بررسی تخصصی

iOS 17.1 احتمالاً فردا راه اندازی می شود

انتظار می‌رود به‌روزرسانی‌های iOS 17.1، iPadOS 17.1، macOS Sonoma 14.1، tvOS 17.1، watchOS 10.1 و HomePod Software 17.1 فردا پس از چند هفته آزمایش بتا برای عموم منتشر شوند. ما انتظار داریم که نرم افزار در ساعت 10:00 صبح به وقت اقیانوس آرام فعال شود، یعنی زمانی که اپل معمولاً به روز رسانی ها را منتشر می کند.

iOS 17.1 احتمالاً فردا راه اندازی می شود
هفته گذشته، اپل نامزدهای انتشار (RCs) را برای همه به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری آینده معرفی کرد. اپل معمولاً RC ها را برای حدود یک هفته آزمایش می کند تا مطمئن شود که هیچ باگ شکستن دستگاهی وجود ندارد و این بار نیز به دلیل به روز رسانی در فرانسه، از تاریخ عرضه مشخصی نیز مطلع شده ایم.

iOS 17.1 در فرانسه شامل ویژگی کاهش سطح تشعشع مدل‌های آیفون 12 در حالت ثابت روی میز یا سطح دیگری است، و گروه نظارتی فرانسوی ANFR دو هفته پیش تأیید کرد که انتظار می‌رود به‌روزرسانی iOS 17.1 «تا 24 اکتبر» منتشر شود. “

iOS 17.1 برنامه Journal را برای ما به ارمغان نمی آورد، اما دارای برخی ویژگی های مفید جدید است. این شامل گزینه‌ای برای ادامه انتقال‌های بزرگ AirDrop از طریق اینترنت پس از شروع است، بنابراین اگر فایل‌هایی را برای شخصی ارسال می‌کنید، می‌توانید در حین انجام انتقال از آنجا خارج شوید.

این شامل گزینه‌های جدیدی برای آهنگ‌های محبوب Apple Music است، گزینه‌های جدیدی برای روشن ماندن نمایشگر در حالت StandBy وجود دارد، و Screen Time در دستگاه‌ها بهتر عمل می‌کند. همچنین چندین رفع اشکال وجود دارد، بنابراین اگر با جستجو در اپلیکیشن Messages یا تصاویر مداوم در مدل‌های جدید آیفون 15 مشکل داشتید، می‌خواهید فوراً به‌روزرسانی را دانلود کنید.

اگر اپل واچ دارید، در واقع watchOS 10.1 است که برخی از بهترین ویژگی ها را به همراه خواهد داشت. این به روز رسانی شامل پشتیبانی از NameDrop برای به اشتراک گذاری سریع اطلاعات تماس با شخص دیگر است و Double Tap را روی جدیدترین مدل ها اضافه می کند. Double Tap به شما امکان می دهد برای انجام کارهایی مانند پاسخ دادن به تماس های تلفنی و نمایش Smart Stack، انگشت اشاره و شست خود را با هم ضربه بزنید.

macOS Sonoma‌ 14.1 چند رفع اشکال دارد و اگر یک هوم پاد یا هوم پاد مینی اصلی دارید، از شنیدن اینکه هوم پاد 17.1 ویژگی Enhance Dialogue را به این دستگاه‌ها اضافه می‌کند، خوشحال خواهید شد. وقتی از هوم پاد به‌عنوان بلندگوی Apple TV استفاده می‌شود، Enhance Dialogue نویز پس‌زمینه و موسیقی را هنگام صحبت کاهش می‌دهد تا بهتر بتوانید آنچه را که گفته می‌شود بشنوید.

ما در راهنمای ویژگی‌های iOS 17.1 نسخه بتا، خلاصه کاملی از همه ویژگی‌های جدید ارائه شده در iOS 17.1 داریم. اپل هم‌اکنون روی iOS 17.2 کار می‌کند، بنابراین می‌توانیم ویژگی‌های بتا جدیدی را در اواخر این هفته پس از انتشار iOS 17.1 و آپدیت‌های خواهرش ببینیم.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا