بررسی تخصصی

مدل های آیفون 15 با چاپ سه بعدی که برای تست سازگاری قاب آیفون 14 استفاده می شود

وب سایت ژاپنی مک اوتاکارا ویدیویی را به اشتراک گذاشته است که در آن، ظاهراً آدمک های آیفون 15 با پرینت سه بعدی با اندازه دقیق با قاب های آیفون 14 مقایسه شده است، و به نظر می رسد تغییراتی که اپل در ابعاد سری آیفون های پرچمدار بعدی خود انجام داده است به این معنی است که در بیشتر موارد برنده شده اند. قاب های مناسب برای نسل قبلی ساخته شده است.

ماکوتاکارا با چاپ سه بعدی آیفون 15
در این ویدئو، نسخه‌های پرینت سه‌بعدی آیفون 15، آیفون 15 پلاس، آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس نشان داده می‌شود که ظاهراً بر اساس شماتیک‌های دقیق ساخته شده‌اند. Dummies Pro دارای لبه‌های خمیده، حاشیه‌های کوچک‌تر و محفظه دوربین عقب کمی بزرگ‌تر است که مطابق با شایعات طراحی است. همچنین در هر چهار مدل یک پورت USB-C جایگزین درگاه لایتنینگ می شود.

با فرض دقیق بودن پرینت های سه بعدی که از علی بابا تهیه شده است، مک اوتاکارابه نظر می رسد تست های انجام شده تایید می کند که تغییرات کوچک در ابعاد شاسی گوشی های جدید آنها را با قاب های آیفون 14 ناسازگار می کند، به استثنای آیفون 15 پلاس که متناسب با قاب های آیفون 14 پلاس بود.

ادکلن های چاپ سه بعدی آیفون 15


اپل امسال جزیره دینامیک را به هر چهار مدل آیفون 15 اضافه می کند، پس از اینکه سال گذشته این ویژگی را منحصر به مدل های آیفون 14 پرو کرد. این بدان معناست که اپل بریدگی‌هایی را که از زمان آیفون X برای گوشی‌های پرچمدار آیفون استفاده کرده بود، حذف خواهد کرد.

شایعات حاکی از آن است که مدل‌های آیفون 15 پرو دارای حاشیه‌های نازک‌تر و منحنی‌تری نسبت به مدل‌های آیفون 14 پرو خواهند بود. این منحنی‌های عمیق‌تر به مدل‌های آیفون 15 پرو محدود می‌شوند و مدل‌های آیفون 15 شبیه مدل‌های آیفون 14 با لبه‌های صاف‌تر، قاب آلومینیومی و جلو و پشت شیشه‌ای خواهند بود.

همچنین انتظار می‌رود که سری آیفون 15 پرو دارای شیشه‌های جلوی خمیده‌تری باشد که بهتر در قاب محو می‌شوند و اپل انتظار می‌رود که از تیتانیوم به جای فولاد ضد زنگ برای شاسی استفاده کند و اپل از دکمه‌های صدا و پاور حالت جامد استفاده کند.

برای تمام جزئیات در مورد آنچه که می توانیم از سری آیفون 15 انتظار داشته باشیم، حتماً خلاصه های اختصاصی ما را با استفاده از پیوندهای زیر این مقاله بررسی کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا