بررسی تخصصی

مرجع کد iOS 17.1 Apple Pencil با USB-C

کد Apple Pencil که به نسخه بتا دوم iOS 17.1 اضافه شده است به شارژ USB-C برای Apple Pencil اشاره می کند، عملکردی که برای هیچ یک از دو مدل فعلی Apple Pencil که اپل می فروشد وجود ندارد.

مداد سیب سیاه دارای رنگ نارنجی است
در متن نوشته شده است: «به USB-C متصل شوید تا به زودی شارژ شود.

مشخص نیست که آیا این اشاره به نسخه جدیدی از Apple Pencil است یا متنی که مربوط به USB-C به Apple Pencil Adapter است که اجازه می‌دهد نسل اول Apple Pencil با استفاده از آی‌پد نسل دهم شارژ شود. با استفاده از این آداپتور، Apple Pencil به انتهای لایتنینگ آداپتور و کانکتور USB-C به آی‌پد متصل می‌شود و شارژ از طریق USB-C را تسهیل می‌کند.

با توجه به اینکه این آداپتور سال گذشته عرضه شد، کاملاً مشخص نیست که چرا اپل همین الان متن را اضافه می کند، اما این یک توضیح منطقی است و می تواند مربوط به عرضه احتمالی نسل بعدی آی پد ارزان قیمت باشد. گزینه دیگر این است که اپل در حال کار بر روی نسخه جدیدی از Apple Pencil با کانکتور USB-C است.

اپل می‌تواند در تئوری، اپل پنسیل اصلی را به‌روزرسانی کند تا کانکتور لایتنینگ را با کانکتور USB-C بدون دردسر زیاد جایگزین کند، و به این شرکت اجازه می‌دهد تا به ارائه مداد اپل مغناطیسی باریک‌تر و بالاتر که با آی‌پد پرو و ​​سایر آی‌پدها کار می‌کند، ادامه دهد. و مداد اپل ارزان‌تر و گردتر که از طریق یک کانکتور شارژ می‌شود و با مجموعه ارزان‌قیمت آی‌پد اپل کار می‌کند.

اگر اپل برنامه‌هایی برای نسل سوم اپل پنسیل سازگار با همه آی‌پدها داشته باشد، ممکن است درگاه USB-C منطقی نباشد، زیرا نسخه جدید احتمالاً بعد از نسل دوم اپل پنسل و شارژ مغناطیسی از طریق آی‌پد شارژ می‌شود. یک قلم اپل که اصلاً کانکتوری ندارد و می‌تواند با همه آی‌پدها کار کند، ترکیب اپل مداد را ساده‌تر می‌کند و هرگونه سردرگمی را کاهش می‌دهد.

اپل در حال انتقال محصولات خود به USB-C به دلیل قوانین جدید اتحادیه اروپا است که لوازم الکترونیکی را ملزم به استفاده از پورت جهانی می کند. اپل می‌تواند گزینه شارژ USB-C را برای اهداف شارژ سریع انتخاب کند، اما اپل Pencil آینده نیز می‌تواند نیاز USB-C را با شارژ بی‌سیم برطرف کند.

چه یک اپل پنسیل جدید دارای USB-C باشد یا نه، به نظر می رسد نسخه نسل سوم آن در دست ساخت است. در اوایل این هفته، شایعه‌ای حاکی از آن بود که مداد اپل بعدی دارای نوک‌های مغناطیسی با اشکال مختلف برای طراحی، طراحی و نقاشی است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا