بررسی تخصصی

HomePod Mini دو ساله شد زیرا اپل به دنبال گسترش خط تولید در سال آینده است

هوم پاد مینی دو سال پیش در این هفته برای مشتریان عرضه شد و اولین بار از زمان عرضه اسپیکر اصلی در سال 2018 به خانواده هوم پاد بود. .

homepod mini color bars - HomePod Mini دو ساله شد زیرا اپل به دنبال گسترش خط تولید در سال آینده است
هنگامی که اپل هوم پاد مینی‌ را در اکتبر 2020 معرفی کرد، هوم پاد اصلی اصلی در خط تولید باقی ماند. با این حال، در مارس 2021، اپل تولید هوم پاد با اندازه کامل را متوقف کرد و گفت که می خواهد زمان بیشتری را به هوم پاد مینی اختصاص دهد. هوم پاد مینی چندین مورد از بزرگترین نگرانی های مشتریان در مورد هوم پاد اصلی از جمله اندازه و قیمت را برطرف کرد. برخلاف هوم پاد اصلی، هوم پاد مینی ۹۹ دلار قیمت دارد و در رنگ های متنوع تری عرضه می شود.

اکنون که هوم پاد مینی دو ساله می شود، به آینده و آنچه که اپل در اختیار دارد می نگریم.

رستاخیز هوم پاد با اندازه کامل

HomePod Crash Feature - HomePod Mini دو ساله شد زیرا اپل به دنبال گسترش خط تولید در سال آینده است


بزرگترین اخبار هوم پاد که در آینده نزدیک منتظر آن هستیم، احیای هوم پاد اصلی اصلی است. زمانی که اپل تولید هوم پاد اصلی را متوقف کرد، بسیاری گمان می‌کردند که دلیل این تصمیم به قیمت ۲۹۹ دلاری هوم پاد و کمبود ویژگی‌های آن برمی‌گردد که منجر به فروش ضعیف آن شد.

برای سال 2023، انتظار می رود اپل نسخه به روز شده هوم پاد تمام اندازه ای را که تولید آن را متوقف کرده بود، عرضه کند تا شکاف فعلی در مجموعه هوم پاد را پر کند. شایعه شده است که هوم پاد جدیدتر دارای تراشه S8 از اپل واچ سری 8 است که عملکرد سریع تری را برای درخواست های سیری و ویژگی های مختلف ارائه می دهد.

Kuo: HomePod Mini 2 ارسال انبوه را در نیمه دوم سال آینده آغاز می کند
>

ویژگی های دیگر می تواند شامل یک صفحه نمایش چند لمسی بزرگتر در بالا باشد، اما انتظار می رود که فاکتور فرم و طراحی کلی ثابت بماند. مینگ چی کو، تحلیلگر اپل، انتظار دارد هوم پاد جدید در سه ماهه اول سال آینده عرضه شود.

HomePod mini به روز شده

homepod mini five colors - HomePod Mini دو ساله شد زیرا اپل به دنبال گسترش خط تولید در سال آینده است


مطابق با بلومبرگمارک گورمن، اپل می‌تواند هوم پاد مینی‌ را در آینده نزدیک به‌روزرسانی کند، اما جزئیات مشخصی مشخص نیست. مینی هوم پاد کنونی از تراشه S5 استفاده می کند، همان تراشه ای که در اپل واچ سری 5 و نسل اول اپل واچ SE یافت می شود. در یک به‌روزرسانی فرضی، اپل می‌تواند تراشه جدیدتر و سریع‌تری را وارد کند که امکان پردازش سریع‌تر درخواست‌های Siri و ویژگی‌هایی مانند Handoff را فراهم می‌کند.

Apple TV و HomePod Combo

AppleTV and HomePod Feature - HomePod Mini دو ساله شد زیرا اپل به دنبال گسترش خط تولید در سال آینده است


طبق گفته‌ها، یک محصول هوم پاد که هنوز در مرحله توسعه اولیه است، یک ترکیب Apple TV و HomePod است بلومبرگمارک گورمن. لذیذ گزارش می دهد که اپل در حال توسعه یک اسپیکر هوم پاد است که شامل عملکرد اپل تی وی است و یک سیستم سرگرمی تلویزیونی همه کاره با نمایشگر را ارائه می دهد. همچنین گزارش شده است که این محصول دارای یک دوربین است که احتمالا امکان تماس های ویدیویی و فیس تایم را فراهم می کند. هیچ جزئیات دیگری در حال حاضر مشخص نیست زیرا احتمالاً مدتی دیگر به معرفی محصول باقی مانده است، با فرض اینکه اصلاً عرضه شود.

دوست دارید در محصول آینده هوم پاد چه چیزی ببینید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

Google Chrome برای Mac حالت‌های ذخیره‌سازی حافظه و صرفه‌جویی انرژی جدید به دست می‌آورد
>
Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا