بررسی تخصصی

اپل لیستی از تمام ویژگی های جدید iOS 17 و macOS Sonoma را به اشتراک می گذارد

اپل امروز لیست کاملی از تمام ویژگی‌های جدید به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار iOS 17، iPadOS 17 و macOS Sonoma را به اشتراک گذاشت که همگی قرار است اواخر این ماه منتشر شوند. لیست ها به صورت PDF در وب سایت اپل موجود است.

نسخه عمومی iOS 17 دارای رنگ بنفش نارنجی است
یکی از ویژگی های کلیدی جدید iOS 17 StandBy است، یک نمای تمام صفحه جدید که اطلاعات قابل توجهی را ارائه می دهد که برای مشاهده از راه دور طراحی شده است، زمانی که آیفون در کنار آن قرار دارد و در حال شارژ است. رابط قابل تنظیم می تواند ساعت را در سبک های مختلف، تقویم، عکس های مورد علاقه، پیش بینی آب و هوا، کنترل های پخش موسیقی، ویجت ها و موارد دیگر را نشان دهد.

ویژگی‌های جدید اضافی در iOS 17 شامل پوسترهای تماس، NameDrop، Live Voicemail، Check In، امکان دانلود نقشه‌های اپل برای استفاده آفلاین، و بسیاری موارد دیگر، با نمای کلی به‌روزرسانی موجود در خلاصه iOS 17 ما است.

iPadOS 17 بسیاری از ویژگی‌های مشابه iOS 17 را دارد، به علاوه ویجت‌هایی را در صفحه قفل، پشتیبانی از Live Activities، یک برنامه Health برای iPad و موارد دیگر اضافه می‌کند. برای نگاهی جامع به همه چیز جدید برای iPad، خلاصه iPadOS 17 ما را بخوانید.

macOS Sonoma مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و پیشرفت‌های جدید برای مک دارد، از جمله ویجت‌های تعاملی روی دسکتاپ، محافظ‌های صفحه‌نمایش مانند Apple TV، پیشرفت‌هایی در برنامه‌هایی مانند Messages و Safari، یک حالت بازی جدید که عملکرد CPU و GPU را برای بازی در اولویت قرار می‌دهد، و بیشتر، با جزئیات بیشتر در جمع بندی macOS Sonoma ما.

به گفته اپل، iOS 17 و iPadOS 17 در روز دوشنبه، 18 سپتامبر و macOS Sonoma در روز سه‌شنبه، 26 سپتامبر منتشر خواهند شد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا