بررسی تخصصی

iOS 17.1 سطوح تشعشع آیفون 12 را در فرانسه برطرف می کند

اپل امروز اعلام کرد که نرم افزار آی او اس 17.1 که قرار است اواخر ماه اکتبر منتشر شود، سطح تشعشعات آیفون 12 را کاهش می دهد.

بنفش آیفون 12 و 12 مینی
فرانسه در ماه سپتامبر به اپل دستور داد تا فروش آیفون 12 را متوقف کند و برای دستگاه‌هایی که آنها را با استانداردهای تابش الکترومغناطیسی اروپایی مطابقت می‌دهد، «اصلاح» را اجرا کند. اپل در یک سند پشتیبانی اعلام کرد که ویژگی تشخیص خارج از بدنه را غیرفعال می کند که اجازه می دهد تا زمانی که آیفون در دست نیست یا در جیب قرار دارد، قدرت انتقال کمی بالاتر باشد.

این قابلیت تشخیص فقط در فرانسه غیرفعال می شود و اپل می گوید با وجود این واقعیت که آژانس فرانسوی ملی دز فرکانس ها یا گروه نظارتی ANFR در هنگام انجام آزمایشات تشعشع خود دچار خطا شده است، این ویژگی خاموش است.

ANFR از پروتکل آزمایشی استفاده کرد که مکانیسم تشخیص خارج از بدنه آیفون را در نظر نگرفت، که اپل می‌گوید «به‌طور کامل در سطح بین‌المللی آزمایش و تأیید شده است تا مکانیزمی مؤثر برای مطابقت با الزامات SAR باشد».

آیفون دارای حسگرهایی است که می تواند تشخیص دهد که چه زمانی روی یک سطح ثابت مانند میز نشسته است، نه اینکه در دست بگیرید یا در جیب قرار دهید. این مکانیسم تشخیص خارج از بدنه، که بیش از یک دهه است در همه آیفون‌ها استفاده شده است، به دستگاه اجازه می‌دهد تا قدرت انتقال را در سناریوهای خارج از بدنه کمی افزایش دهد تا عملکرد را بهینه کند.

پروتکل آزمایشی خاص که توسط ANFR استفاده می‌شود مستلزم آن است که دستگاه‌ها محدودیت‌های SAR روی بدنه را رعایت کنند، حتی زمانی که دستگاه خارج از بدنه روی سطح ثابت آزمایش می‌شود. این تصمیم با استانداردهای بین‌المللی که امکان آزمایش مستقل مکانیسم‌های کنترل قدرت را فراهم می‌کنند که ممکن است در طول آزمایش‌های استاندارد SAR فعال نشوند، سازگار نیست.

به گفته اپل، استفاده از آیفون 12 ایمن است «و همیشه بوده است». آیفون های این شرکت باید استانداردهای بین المللی انتقال انرژی را برای سلامت و ایمنی رعایت کنند تا از انتقال انرژی محدود در هنگام تماس دستگاه با بدن انسان اطمینان حاصل کنند.

با به‌روزرسانی iOS 17.1، مدل‌های آیفون 12 در فرانسه دیگر قدرت مجاز خود را هنگام تشخیص حالت خارج از بدنه افزایش نمی‌دهند، بنابراین پوشش در مناطقی که سیگنال تلفن همراه کم است ممکن است باعث عملکرد کمی پایین‌تر سلول در برخی موارد استفاده خارج از بدنه شود. اگرچه انتظار نمی رود اکثر کاربران متوجه تغییری شوند.

داستان های محبوب

برترین ها: رفع گرمای بیش از حد آیفون 15 پرو، اپل واچ Double Tap و موارد دیگر

پس از چند هفته بحث بر سر گرم شدن بیش از حد احتمالی در مدل‌های جدید آیفون 15 پرو، اپل این هفته یک به‌روزرسانی نرم‌افزاری را برای کمک به رفع این مشکل منتشر کرد، که این شرکت می‌گوید نتیجه پوشش تیتانیومی جدید یا سایر مشکلات طراحی حرارتی نیست. اپل همچنین به کار بر روی دور بعدی به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری مهم‌تر به رهبری iOS 17.1 ادامه می‌دهد و ما در حال بررسی…

آیا اپل به زودی مک های جدید را عرضه می کند؟ این چیزی است که آخرین شایعات می گویند

اپل اغلب مک‌های جدید خود را در پاییز عرضه می‌کند، اما اینکه آیا این اتفاق در سال جاری رخ می‌دهد یا خیر، کاملا مشخص نیست. اکنون هفته دوم اکتبر است و اگر اپل قصد دارد مک‌های مک را قبل از تعطیلات عرضه کند، تاریخ اخیر نشان می‌دهد که این اتفاق در این ماه رخ خواهد داد. این چیزی است که ما تاکنون می دانیم. بیش از 120 روز از عرضه مک جدید اپل می گذرد که آخرین نسخه M2 مک پرو، مک استودیو و…

روزهای معامله بزرگ آمازون پرایم: مک‌بوک ایر 15 اینچی کاهش می‌یابد تا قیمت‌های پایین را با تخفیف 250 دلاری به ثبت برساند.

آمازون تخفیف چند محصول اپل را پیش از رویداد پاییزی “Prime Big Deal Days” که از فردا به طور رسمی آغاز می شود، آغاز کرده است. یکی از بهترین معاملاتی که در حال حاضر می توانید دریافت کنید، مک بوک ایر 15 اینچی M2 است که در حال حاضر با 250 دلار تخفیف و با قیمت های پایین تمام زمان ها عرضه می شود. توجه: MacRumors یک شریک وابسته با برخی از این فروشندگان است. وقتی روی یک لینک کلیک می کنید و خرید می کنید، ممکن است یک …

iFixit اجزای آیفون 15 را زیر میکروسکوپ بررسی می کند

سایت تعمیر iFixit هفته گذشته ویدیویی از آیفون 15 پرو مکس جدید اپل را به اشتراک گذاشت و اکنون iFixit با نگاهی عمیق تر به آیفون 15 استاندارد بازگشته است. خرابی آیفون 15 iFixit شامل بررسی بسیاری از قطعات با میکروسکوپ است که به ما ارائه می دهد. نمایی از دستگاهی که معمولاً نمی‌بینیم. iFixit با میکروسکوپ قادر است نگاه دقیق تری به آیفون ارائه دهد…

آیا اپل در سال 2023 از آیپدهای جدید خود رونمایی می کند؟ در اینجا به روز رسانی شایعات اکتبر شما است

اپل گاهی اوقات آیپدهای جدید خود را در پاییز عرضه می کند، اما یک علامت سوال باقی می ماند که آیا این اتفاق در سال 2023 رخ خواهد داد یا خیر. اکنون به ماه اکتبر رسیده ایم، و اگر اپل قصد دارد آیپدها را قبل از تعطیلات عرضه کند، به احتمال زیاد در این ماه اتفاق خواهد افتاد. این چیزی است که ما تاکنون می دانیم. تقریبا یک سال از عرضه آی‌پد جدید اپل می‌گذرد که آخرین آن دو مدل جدید آی‌پد پرو و ​​آخرین…

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا