بررسی تخصصی

شایعه شده است که آیفون 16 مانند آیفون 12 دارای طرح دوربین عمودی خواهد بود

بر اساس اطلاعاتی که امروز به اشتراک گذاشته شده است، لنزهای دوربین عقب در مدل پایین رده آیفون 16 در یک طرح عمودی قرار خواهند گرفت. توسط حساب توییتر @URedditor. احتمالاً این تغییر طراحی به آیفون 16 پلاس نیز کشیده خواهد شد.

شایعه شده است که آیفون 16 مانند آیفون 12 دارای طرح دوربین عمودی خواهد بود

لنزهای دوربین عقب با چیدمان عمودی در آیفون 12

اپل با آیفون 13 و آیفون 13 مینی به لنزهای دوربین عقب با چینش مورب روی آورد و این طراحی به آیفون 14 و آیفون 14 پلاس منتقل شد. انتظار می رود طرح مورب در اواخر امسال با آیفون 15 و آیفون 15 پلاس ادامه یابد، اما ظاهرا این دستگاه ها مدل های نهایی برای استفاده از این طراحی خواهند بود.

اگر این شایعه صحت داشته باشد، آیفون 16 به حالت عمودی برمی گردد که آخرین بار در آیفون 12 و آیفون 12 مینی دیده شده بود. افشاکننده گفت که این تغییر دستگاه را به عنوان آخرین مدل “فوراً قابل تشخیص” می کند، حداقل زمانی که با سایر جنبه های طراحی جدیدتر مانند جزیره دینامیک و یک پورت USB-C ترکیب شود.

مشخص نیست که چرا اپل ممکن است این تغییر را فراتر از زیبایی شناسی برنامه ریزی کند. هنگامی که آیفون 13 و آیفون 13 مینی عرضه شد، اپل به سادگی گفت: «طرح‌بندی مجدد دوربین عقب با لنزهای مورب، سیستم پیشرفته دوربین دوگانه را قادر می‌سازد» بنابراین شاید اپل راهی برای قرار دادن اجزای دوربین در یک جهت عمودی دوباره پیدا کرده باشد.

ویژگی زرد آیفون 14

لنزهای دوربین عقب با چینش مورب در آیفون 14 و آیفون 14 پلاس

انتظار می رود اپل آیفون 16 را در سپتامبر 2024 معرفی کند، بنابراین این دستگاه هنوز تا راه اندازی فاصله زیادی دارد و برنامه های طراحی ممکن است تغییر کند.

تغییرات بزرگتری برای آیفون 16 پرو و ​​آیفون 16 پرو مکس انتظار می رود که ظاهراً به ترتیب دارای نمایشگرهای 6.3 و 6.9 اینچی بزرگتر خواهند بود. این دستگاه‌ها دارای سیستم دوربین پشتی با لنز سه‌گانه هستند، بنابراین طرح‌بندی عمودی اعمال نمی‌شود.

@URedditor به دقت برخی از جزئیات مربوط به App Clips را قبل از راه‌اندازی این ویژگی در سال 2020 فاش کرد و اخیراً به عنوان اولین منبعی شناخته می‌شود که تصویر واقعی آیفون 15 پرو را با درگاه USB-C و آیفون 15 دیگر به اشتراک گذاشته است. جزئیات. پس از عرضه آیفون 15، تصور بهتری از اعتبار منبع خواهیم داشت.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا