بررسی تخصصی

آیفون 15 پرو به رنگ آبی عرضه خواهد شد

مدل‌های آیفون 15 پرو که قرار است در سپتامبر امسال معرفی شوند، در رنگ آبی تیره منحصر به فرد با رنگ خاکستری در دسترس خواهند بود. به گزارش Unknownz21منبعی که جزئیات متعددی در مورد انتظارات ما از نسل بعدی آیفون ارائه کرده است و اطلاعات دقیق در مورد سایر دستگاه های اپل مانند ویژن پرو

iPhone 15 Pro Blue Side and Back 2
رنگ آبی که در جنس تیتانیوم جدید موجود است، دارای روکشی برس خورده خواهد بود که بر خلاف فولاد ضد زنگی است که اپل در گذشته داشته است. رنگ آن شبیه آبی است که اپل برای مدل‌های آیفون 12 پرو استفاده کرد، اما به نظر می‌رسد تیره‌تر و خاکستری‌تر است تا پوشش تیتانیومی را تکمیل کند. ما مجموعه ای از تصاویر را ایجاد کرده ایم که سایه آبی مورد انتظار را نشان می دهد.

iPhone 15 Pro Blue Perspective 2
انتظار می‌رود آبی با سایه‌های نقره‌ای، خاکستری فضایی/مشکی فضایی، و خاکستری تیتانیومی همراه باشد و رنگ دومی به رنگ خاکستری نقره‌ای روشن‌تر از سایه‌های خاکستری فضایی/مشکی فضایی است.

ما شایعات متعددی در مورد رنگ قرمز تیره برای مدل‌های آیفون 15 پرو دیده‌ایم، اما Unknownz21 نشانه‌هایی مبنی بر توسعه این رنگ ندیده است. با این حال، رنگ آبی در دستگاه‌های نمونه اولیه آیفون 15 پرو استفاده شده است که نشان می‌دهد آبی می‌تواند آخرین رنگی باشد که اپل روی آن کار می‌کند.

iPhone 15 Pro Blue USB C
همیشه این احتمال وجود دارد که اپل از رنگ آبی برای آزمایش روکش PVD بر روی مواد جدید تیتانیوم استفاده کند و به رنگ دیگری در نسخه راه اندازی آیفون 15 پرو تبدیل شود، اما رنگ آبی که برای نمونه سازی استفاده می شود احتمالاً نشان می دهد که یکی از این موارد است. گزینه های رنگی که اپل قصد دارد برای گوشی های هوشمند نسل بعدی ارائه دهد. MacRumors شواهد گسترده ای دیده شده است که تأیید می کند اپل از رنگ آبی برای نسخه های اولیه آیفون 15 پرو استفاده کرده است.

در مورد مدل‌های آیفون 15، رنگ‌هایی که تاکنون با آن‌ها آشنا شده‌ایم شامل سایه روشن صورتی، آبی روشن و سبز است.

نمای جلوی آبی آیفون 15 پرو
وقتی صحبت از طراحی به میان می‌آید، مدل‌های آیفون 15 پرو شبیه به مدل‌های آیفون 14 پرو هستند، اما با برخی تغییرات جزئی طراحی. انتظار می‌رود حاشیه‌های باریک‌تری در اطراف نمایشگر وجود داشته باشد و سوئیچ بی‌صدا با دکمه بی‌صدا چند منظوره جایگزین می‌شود. به جای درگاه لایتنینگ، یک پورت USB-C وجود خواهد داشت و دکمه‌های صدا و پاور می‌توانند در مکان‌های کمی متفاوت باشند.

را طرح لنز دوربین به روز رسانی خواهد شد در آیفون 15 پرو مکس برای قرار دادن لنز پریسکوپی که مختص آن دستگاه است، و با قاب تیتانیومی جدید که کمتر براق است، مدل‌های آیفون 15 پرو در مقایسه با مدل‌های آیفون 14 پرو برجسته خواهند شد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد انتظارات از آیفون 15 پرو، ما یک جمع بندی کامل آیفون 15 پرو جایی که ما تمام شایعاتی را که تاکنون شنیده ایم برجسته می کنیم.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا