بررسی تخصصی

چهار افزونه سافاری iOS برای آزاردهنده‌تر کردن وب

پاپ آپ های مداوم، فرم های آزاردهنده و رفتارهای خسته کننده وب سایت می تواند مرور و استفاده از وب را به یک تجربه ناخوشایند تبدیل کند. خوشبختانه در iOS، iPadOS و macOS، چندین افزونه Safari به تغییر تجربه کمک می‌کنند.

ویژگی عمومی iOS 15 Safari
ما برخی از برنامه‌های افزودنی سافاری را فهرست کرده‌ایم که ممکن است از آنها اطلاعی نداشته باشید و می‌توانند به حذف مزاحمت‌ها و ایجاد یک تجربه لذت‌بخش سافاری کمک کنند.

بدون کوکی بیشتر

افزونه سوپر عامل iOS سافاری


شاید ترسناک ترین وب پاپ آپ جهانی این باشد: “این وب سایت از کوکی ها استفاده می کند. قبول یا رد؟” تقریباً هر وب‌سایتی فرمی را به کاربران نشان می‌دهد که با استفاده از کوکی‌ها در هنگام مرور آن وب‌سایت موافقت کنند. در حالی که ممکن است برای بعضی ها داشتن کنترل کننده گرانول برای استفاده از کوکی ها در هر وب سایتی که بازدید می کنند مفید باشد، احتمالاً برای بسیاری راه حل بهتری وجود دارد.

Super Agent for Safari افزونه‌ای است که به‌طور خودکار فرم رضایت کوکی‌ها را در هر وب‌سایتی که بازدید می‌کنید پر می‌کند، به این معنی که دیگر آن پاپ‌آپ‌های مزاحم را نخواهید دید. برنامه Super Agent for Safari به شما امکان می دهد نحوه استفاده از کوکی ها را در وب سایت ها سفارشی کنید.

کاربران می توانند انتخاب کنند که آیا می خواهند تبلیغات، عملکرد، عملکرد و سایر کوکی ها را بپذیرند یا رد کنند. تنظیمات به صورت جهانی برای همه وب سایت ها اعمال می شود.

Super Agent for Safari بدون اشتراک درون برنامه ای رایگان است و می توانید آن را در فروشگاه App پیدا کنید.

“در برنامه باز شود؟” نه ممنون.

پاپ آپ های برنامه سافاری را حذف کنید


برخی از وب‌سایت‌ها با برنامه‌های همراه در اپ استور دوست دارند کاربران را با پاپ‌آپ‌ها و بنرها بمباران کنند تا آنها را به استفاده از برنامه‌شان به جای وب‌سایت سوق دهند.

Banish، یک افزونه نسبتاً جدید سافاری در اپ استور، از شر این گونه اعلان‌های وب‌سایت خلاص می‌شود. Banish یک خرید یکباره 2 دلاری بدون اشتراک درون برنامه ای است و می توانید آن را در اپ استور پیدا کنید.

StopTheMadness، به معنای واقعی کلمه

پسوند ios safari stopthemadness


StopTheMadness، همانطور که از نام آن پیداست، یک برنامه افزودنی حفاظت از حریم خصوصی همه منظوره با چندین ویژگی بسیار خوب است. در صفحه تنظیمات افزونه، StopTheMadness شامل چندین کلید است که کاربران می توانند فعال و غیرفعال کنند، از جمله:

  • دور زدن صفحات وب AMP گوگل
  • از توانایی کپی، برش و چسباندن در وب سایت ها محافظت می کند
  • از شر ردیاب لینک و جک کلیک در نتایج جستجوی گوگل و موارد دیگر خلاص می شود
  • پخش خودکار ویدیوها را متوقف کنید
  • تمام صدا و تصویر را در وب سایت ها متوقف کنید

StopTheMadness یک خرید یکباره به مبلغ 7.99 دلار بدون اشتراک درون برنامه ای است و می توانید آن را در فروشگاه App پیدا کنید.

حالت تاریک برای همه

پسوند سافاری noir ios


با معرفی حالت تاریک سراسری سیستم در iOS 13، بسیاری از وب سایت ها در وب اکنون گزینه تم های روشن و تاریک را دارند. با این حال، برای آن دسته از وب سایت هایی که گزینه حالت تاریک ندارند، راه حلی وجود دارد.

Noir یک افزونه سافاری است که به طور خودکار یک وب سایت را به حالت تاریک تبدیل می کند، حتی اگر آن را پشتیبانی نکند. نوآر تنها در صورتی شروع به کار می کند که وب سایت دارای تم حالت تاریک بومی نباشد. این می تواند به ویژه زمانی مفید باشد که تلفن شما در حالت تاریک قرار دارد، اما یک وب سایت اینطور نیست و شما ناگهان توسط یک صفحه وب سفید روشن کور می شوید.

Noir یک خرید 2.99 دلاری بدون اشتراک درون برنامه ای است و می توانید آن را در فروشگاه App پیدا کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا