بررسی تخصصی

ایموجی به‌روزرسانی آینده iOS 17 شامل Shaking Head، Brown Mushroom، Lime، Phoenix و موارد دیگر می‌شود.

همانطور که اپل هفته گذشته مدل های جدید آیفون را معرفی کرد، کنسرسیوم یونیکد رسما کاراکترهای ایموجی جدیدی را تایید کرد که قرار است از سال 2024 به گوشی های هوشمند اضافه شوند.

emojipedia 15 1 emoji
ایموجی های تایید شده یونیکد 15.1 شامل فونیکس، آهک، قارچ خوراکی، تکان دادن سر به صورت عمودی (مانند تکان دادن سر “بله”)، تکان دادن سر به صورت افقی (تکان دادن سر “نه”) و زنجیره شکسته است.

چهار ترکیب جدید از شکلک‌های خانوادگی به همراه به‌روزرسانی‌هایی برای ایموجی‌های شش نفره وجود دارد که اکنون دارای مشخصات جهت مانند رو به راست یا رو به چپ هستند. گزینه‌های جهت را می‌توان برای فردی که راه می‌رود، فردی که در حال دویدن است، فردی که زانو زده است، فردی با عصای سفید، شخصی با ویلچر دستی و شخصی که با ویلچر موتوری حرکت می‌کند، استفاده می‌شود.

به‌روزرسانی‌های یونیکد اغلب شامل تعداد کمی از کاراکترهای ایموجی هستند، بنابراین بروزرسانی 15.1 از نظر مقیاس کوچکتر از یک سال معمولی است. با این حال، یونیکد 15.1 تعدادی کاراکتر غیر ایموجی جدید را برای استفاده در چین اضافه می کند.

پس از تایید کاراکترهای جدید ایموجی، سازندگان گوشی های هوشمند مانند اپل چندین ماه طول می کشد تا آثار هنری این ایموجی را طراحی کنند و آنها را به iOS اضافه کنند. می‌توانیم انتظار داشته باشیم که به‌روزرسانی‌های ایموجی را در نسخه بعدی iOS 17 ببینیم.

سال گذشته، اپل ایموجی جدیدی را به آپدیت iOS 16.4 اضافه کرد که در فوریه 2023 منتشر شد، بنابراین این شرکت ممکن است جدول زمانی مشابهی را در سال 2024 دنبال کند. ایموجی های اضافه شده در سال گذشته شامل صورت لرزان، قلب صورتی، قلب آبی روشن، خر، گوزن، غاز بود. بال، چتر دریایی، سنبل، غلاف نخود، زنجبیل، فلوت، ماراکا و پرنده سیاه.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا