بررسی تخصصی

Hyper اولین کوله پشتی HyperPack Pro Tech با Find My Integration

برند لوازم جانبی Hyper امروز یک کوله پشتی فناوری جدید با پشتیبانی داخلی از ردیابی Find My اپل معرفی می کند که به کاربران کمک می کند تا در صورت جابجایی یا دزدیده شدن دارایی خود از آنها مراقبت کنند. HyperPack Pro با بهره‌گیری از تخصص به‌دست‌آمده با خرید Hyper توسط Targus در سال گذشته، یک کوله پشتی با ویژگی‌های غنی با تعدادی ویژگی‌های سازمانی است که برای جذب افراد حرفه‌ای خلاق و دیگرانی که مرتباً خود را با دستگاه‌هایشان در حال حرکت می‌بینند، طراحی شده است.

ویژگی hyperpack pro
Hyper به اندازه کافی لطف داشت و نمونه تولید اولیه HyperPack Pro را چند روز قبل از عرضه برای من ارسال کرد، بنابراین من کمی وقت داشتم تا مجموعه گسترده ای از ویژگی های آن را آزمایش کنم که بسیار فراتر از ادغام Find My است. Hyper به جای گرفتن یک کوله پشتی Targus موجود و اضافه کردن یک ماژول Find My‌ به آن، به دنبال طراحی کوله پشتی از ابتدا بود که با عملکرد، محافظت و طراحی برای کاربران اپل جذاب باشد.

HyperPack Pro دارای سه محفظه اصلی است: یک محفظه لپ تاپ که تا یک نوت بوک 16 اینچی قرار می گیرد، یک محفظه جادار برای سایر اقلام، و یک محفظه سازمان فناوری با تعداد زیادی جیب کوچک برای نگهداری شارژرها، لوازم جانبی و سایر موارد شما. سازماندهی شده و به راحتی قابل دسترسی است. محفظه های اضافی شامل یک جیب عینک آفتابی با روکش پارچه ای و یک جیب جلویی با دسترسی آسان در قسمت بیرونی کوله پشتی، یک جیب چوبی مخفی که روی بدن شما قرار می گیرد تا امنیت بیشتری را برای وسایل ارزشمند مانند پاسپورت و کیف پول ایجاد کند، یک جیب بطری آب قابل افزایش در یک طرف، و یک جیب منحصر به فرد سازگار با شارژر MagSafe در طرف دیگر.

ویژگی های hyperpack pro

برای بزرگتر کلیک کنید

HyperPack Pro با تمام محفظه ها و جیب های مختلف خود، نه تنها برای سازماندهی و محافظت، بلکه برای پشتیبانی از شارژ دستگاه های شما در حین حرکت طراحی شده است. Hyper تعدادی گذرگاه و حلقه های مسیریابی را در کوله پشتی طراحی کرده است که باعث می شود کابل از بسته باتری ذخیره شده در یک محفظه به رایانه، تلفن، iPad یا سایر دستگاه هایی که جداگانه در محفظه های دیگر ذخیره شده اند را آسان کند.

جیب جانبی MagSafe شامل یک تقسیم‌کننده داخلی مشبک برای قرارگیری ایمن شارژر MagSafe اپل و یک گذرگاه است که به شما امکان می‌دهد کابل شارژر را به داخل کوله پشتی هدایت کنید، جایی که می‌توانید آن را به پاوربانک متصل کنید. پس از راه‌اندازی، می‌توانید آیفون خود را به سادگی داخل جیب زیپ‌دار قرار دهید، جایی که به شارژر MagSafe متصل می‌شود و به شما اجازه می‌دهد دستگاه خود را در هر کجا که هستید شارژ کنید. محل کناری جیب که به راحتی قابل دسترسی است مرا از احتمال سرقت کمی عصبی می کند، اما اگر مراقب حفظ آگاهی و کنترل وسایل خود هستید، این یک راه حل مناسب برای شارژ است.

با حرکت به سمت قابلیت Find My‎، HyperPack Pro یکی از معدود لوازم جانبی شخص ثالث تاکنون است که از یکپارچه‌سازی با سیستم ردیابی آیتم‌های اپل پشتیبانی می‌کند. یک ماژول مقاوم در برابر آب IPX4 که در بالای کوله پشتی قرار گرفته است، قابلیت Find My را فراهم می‌کند، با مکان برجسته موقعیت مکانی بهینه را فراهم می‌کند تا به شما امکان می‌دهد در صورتی که کوله‌تان را اشتباه قرار داده‌اید و بخواهید آن را پینگ کنید، بوق‌های هشدار 90 دسی‌بل را بشنوید. از برنامه Find My‏ در دستگاه Apple خود.

hyperpack pro find my


همانند AirTags و سایر محصولات با قابلیت Find My، HyperPack Pro می‌تواند از طریق برنامه Find My به شما هشدار دهد در صورتی که در جای خود قرار نگرفته، فراموش شده یا به سرقت رفته است و از محدوده خارج شده است، و شبکه Find My به شما امکان می‌دهد مکان آن را ردیابی کنید. مشابه AirTags، ماژول Find My‌ در HyperPack Pro با باتری قابل تعویض CR2032 کار می‌کند که Hyper می‌گوید باید حدود هشت ماه دوام بیاورد.

راه‌اندازی ردیابی Find My‌ ساده است، به چند فشار روی ماژول نیاز دارد تا آن را به حالت جفت‌سازی وارد کنید و سپس همه چیزهای دیگر را از طریق برنامه Find My اپل مدیریت کنید. در تب Items می‌توانید گزینه افزودن یک آیتم جدید را انتخاب کنید و در حالت کشف قرار می‌گیرد که در آن کوله‌پشتی را پیدا می‌کند و با آن جفت می‌شود و به‌طور خودکار آن را به عنوان یک کوله پشتی تشخیص می‌دهد. فرآیند راه‌اندازی نامی مانند «کوله پشتی اریک» برای آن پیشنهاد می‌کند و یک شکلک کوله‌پشتی را به‌عنوان نمادی که برای آن در برنامه «یافتن من» نمایش داده می‌شود، پیشنهاد می‌کند، اما نام و شکلک را می‌توان سفارشی کرد. در آن مرحله، ماژول Find My در HyperPack Pro به Apple ID شما متصل می‌شود و در برنامه Find My در کنار موارد دیگری مانند AirTags و همچنین دستگاه‌های Apple شما نمایش داده می‌شود.

سوالی که بلافاصله با اطلاع از HyperPack Pro به ذهن من خطور کرد این بود که چرا می‌خواهم از این راه‌حل استفاده کنم نه اینکه فقط یک AirTag را در کوله‌پشتی که قبلاً در اختیار دارم پرتاب کنم. مطمئناً راه‌حل دومی راه‌حلی قابل اجرا (و ارزان‌تر) است، اما اگر به دنبال یک کوله پشتی با فناوری جدید هستید، HyperPack Pro مجموعه‌ای از ویژگی‌ها را حتی فراتر از قابلیت «Find My» ارائه می‌کند. و از نظر امنیتی، دزد ممکن است کمتر ماژول Find My را در کوله پشتی را به عنوان ردیاب تشخیص دهد، در مقایسه با AirTag که بلافاصله پس از مشاهده قابل تشخیص است و به راحتی می توان آن را جدا کرد و دور انداخت. با تعبیه ماژول Hyper’s Find My دقیقاً در کیف، تلاش قابل توجهی برای خارج کردن آن یا باتری آن لازم است.

لپ تاپ هایپرپک پرو


HyperPack Pro از 1260D Cordura ساخته شده است، بنابراین باید به خوبی در برابر سایش روزانه مقاومت کند. هایپر یک گارانتی مادام العمر برای خود کیف و یک ضمانت دو ساله برای ماژول Find My ارائه می دهد. جیب لپ تاپ با خز مصنوعی پوشانده شده است تا کامپیوتر شما را نرم کند و آن را بدون خط و خش نگه دارد، در حالی که جیب آن نیز آویزان است تا در برابر ضربه ها و ضربه ها محافظت شود.

HyperPack Pro با تسمه‌های شانه‌ای و تسمه‌های سینه برای توزیع وزن بر روی سینه، تناسب راحت را حتی با داشتن مقدار مناسبی از دنده در آن ارائه می‌کند، و تسمه‌های شانه‌ای و پنل پشتی، جریان هوا را تقویت می‌کنند تا شما را خنک‌تر نگه دارد. همچنین در پنل پشتی یک گذرگاه چمدان وجود دارد تا بتوانید بسته را روی دسته یک چمدان بلغزانید تا آن را به همراه چمدان خود بکشید یا در حین انتظار در فرودگاه یا جاهای دیگر، وسایل خود را کنار هم نگه دارید.

علاوه بر پشتیبانی Find My و جیب کمری مخفی در پنل پشتی، HyperPack Pro شامل چند ویژگی دیگر با محوریت امنیت مانند یک جیب داخلی مسدودکننده RFID است تا از دزدان جلوگیری کند تا کارت‌های اعتباری شما یا سایر اسناد دارای RFID را از بین ببرند. گذرنامه ها محفظه لپ‌تاپ همچنین دارای زیپ‌های قفل شده‌ای است که به شما این امکان را می‌دهد تا یکی از زیپ‌ها را از زیپ دیگر عبور دهید تا سرعت دزدانی را که ممکن است سعی کنند برای دسترسی به وسایل شما سعی کنند زیپ جیب را باز کنند، کم کنید.

hyperpack pro rfid


مانند بسیاری از محصولات خود، Hyper در حال راه اندازی HyperPack Pro از طریق یک کمپین تامین مالی جمعی در Indiegogo است. علیرغم ماهیت گاه نامشخص تامین مالی جمعی، هایپر سابقه طولانی در اجرای کمپین های خود دارد و محصول اساسا آماده عرضه است. Hyper می‌گوید اولین کیسه‌ها قرار است ماه آینده از کارخانه ارسال شوند و در فوریه به اولین حامیان تحویل داده شوند.

سرمایه‌گذاری جمعی از طریق Indiegogo همچنین راهی آسان برای Hyper فراهم می‌کند تا به حامیان اولیه با قیمت‌هایی با تخفیف شدید پاداش دهد. در حالی که HyperPack Pro در نهایت با قیمت 200 دلار به فروش می رسد، یک سطح بسیار محدود Super Early Bird Special در کمپین Indiegogo با قیمت 100 دلار در دسترس است.

تعداد فزاینده‌ای در سطوح دیگر با تخفیف‌های کوچک‌تر در دسترس است، با قیمت 120، 140 دلار یا 150 دلار بسته به سرعت دریافت تعهد خود. چندین بسته 2 و 3 بسته نیز از طریق کمپین در دسترس هستند، اگرچه اینطور نیست. هر گونه تخفیف اضافی را نسبت به قیمت یک کیسه در سطوح مختلف ارائه دهید.

در حال حاضر Hyper فقط HyperPack Pro را به قاره ایالات متحده ارسال می کند، اما قصد دارد حمل و نقل بین المللی را در اسرع وقت اضافه کند.

توجه: MacRumors یک شریک وابسته با Indiegogo است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا