بررسی تخصصی

هنوز برنامه اینستاگرام برای iPad وجود ندارد و اکنون برخی از کاربران نمی توانند نسخه آیفون را به درستی در iPadOS 16 کار کنند

برنامه شبکه اجتماعی متا اینستاگرام همچنان به آیفون محدود می شود و هیچ نشانه ای از برنامه iPad در افق وجود ندارد. این یک منبع اصلی ناامیدی برای کاربران iPad است که ترجیح می‌دهند اپلیکیشنی برای دسترسی به شبکه اجتماعی داشته باشند، زیرا مجموعه‌ای از ویژگی‌های کامل در وب در دسترس نیست.

خطاهای اینستاگرام ios1
از زمان iPadOS 16، برخی از کاربران اینستاگرام که به نسخه آیفون این برنامه در iPad خود دسترسی دارند، متوجه شده اند که این برنامه به درستی بر روی صفحه نمایش iPad کار نمی کند و پست کردن استوری، مشاهده محتوای کامل تصاویر، دسترسی به نظرسنجی ها و موارد دیگر را غیرممکن می کند. .

خطاهای اینستاگرام ios 2


MacRumors خواننده فیل تصاویری را به اشتراک گذاشت که این موضوع را برجسته می کند. در آیپد پرو 12.9 اینچی، هیچ دکمه ای برای ارسال داستان از برنامه وجود ندارد زیرا رابط در پایین آن قطع می شود.

خطاهای اینستاگرام ios 3


متن استوری از دیگران بسته به چیدمان یک تصویر قطع می‌شود، و خطاهای گرافیکی در عناصر پست اینستاگرامی تعاملی مانند نظرسنجی و کادرهای ورودی متن وجود دارد.

خطاهای اینستاگرام ios4


شکایات متعدد دیگری نیز در این مورد وجود دارد MacRumors انجمن‌ها و Reddit درباره مشکلات نمایش برنامه اینستاگرام برای آیفون که در iPad هنگام اجرای iPadOS 16 استفاده می‌شود، برخی از آنها به زمانی برمی‌گردد که نرم‌افزار در حال آزمایش بتا بود.

خطاهای اینستاگرام ios 5


اینستاگرام در همه مدل‌های آی‌پد مشکلی ندارد، به‌نظر می‌رسد این مشکل به آی‌پد پرو بزرگ‌تر 12.9 اینچی محدود می‌شود، اما برای دارندگان آی‌پد که با مشکلاتی مواجه هستند، وضعیت ناامیدکننده‌ای است. اینستاگرام به صراحت اعلام کرده است که یک برنامه ‌آی‌پد در اولویت نیست زیرا افراد زیادی که خواهان این ویژگی هستند، وجود ندارد.

آدام موسری، رئیس اینستاگرام اوایل سال جاری گفت که “گروه بزرگی از افراد وجود ندارد که در اولویت قرار گیرند”، اگرچه او گفت که این شرکت امیدوار است در مقطعی یک اپلیکیشن اینستاگرام ارائه کند. از آنجایی که آی‌پد در اولویت نیست، مشخص نیست که اینستاگرام مشکلات نمایشی را که برخی از دارندگان آی‌پد با اپلیکیشن آیفون تجربه می‌کنند، برطرف کند یا خیر، اما به نظر می‌رسد این بهینه‌سازی است که باید در انتهای اینستاگرام انجام شود.

تا زمانی که اینستاگرام این اپلیکیشن را برطرف نکند، راه حلی وجود ندارد، اما برخی از کاربران توانسته اند با رفتن به Settings > Display > Display & Brightness > Display Zoom و انتخاب گزینه برای متن بزرگتر، مشکل را برطرف کنند. رابط وب نیز یک جایگزین است، زیرا اینستاگرام از هر مرورگری قابل دسترسی است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا