بررسی تخصصی

Replica iPhone 15 Pro Max بهترین ظاهر را در حاشیه‌های بسیار نازک در اطراف نمایشگر ارائه می‌کند.

یوتیوبر Unbox Therapy نگاهی عملی به iPhone 15 Pro Max با استفاده از یک ماکت یک به یک ایجاد شده توسط سازندگان قاب های شخص ثالث با دسترسی به شماتیک های اولیه اپل به اشتراک گذاشته است و واضح ترین تفاوت آن نازک بودن است. حاشیه های اطراف نمایشگر

آنباکس تراپی 15 حاشیه حرفه ای حداکثر
این ویدیو مقایسه ای کنار هم بین آیفون 14 پرو مکس و جانشین مستقیم آن ارائه می دهد و همانطور که Unbox Therapy اشاره می کند، نازکی قاب در مدل منتشر نشده تقریباً نصف اندازه آن هایی است که در نسخه قبلی آن یافت می شود و به طور بالقوه این مدل را ارائه می دهد. بهترین نسبت صفحه نمایش به حاشیه هر گوشی هوشمند

انتظار می‌رود هر دو مدل آیفون 15 پرو دارای حاشیه‌های نازک‌تر و منحنی‌تر در مقایسه با آیفون 14 پرو باشند که در نتیجه ظاهری شبیه به اپل واچ دارند و شایعات حاکی از آن است که مدل بزرگ‌تر 6.7 اینچی کمترین حاشیه را خواهد داشت.

جعبه تراپی 15 قاب
طبق افشای Ice Universe، آیفون 15 پرو مکس رکورد قاب‌های 1.81 میلی‌متری شیائومی 13 را خواهد شکست و مدل آتی اپل با عرض قاب تنها 1.55 میلی‌متر در باریک‌ترین لبه عرضه می‌شود. برای مقایسه، اندازه‌های قاب آیفون 14 پرو 2.17 میلی‌متر است، در حالی که قاب‌های گلکسی اولترا اس 23 سامسونگ 1.95 میلی‌متر است.

جعبه تراپی 15 دکمه
نسخه تکراری Unbox Therapy شامل پیکربندی دکمه در مدل‌های Pro جدید همانطور که در ابتدا شایعه بود، با یک دکمه واحد صدا و یک دکمه قابل تنظیم توسط نرم‌افزار اضافی به جای سوئیچ قطع صدا، نشان می‌دهد که مدل بر اساس شماتیک‌های اولیه است.

طبق شایعات، سوئیچ قطع صدا هنوز از بین رفته است، اما اکنون گمان می‌رود دکمه‌های ولوم در مدل‌های آیفون 15 پرو مجزا هستند، در حالی که شایعه شده دکمه‌های ولوم لمسی حالت جامد و موتور جدید Taptic ظاهراً تا مدل‌های سال آینده به تعویق افتاده‌اند. به بلومبرگمارک گورمن.

انتظار می رود سری جدید آیفون 15 اپل طبق معمول در ماه سپتامبر عرضه شود. برای هر آنچه در مورد آنچه در دستگاه های جدید انتظار داریم می دانیم، روی پیوندهای زیر کلیک کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا