بررسی تخصصی

PSA: یک آیفون 15 می تواند آیفون دیگری را شارژ کند

مدل‌های آیفون 15 و آیفون 15 پرو اپل به جای درگاه لایتنینگ از درگاه USB-C برای مقاصد شارژ و انتقال داده استفاده می‌کنند و درگاه جدید به آیفون‌ها اجازه می‌دهد طیف وسیعی از دستگاه‌های USB-C از جمله آیفون دیگری را شارژ کنند.

PSA: یک آیفون 15 می تواند آیفون دیگری را شارژ کند
همانطور که مارکز براونلی نشان داد، وصل کردن آیفون مبتنی بر لایتنینگ به آیفون 15 USB-C با کابل USB-C به لایتنینگ به آیفون 15 اجازه می‌دهد تا برق آیفون قدیمی‌تر را تامین کند.

وقتی آیفون لایتنینگ را به آیفون 15 وصل می کنید، آیفون 15 همیشه برق آیفون لایتنینگ را تامین می کند، حتی اگر باتری آیفون 15 کمتر باشد.

اگر یک آیفون 15 را به آیفون 15 دیگری وصل کنید، این دو دستگاه با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند، مشخص می کنند کدام آیفون باتری کمتری دارد و از این طریق انرژی را انتقال می دهند. بنابراین اگر باتری شما کم است و دوستی با آیفون 15 باتری آن پر است، می توانید آیفون خود را به آیفون دوست خود وصل کنید و گوشی خود را شارژ کنید.

با یک گوشی اندرویدی USB-C، اگر دستگاه اندرویدی از USB Power Delivery پشتیبانی می‌کند و به آیفونی با سطح باتری پایین‌تری متصل می‌شوید، دستگاه اندرویدی می‌تواند انرژی باتری را تامین کند. اگر تلفن اندرویدی USB PD نداشته باشد، نتیجه متناقض است و هیچ راهی برای پیش‌بینی اینکه کدام گوشی شارژر می‌شود و کدام یک شارژ می‌شود، وجود ندارد.

از درگاه USB-C آیفون 15 می‌توان برای شارژ اپل واچ یا ایرپاد پرو 2 با جعبه شارژ USB-C با استفاده از کابل USB-C به USB-C استفاده کرد و همچنین باید بتواند با اکثر USB-های دیگر کار کند. دستگاه های C در برخی ظرفیت ها.

متأسفانه هنگام شارژ دستگاه دیگری با آیفون 15، شارژ به 4.5 وات محدود می شود. این برای دستگاه های کوچکی مانند اپل واچ مناسب است، اما قدرت زیادی برای آیفون فراهم نمی کند، بنابراین هنگام استفاده از عملکرد شارژ آیفون به آیفون، انتظار سرعت شارژ پایین را داشته باشید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا