بررسی تخصصی

اپلیکیشن iOS 17 Photos حیوانات خانگی شما را می شناسد

اپل در iOS 17 قابلیت‌های تشخیص تصویر آیفون را بهبود بخشید، به این معنی که اپلیکیشن Photos اکنون علاوه بر افراد، حیوانات خانگی را نیز می‌شناسد.

عکس های حیوانات خانگی ios 17
آلبوم «People» اکنون به آلبوم «People and Pets» تبدیل شده است، زیرا اپلیکیشن Photos می‌تواند حیوانات و به طور خاص حیواناتی را که به دلیل تعداد عکس‌هایی که از آنها دارید برای شما مهم هستند، شناسایی کند.

حیواناتی که یک یا دو عکس از آنها دارید در این بخش نشان داده نمی شوند، اما اگر چندین تصویر از یک حیوان داشته باشید، حیوان خانگی را در آلبوم خواهید دید. می توانید یک نام برای حیوان خانگی اضافه کنید و عکس های اضافی را تأیید کنید.

در این آلبوم، تمام تصاویری را که از آن حیوان دارید، می بینید که مفید است، و این عملکرد همچنین اجازه می دهد تا خاطرات خاصی از حیوان خانگی در قسمت For You نمایش داده شود.

ویژگی تشخیص حیوان خانگی دقیق به نظر می رسد و می تواند حیوانات خانگی را که رنگ یکسانی دارند از هم تشخیص دهد. قادر بود بین دو گربه سفید، دو گربه نارنجی و دو گربه تابدار بدون مشکل و بدون اشتباه تمایز قائل شود.

حیوانات خانگی اکنون با آیکون های دقیق تر با ویژگی Look Up نشان داده می شوند و برنامه سعی می کند یک گونه خاص را بهتر تعیین کند.

اپل همچنین اپلیکیشن ‌iOS 17 Photos را با Visual Look Up برای اقلام غذایی بهبود بخشیده است که دستور العمل‌هایی را برای غذاهای مشابه نشان می‌دهد و گزینه‌ای برای جستجوی اطلاعات در مورد موضوع عکس وقتی آن را از پس‌زمینه حذف می‌کنید. Visual Look Up اکنون در ویدیوها نیز کار می کند.

تغییرات در اپلیکیشن Photos برای توسعه‌دهندگانی که نسخه بتای iOS 17 را اجرا می‌کنند، در دسترس است و اپل قصد دارد ماه آینده نسخه بتای عمومی iOS 17 را منتشر کند.

داستان های محبوب

شرکت الکترونیک برزیلی اختلافات طولانی مدت علامت تجاری آیفون را احیا کرد

اپل درگیر یک مناقشه طولانی مدت در مورد علامت تجاری آیفون در برزیل بوده است که امروز توسط IGB Electronica، یک شرکت برزیلی لوازم الکترونیکی مصرفی که در ابتدا نام “iPhone” را در سال 2000 ثبت کرد، احیا شد. تلاش برای دریافت حقوق انحصاری علامت تجاری “iPhone”، اما در نهایت از دست رفت و اکنون پرونده به …

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا