت پیشرفته به ارمغان می آورد

Heart Analyzer این هفته به نسخه 10 رسید و برخی از پیشرفت‌ها و تغییرات عمده را در برنامه محبوب سلامت قلب از جمله تجربه جدید داشبورد، برنامه واچ به‌روزرسانی شده، نمودارهای پیشرفته و عوارض ردیابی جدید به ارمغان آورد.

آنالایزر قلب 10
تجربه جدید داشبورد طراحی شده است که به کاربران امکان می دهد روزها را راحت تر تغییر دهند و هدف آن ارائه نشانه های واضح تری در مورد اینکه کاربر به کدام روز نگاه می کند ارائه می دهد، در حالی که همچنان خلاصه ای از ضربان قلب و سایر داده های Vital Health را برای هر روز ارائه می دهد. علاوه بر این، کارت‌های داشبورد همگی به‌روزرسانی شده‌اند، در حالی که برای کاربران برنامه سفارشی‌سازی Premium، انواع Health اکنون می‌توانند بر اساس ترجیحات شخصی فیلتر و مرتب شوند.

تغییر دیگر نسخه 10 تغییر نام “Heart Home” به “Insights” است. در اینجا کاربران می توانند معیارها و نمودارهای به روز شده را در انواع مختلف Vital Health مشاهده کنند. مقایسه‌های روند 30 روز گذشته با 30 روز قبل وجود دارد، و گزارش‌های قلبی برای استفاده از نمودارهای Swift جدید برای نمایش بصری قانع‌کننده‌تر و دقیق‌تر داده‌های Health به‌روزرسانی شده‌اند.

اتخاذ چارچوب نمودارهای سوئیفت اپل به ویژه یکی از نکات برجسته این برنامه است. همانطور که توسعه دهنده در یک پست وبلاگ توضیح می دهد:

تا به حال، Heart Analyzer بیشتر به نمودارهای سفارشی ساخته شده برای نمایش خلاصه ضربان قلب روی مچ دست، نمودار ضربان قلب اخیر شما در یک عارضه و موارد دیگر متکی بوده است. این نمودارها در آن زمان پیشگام بودند، اما نمودارهای سوئیفت به من اجازه می‌دهد تا برنامه را با نمودارهای دقیق‌تر و خواناتر مدرن‌سازی کنم.

اگر از iOS 16 و WatchOS 9 استفاده می کنید، این نمودارهای جدید را در سراسر برنامه خواهید دید. با استفاده از نمودارهای خط، نوار، ناحیه و محدوده در سراسر برنامه، تجسم داده‌های شما هرگز آسان‌تر نبوده است. برای اشباع اکسیژن خون، تغییرات ضربان قلب و آنالایزر ضربان تنفسی اکنون نمودارهای محدوده به روز شده را ارائه می دهد.

این نمودارها همچنان مقادیر متوسط ​​را برای روز نشان می‌دهند، اما میله‌های عمودی اکنون صدک‌های 10 و 90 داده‌ها را نشان می‌دهند. نشانگرها همچنان مقادیر حداکثر و حداقل روز را نشان می‌دهند. این میله‌های صدک مقایسه بهتری را بین تغییرات روزانه ارائه می‌کنند و اطمینان حاصل می‌کنند که نوک داده‌ها تأثیر کمتری بر تصویر کلی دارد.

علاوه بر نمودارهای جدید، بخش Deep Analytics برنامه اکنون شامل انواع جدیدی از Health است. میانگین تناسب اندام قلبی و زمان خواب برای ردیابی در طول چهار سال گذشته در کنار به‌روزرسانی‌های سایر انواع موجود است. ویژگی Custom Heart Rate Zones نیز به روز شده است و اکنون به کاربران اجازه می دهد تا این منطقه را در داشبورد ردیابی کنند.

ساعت آنالایزر قلب 10
در همین حال، در برنامه Heart Analyzer برای Apple Watch، طرح‌بندی برنامه جدید نمودارهای Swift بهبود یافته watchOS 9 را در خود جای داده است، به این معنی که اکنون می‌توان روی تمام نمودارها ضربه زد تا جزئیات بیشتری را نشان دهد. عوارض نیز به روز شده اند، و یک عارضه اخیر HRV وجود دارد که در ارتباط با ویژگی جدید Apple Health AFib History کار می کند و 12 ساعت گذشته داده های HRV را نشان می دهد.

به‌روزرسانی جدید Heart Analyzer v10 هم برای کاربرانی که پرداخت نمی‌کنند و هم برای کاربران ممتاز با دستگاه‌های دارای iOS 16 و ‌watchOS 9 رایگان است. این برنامه همچنین به ارائه ویژگی‌های Premium از طریق خرید یک‌باره و بدون اشتراک از طریق فروشگاه App ادامه می‌دهد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا