بررسی تخصصی

بررسی‌های آیفون 15 پرو: پیشرفت‌ها فراتر از USB-C هستند

آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس جدید اپل از جمعه 22 سپتامبر به دست مشتریان می رسند و در فروشگاه ها عرضه می شوند.

آیفون 15 پرو در دسترس است
ویژگی های کلیدی جدید مدل های آیفون 15 پرو شامل پورت USB-C، قاب سبک تیتانیومی، دکمه اکشن قابل تنظیم، تراشه سریع تر A17 Pro، افزایش 8 گیگابایت رم، حاشیه های نازک تر در اطراف صفحه نمایش و چندین بهبود دوربین از جمله تله فوتو ارتقا یافته است. لنز با زوم اپتیکال تا 5 برابر در مدل Pro Max.

ما بررسی های نوشتاری و ویدیویی مدل های آیفون 15 پرو را در زیر گردآوری کرده ایم.

نظرات نوشته شده

آستانهآلیسون جانسون در پورت USB-C:

من می دانم که همه ما احساسات متفاوتی در مورد USB-C داریم، اما اجازه دهید در مورد یک اتفاق زیبا به شما بگویم: باتری 15 Pro Max کم بود، بنابراین کابل شارژ USB-C را از مک بوک ایر خود جدا کردم و وصل کردم. آن را مستقیماً وارد گوشی می کند. بدون جستجو برای کابل دیگری بدون دانگل فقط یک شارژر USB-C که یک آیفون USB-C را تغذیه می کند.

جانسون می گوید که دکمه Action می تواند به عنوان یک دکمه شاتر فیزیکی در زمانی که برنامه دوربین باز است عمل کند:

من دکمه Action را روی 15 Pro Max تنظیم کردم تا دوربین باز شود، که فکر می کردم واقعاً دوست دارم. حتی زمانی که از دکمه اکشن برای باز کردن دوربین استفاده می کنید به عنوان شاتر عمل می کند و من عاشق یک دکمه فیزیکی شاتر هستم. اما تا حدودی دسترسی دارد، و بعد از هفته اول، آن را آسان تر از کشیدن صفحه اصلی برای راه اندازی دوربین و فشار دادن دکمه کاهش صدا برای گرفتن عکس نمی دانم. با این حال، من ایده‌های دیگری برای Action Button دارم و زیبایی این است که می‌توانید با آن آزمایش کنید تا زمانی که چیزی را که دوست دارید پیدا کنید.

CNBCکیف زندگی بر روی قاب تیتانیومی:

اپل می گوید که آیفون 15 پرو 6 اینچی 187 گرم یا 9 درصد سبک تر از مدل سال گذشته است. آیفون 15 پرو مکس با صفحه نمایش 6.7 اینچی بزرگتر، 8 درصد وزن کمتری دارد. اما در عمل، کاهش حتی بزرگتر احساس می شود. اگر به آیفون 14 پرو قدیمی خود برگردم، احساس می کنم که یک آجر است. تفاوت وزن بین پرو های امسال و سال گذشته حتی با یک کیس قابل توجه است.

راهنمای تامMark Spoonaeur در مورد عمر باتری:

در تست باتری ما، که شامل وب گردی مداوم با 150 نیت روشنایی صفحه است، آیفون 15 پرو 10 ساعت و 53 دقیقه دوام آورد. این 40 دقیقه بیشتر از آیفون 14 پرو و ​​نزدیک به 2 ساعت بیشتر از پیکسل 7 پرو است. ما 11 ساعت یا بیشتر را عالی در نظر می گیریم.

TechCrunchقابلیت زوم اپتیکال جدید 5 برابری متیو پانزارینو در آیفون 15 پرو مکس:

و ما حتی شروع به صحبت در مورد لنز تتراپریسم 120 میلی متری 5x تله فوتو نکرده ایم. این چیز از هر نظر یک دستاورد باورنکردنی است. این نه تنها کار می کند، بلکه احتمالا بهترین دوربینی است که اپل تا به حال ساخته است.

نمونه ای از عکسی که پانزارینو در 5 برابر گرفته است:عکس TechCrunch 5x در iPhone 15 Pro Max

اعتبار تصویر: متیو پانزارینو

بررسی های ویدئویی

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا