بررسی تخصصی

Apple Seeds چهارمین بتای iOS 16.2 و iPadOS 16.2 [Update: Public Beta Available]

اپل امروز چهارمین نسخه بتا از به‌روزرسانی‌های iOS 16.2 و iPadOS 16.2 را برای اهداف آزمایشی در اختیار توسعه‌دهندگان قرار داد، با بتای دو هفته پس از اینکه اپل سومین بتای iOS 16.2 و iPadOS 16.2 را عرضه کرد.

iOS 16
توسعه دهندگان ثبت نام شده می توانند پروفایل های iOS 16.2 و iPadOS 16.2 را از مرکز توسعه دهندگان اپل دانلود کنند و پس از نصب، نسخه بتا از طریق هوا در دسترس است.

iOS 16.2 و iPadOS 16.2 شامل برنامه Freeform هستند که می تواند برای یادداشت کردن یادداشت ها، طراحی، طراحی، ایده های طوفان فکری، ایجاد تابلوهای خلق و خو و موارد دیگر استفاده شود. چندین نفر می‌توانند روی یک برد Freeform کار کنند، با تغییرات همگام‌سازی شده برای همه شرکت‌کنندگان در زمان واقعی.

برای iPad، iPadOS 16.2 پشتیبانی از نمایشگر خارجی را به ویژگی چندوظیفه‌ای Stage Manager می‌آورد که امکان استفاده همزمان از هشت برنامه را فراهم می‌کند. پشتیبانی از نمایشگر خارجی برای مدل های M1 و M2 ‌iPad موجود است.

اپل معماری جدید اپلیکیشن Home را در iOS و iPadOS 16.2 اضافه کرده است که به گفته اپل برای ارائه عملکرد سریعتر و قابل اعتمادتر طراحی شده است، به خصوص در خانه هایی که لوازم جانبی خانه های هوشمند زیادی دارند. معماری جدید به نرم افزار بتای HomePod 16.2 نیاز دارد و باعث می شود که برنامه Home با دستگاه های به روز شده به iOS 16.2، iPadOS 16.2 یا macOS Ventura 13.1 کار نکند.

تماس‌های غیرعمدی SOS اضطراری را می‌توان در iOS 16.2 به اپل گزارش داد، ویجت Sleep جدید وجود دارد، امتیازات ورزشی زنده برای برنامه تلویزیون بازگشته است، تغییراتی در نمایش همیشه در آیفون 14 پرو و ​​موارد دیگر وجود دارد، با جزئیات کامل موجود در راهنمای ویژگی های iOS 16.2 ما. انتظار می رود iOS 16.2 در اواسط دسامبر منتشر شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا