بررسی تخصصی

ظاهراً مواردی از آیفون 14 قبل از رویداد “Far Out” در روز چهارشنبه فاش شد

تصاویر جدیدی که در توییتر به اشتراک گذاشته شده است ظاهراً کیس های آینده اپل را برای خط تولید آیفون 14 نشان می دهد که انتظار می رود این چهارشنبه معرفی شود.

کیس های ادعایی آیفون 14
تصاویر، به اشتراک گذاشته شده توسط Majin Bu، شامل گزینه های چرمی و سیلیکونی برای همه مدل های مورد انتظار آیفون 14 است. در حالی که این عکس‌ها ادعا می‌کنند که کیس‌های رسمی اپل را نشان می‌دهند، به احتمال زیاد آنها کیس‌های جعلی هستند که شبیه رنگ‌های دقیق هستند. اپل اغلب موارد انتخابی خود را در کنار نسخه جدید آیفون به روز می کند، بنابراین انتظار می رود رنگ های جدیدی در این هفته وجود داشته باشد.

طبق این پست، قاب‌های چرمی سری آیفون 14 در رنگ‌های نارنجی روشن، قهوه‌ای، قهوه‌ای طلایی، آبی نیمه‌شب، مشکی و سبز صنوبری در دسترس خواهند بود. اگر رنگ‌ها دقیق باشند، چندین رنگ قاب چرمی موجود در حال حاضر اپل، از جمله بنفش روشن‌تر به نام‌های Wisteria، Sequoia Green و Dark Cherry، متوقف خواهند شد. اگرچه رنگ‌های نشان‌داده‌شده در تصاویر احتمالاً مشروع هستند، ممکن است نام‌ها درست نباشند، بنابراین آن‌ها را با کمی نمک همراه کنید.

قاب های چرمی ادعایی آیفون 14


برای کیس‌های سیلیکونی، تصویر دیگری که به اشتراک گذاشته شده، هشت رنگ را نشان می‌دهد، از جمله نیمه‌شب، شاداب، صورتی گچی، قرمز، یاسی، درخشش خورشید، استرومبلو و سنجد. ادعا می شود که نام ها نام رسمی اپل برای رنگ ها هستند، اما منبع اطلاعات در گذشته اشتباه بوده است.

انتظار می‌رود اپل چهار مدل جدید از آیفون 14 را این چهارشنبه معرفی کند: آیفون 14، آیفون 14 پلاس، آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس. مدل‌های 6.1 اینچی و 6.7 اینچی رده بالاتر آیفون 14، آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس، مهم‌ترین تغییرات، از جمله جایگزینی بریدگی قرص‌دار جدید را به همراه خواهند داشت. در کنار آیفون‌های جدید، انتظار می‌رود اپل ساعت‌های اپل و ایرپاد پرو جدید خود را معرفی کند. راهنمای ما را برای خلاصه کامل هر چیزی که انتظار داریم ببینید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا