بررسی تخصصی

iOS 16.4 شامل ویژگی‌های جدید برنامه پادکست اپل در سراسر iPhone و CarPlay است

iOS 16.4، iPadOS 16.4 و macOS 13.3 امروز با چندین ویژگی جدید برای برنامه پادکست اپل در سراسر iPhone، iPad، Mac و CarPlay منتشر شدند.

iOS 16.4 شامل ویژگی‌های جدید برنامه پادکست اپل در سراسر iPhone و CarPlay است
ابتدا، منوی کانال‌های جدید در برنامه پادکست فهرستی از کانال‌های پادکست را در یک مکان در iPhone، iPad و Mac ارائه می‌کند. یک کانال به سازنده یا برند اجازه می‌دهد همه پادکست‌های خود را در یک مکان فهرست کند تا شنوندگان به راحتی آن را پیدا کنند.

دوم، صف Up Next اکنون شامل قسمت‌هایی است که شنوندگان در کتابخانه خود ذخیره کرده‌اند و قسمت‌هایی که از برنامه‌هایی که دنبال نمی‌کنند پخش می‌کنند:

به عنوان مثال، وقتی شنونده قبل از اینکه تصمیم بگیرد آن را دنبال کند، قسمتی از یک برنامه را پخش می‌کند، آن قسمت اکنون در Up Next باقی می‌ماند تا زمانی که شنونده آن را تمام کند، آن را به عنوان پخش شده علامت‌گذاری کند یا آن را حذف کند. قسمت‌های جدید از نمایش‌های دنبال‌شده و قسمت‌های اخیراً ذخیره‌شده در بالای صف Up Next ظاهر می‌شوند، در حالی که قسمت‌هایی که شنوندگان شروع کرده‌اند و قسمت‌های ذخیره‌شده قدیمی‌تر در پایان ظاهر می‌شوند. آخرین قسمت‌های نمایش‌های اخیراً دنبال‌شده در شروع Up Next ظاهر می‌شوند. همچنین، قسمت‌های دسته‌بندی شده با نوع قسمت «پاداش» در Up Next ظاهر می‌شوند.

کاربران همچنین ابزارهای بیشتری برای مدیریت Up Next دارند. به عنوان مثال، آنها می توانند اثر هنری یک نمایش را لمس کرده و نگه دارند تا آن را از صف حذف کنند.

سوم، کاربران اکنون می‌توانند تعداد قسمت‌های پخش‌نشده را در بالای هر صفحه نمایش مشاهده کنند، قسمت‌های مشترک «دسترسی زودهنگام» را که به‌عنوان بخشی از اشتراک‌های پادکست‌های اپل در دسترس آن‌ها قرار گرفته‌اند را شناسایی کنند و موارد دیگر.

پادکست اپل CarPlay iOS 16 4


چهارم، iOS 16.4 شامل بهبودهای برنامه پادکست برای CarPlay، از جمله دسترسی به صف‌های Up Next و Recently Played از Listen Now در CarPlay است. و در برگه «مرور»، اکنون توصیه‌های پادکست با سرپرستی سرمقاله وجود دارد.

جزئیات بیشتر را می‌توانید در پست «چیزهای جدید برای پادکست‌های اپل» در وب‌سایت اپل بیابید.

داستان های محبوب

Gurman: iOS 17 چندین «ویژگی درخواستی» را ارائه می‌کند

مارک گورمن از بلومبرگ گزارش می دهد که اپل بعداً در روند توسعه خود استراتژی iOS 17 را تغییر داد تا چندین ویژگی جدید اضافه کند، که نشان می دهد این به روز رسانی ممکن است مهم تر از آنچه قبلا تصور می شد باشد. در ماه ژانویه، گورمن گفت که iOS 17 به دلیل تمرکز شدید این شرکت بر روی واقعیت ترکیبی مورد انتظار، می‌تواند به‌روزرسانی کمتری نسبت به به‌روزرسانی‌های آیفون در سال‌های گذشته باشد.

iOS 16.4 این 8 ویژگی جدید را به آیفون شما اضافه می کند

پس از نزدیک به شش هفته آزمایش بتا، انتظار می‌رود iOS 16.4 به زودی در این هفته برای عموم عرضه شود. به روز رسانی نرم افزار شامل تعداد انگشت شماری از ویژگی ها و تغییرات جدید برای آیفون 8 و جدیدتر است. برای نصب به‌روزرسانی iOS، برنامه تنظیمات را در آیفون باز کنید، روی General → Software Update ضربه بزنید و دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید. در زیر، ما هشت ویژگی جدید و…

نگرانی جدی برخی از کارمندان اپل در مورد هدست واقعیت ترکیبی با نزدیک شدن به اطلاعیه

به گزارش نیویورک تایمز، برخی از کارمندان اپل نگران سودمندی و قیمت هدست واقعیت ترکیبی آینده این شرکت هستند. مفهوم هدست اپل توسط دیوید لوئیس و مارکوس کین، طبق گفته هشت کارمند فعلی و سابق اپل که با نیویورک تایمز صحبت می کردند، شور و شوق اولیه در مورد دستگاه در این شرکت ظاهراً به شک و تردید تبدیل شده است. تغییر لحن …

اپل هفته گذشته هدست واقعیت مختلط را در تئاتر استیو جابز به مدیران معرفی کرد.

به گفته مارک گورمن از بلومبرگ، اپل هفته گذشته هدست واقعیت ترکیبی خود را در سالن استیو جابز به 100 مدیر برتر این شرکت به نمایش گذاشت. در آخرین نسخه خبرنامه “Power On” خود، گورمن توضیح داد که “گردهمایی مهم” یک “نقطه عطف” پیش از اعلام عمومی هدست برنامه ریزی شده برای ژوئن است. این رویداد برای جمع آوری اعضای برتر اپل در …

داستان های برتر: نشت طراحی آیفون 15 پرو، iOS 16.4 به زودی و موارد دیگر

هنوز نزدیک به شش ماه با رونمایی رسمی از سری آیفون 15 فاصله داریم، اما به نظر می رسد هر روز بیشتر در مورد انتظارات از مدل های نسل بعدی یاد می گیریم. قابل ذکر است، این هفته شفاف‌ترین نگاهمان را به تغییراتی که به نظر می‌رسد برای سخت‌افزار کنترل صدا و بی‌صدا است، ارائه داد. iOS 16.4 و نسخه های مرتبط با آن نیز در گوشه و کنار با تعدادی جدید …

iPhone 15 Dynamic Island دارای حسگر مجاورت یکپارچه جدید است

امسال، همه مدل‌های آیفون 15 شامل جزیره پویا اپل می‌شوند که بریدگی‌های حفره و قرص را در بالای نمایشگر یکسان می‌کند، اما همچنین تغییراتی در ویژگی‌هایی که در مدل‌های آیفون 14 پرو گنجانده نشده بود، ایجاد می‌شود. بر اساس توییت جدید مینگ چی کو، تحلیلگر صنعت اپل، حسگر مجاورت در سری آیفون 15 در داخل جزیره دینامیک یکپارچه خواهد شد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا