بررسی تخصصی

iOS 16.1 امتیازهای ورزشی زنده را به صفحه قفل آیفون شما می آورد

اپل اخیراً اعلام کرد که iOS 16.1 یک ویژگی جدید Live Activities را فعال می‌کند که به کاربران آیفون اجازه می‌دهد از اتفاقاتی که در زمان واقعی رخ می‌دهند، مانند یک بازی ورزشی یا سفارش تحویل غذا، مستقیماً از صفحه قفل مطلع شوند.

iOS 16 Live Activities Sports MLB
در اولین نسخه بتای iOS 16.1 که این هفته در دسترس توسعه دهندگان و آزمایش کنندگان عمومی قرار گرفت، اپل در حال آزمایش ادغام Live Activities با بازی های ورزشی از طریق برنامه TV است.

در برنامه تلویزیون، ضربه زدن روی دکمه دنبال کردن برای یک بازی ورزشی باعث می‌شود که یک فعالیت زنده روی صفحه قفل بازی ظاهر شود، که همراه با یک تابلوی امتیاز به‌روزرسانی زنده و اکشن‌های بازی به بازی، مانند ضربه زدن بازیکن بیسبال. روی یک توپ سریع

همانطور که در تصاویر زیر نشان داده شده است که توسط خواننده در اختیار ما قرار گرفته است الک کوهن، خلاصه ای از بازی نیز در بالای ساعت و در کنار تاریخ نشان داده شده است.

iOS 16 Live Activities Sports


Live Activities در پایین صفحه قفل در مدل‌های آیفون 13 و قبل از آن ظاهر می‌شود. در آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس، Live Activities در بالای صفحه قفل در جزیره دینامیک ظاهر می شود، یک منطقه قرص شکل جدید در اطراف سنسورهای Face ID و دوربین جلو که می تواند برای نمایش هشدارهای سیستم و سایر موارد گسترش یابد. محتوا.

اپل می‌گوید iOS 16.1 اواخر امسال منتشر می‌شود و Live Activities را به عموم مردم ارائه می‌کند. در زمان راه اندازی، این ویژگی برای بازی های MLB برای کاربران ایالات متحده، کانادا، استرالیا، بریتانیا، برزیل، مکزیک، ژاپن و کره جنوبی و همچنین بازی های NBA و لیگ برتر فقط برای کاربران ایالات متحده و کانادا در دسترس خواهد بود.

Live Activities همچنین از تایمرهای تنظیم شده در برنامه ساعت پشتیبانی می کند، در حالی که برنامه های شخص ثالث نیز می توانند از این ویژگی پشتیبانی کنند. به محض اینکه نسخه iOS 16.1 Candidate در دسترس قرار گرفت، اپل می گوید توسعه دهندگان می توانند برنامه هایی را با Live Activities به اپ استور ارسال کنند.

مدل‌های آیفون 14 پرو این جمعه در ایالات متحده عرضه می‌شوند و در حال حاضر به مشتریان کشورهایی مانند استرالیا و نیوزلند رسیده‌اند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا