بررسی تخصصی

همه چیز جدید در iOS 17.2 بتا 3

اپل به آزمایش بتا به‌روزرسانی جدید iOS 17.2 ادامه می‌دهد و بتا سوم شامل ویژگی‌های جدید و اصلاحات برای ویژگی‌های موجود است. ما هنوز در مراحل اولیه آزمایش بتا هستیم، به این معنی که اکتشافات جدیدی وجود دارد.

همه چیز جدید در iOS 17.2 بتا 3
iOS 17.2 beta 3 در حال حاضر در دسترس توسعه دهندگان است، اما اپل باید این به روز رسانی را در اواخر این هفته برای آزمایش کنندگان بتا عمومی در دسترس قرار دهد.

آهنگ های مورد علاقه Apple Music

در بخش موسیقی برنامه تنظیمات، اکنون گزینه ای برای اضافه کردن آهنگ ها به کتابخانه موسیقی شما در صورت علاقه مندی وجود دارد. این ویژگی به طور پیش فرض روشن است، اما در صورت تمایل می توان آن را خاموش کرد.

موسیقی ios 17 2 آهنگ های مورد علاقه را اضافه کنید
گزینه “مورد علاقه” در iOS 17.1 اضافه شد.

صفحه کلید

اپل گزینه ای برای غیرفعال کردن پیش بینی های درون خطی هنگام تایپ اضافه کرده است. با باز کردن برنامه تنظیمات، انتخاب General، رفتن به صفحه کلید و اسکرول کردن به گزینه “Show Predictions Inline” می توانید به آن دسترسی پیدا کنید.

پیش بینی های درون خطی صفحه کلید

تلفن و فیس تایم

در تنظیمات Phone و FaceTime، گزینه Share Name and Photo وجود دارد که از پوستر تماس استفاده می کند. اشتراک‌گذاری نام و عکس را می‌توان غیرفعال کرد، روی «فقط مخاطبین» یا روی «همیشه بپرسید» تنظیم کرد، که قبل از اشتراک‌گذاری آن اطلاعات با دیگران از شما درخواست می‌کند.

تلفن به اشتراک گذاری عکس
این تنظیم قبلاً برای برنامه پیام‌ها در دسترس بود.

زمان رویارویی

اگر به تماس FaceTime بپیوندید که شامل مخاطبی است که مسدود کرده اید، اکنون یک هشدار دریافت خواهید کرد. اپل هنگام ملحق شدن به تماس با یک مخاطب مسدود شده، یا زمانی که یک مخاطب مسدود شده به تماسی که شما قبلاً در آن هستید می‌پیوندد، هشدارهایی ارائه می‌کند.

عکس ها

هنگام باز کردن برنامه Photos پس از به‌روزرسانی به iOS 17.2 بتای 3، دستوری وجود دارد که به Photos اجازه دسترسی به کتابخانه Apple Music داده می‌شود. سپس Photos می‌تواند از Apple Music برای تنظیم آهنگ‌ها برای Memories استفاده کند.

مجوز عکس ios 17
Photos به‌عنوان برنامه‌ای فهرست می‌شود که پس از فعال کردن دسترسی، به Apple Music در تنظیمات > حریم خصوصی و امنیت دسترسی پیدا می‌کند. توجه داشته باشید که Photos قبلاً این قابلیت را داشت، اما اپل اکنون گزینه ای را برای غیرفعال کردن دسترسی ارائه می دهد.

ویژگی های بیشتر iOS 17.2 Beta 3

ویژگی ای را می شناسید که در این لیست از قلم انداخته ایم؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا